Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beágyazódásos vérzés... fórum

Beágyazódásos vérzés... (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
51. mgagi (válaszként erre: 50. - Biológus)
2009. aug. 6. 14:19
Egy darabig biztos várok, mert egy kicsit félek.
50. biológus (válaszként erre: 49. - Mgagi)
2009. aug. 6. 14:17

Jól számolod!

Elvileg a teszt 10-én tudja kimutatni a szervezetedben lévő HCG-t, egyáltalán nem kizárt a dolog! Bár egy nagyobb érzékenységű teszt sztem már holnap is kimutatná.

49. mgagi (válaszként erre: 48. - Biológus)
2009. aug. 6. 14:05

Normális Bár most már nem olyan sok. Ez a 3 napom.

Azt számoltam hogy a beágyazódás a 10. nap környékén van. Ha a pete megtermékenyült akkor még nem ágyzódott be vagy pont akkor amikor barnáztam.

2009. aug. 6. 14:01

Nahát akkor:

- pár kérdés meg megállapítás... :) -

A PÉ-d alapján lehetne baba, simán. Már ha jól számolok.

Normálisan megvan, vagy most gyengébb valamivel?

Szerintem a 3.ai teszt korai volt, én csinálnék mégegyet úgy 10-e környékén...

47. mgagi
2009. aug. 6. 13:57
3-án. 2-ára vártam menzeszt és gondoltam ha nem jött meg akkor talán most mutat vmit a teszt.
2009. aug. 6. 13:56
Mikor csináltad az utolsó tesztet?
45. biológus (válaszként erre: 43. - Mgagi)
2009. aug. 6. 13:55

De megjött,nem?

Persze attól még lehetsz, a görbéd ugyanis tényleg furcsa...

44. mgagi (válaszként erre: 42. - Biológus)
2009. aug. 6. 13:55
Ha a barnágatást nem számolom bele akkor 30. nap. Így szokott megjönni vagy legalábbis +- 1-2 nap. De barnázgatni nem szoktam előtte.
43. mgagi
2009. aug. 6. 13:53
Szerintetek lehetek terhes? Kétszer negetív lett a teszt. 28-tól aug. 3-ig 37 vagy a fölött volt a hőm.
42. biológus (válaszként erre: 41. - Mgagi)
2009. aug. 6. 13:51

hát mielőtt megjön, nekem mindig szokott lenni ez a barnás színű folyás... csak most minimum 11 nap van még addig.

Neked a ciklus hanyadik napján jött meg? Időben?

41. mgagi
2009. aug. 6. 13:40
26-án voltunk úgy együtt utoljára. Akkor 36.8 volt. Másnap is annyi volt. De utána már felment 37-re. Ez a maximum. De nem esett le hanem 2 nap múlva 1 tized fokot emelkedett. Rá a 3. napon pedig 37.2. Ez volt 4 napja. 3-án késő du-án elkezdtem barnázni. Megijedtem. Megpróbáltam pihenni ne hogy vmi baj legyen. Másnap reggelre viszont megjött:-((( A PÉ-m 18. napon volt.
40. biológus (válaszként erre: 39. - Mgagi)
2009. aug. 6. 13:35
Aha. És volt vérzésed, vagy ilyesmi?
39. mgagi
2009. aug. 6. 13:34
A párom Július utolsó 2 hetében itthon volt. Én már fél éve hőmérőzök, és furcs volt a július végi görbém. Pont akkor vált furcsává miután a párom visszament dolgozni.
38. mgagi
2009. aug. 6. 13:33
A téma a beágyazódásos vérzés. Ezért is jó hogy rátalátam erre az oldalra, mert érdekel a dolog.
2009. aug. 6. 13:32
Szia! :) Mizujs?
36. mgagi
2009. aug. 6. 13:31
Sziasztok csajok!
35. biológus (válaszként erre: 34. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 6. 12:58
De! :D
34. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 33. - Biológus)
2009. aug. 6. 11:30

teljes mértékben igazad van... minden ismerősöm,2 szaktársamat kivéve,korainak tartja a gyerek vállalást és a házasságot is... ezek a mai fiatalok.. :D


de legalább mi mások vagyunk:D és ez a fő,nem csajok??:D

2009. aug. 6. 11:23

Lányok, igazatok van!

Most nekem sincs épp munkám, de ha esetleg jön a baba, hát hagy jöjjön! Persze kényelmesebb lenne kibekkelni az egy évet és gyest kapni... egyesek szerint.

esc! Abszolút egyetértek mindenben amit leírtál.

Vikus! Tetszett a szakma és a hivatás közti különbségtételed, mert ezzel én is így vagyok.


És tudjátok, mi a legjobb? Épp azt figyeltem, milyen fiatalok vagyunk mindhárman. Csak én látom úgy, hogy a mai világban az ilyen család- és gyermekcentrikus felfogás ebben az életkorban kiveszőben van? Úgy értem: a barátnőim az elkövetkező minimum 5 évben hallani sem akarnak ilyesmiről... pedig a biológiai óra nagyjából ugyanúgy működik, mint 100 éve, csak a társadalmi felfogás változott. Már akinél. :)

32. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 30. - 874eb11dfd)
2009. aug. 6. 11:00
hát igen...én nem akarok 30 éves koromig várni az első babával... anyu 37 évesen szült engem 3. gyerekként.. és amikor én a kamaszkorba kerültem,akkor lépett ő is a változó korba... a 2 külön is parás állapot... de ha 2 iylen állapotban lévő ember találkozik,akkor főleg...volt is vitánk rendesen,szerencsére ennek vége... és ezt elakarom kerülni... meg amúgy sem vagyok karrierista... szeretem amit tanulok,és nem csak szakma hanem hivatásként fogom végezni mindvégig... de akkor is a család lesz az első... dolgozni baba után is tudok még szülésznőként... ha más képes rá akkor én is megfogom csinálni:)
31. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 29. - Biológus)
2009. aug. 6. 10:57
Köszönjük szépen!!! :)
2009. aug. 6. 10:20

Vikus, nekem is ez van, hogy mindenki mondogatja, hogy DEHÁT GYEST hogy fogsz kapni, elötte dolgoznod kell! Meg NAGYON drága a kisbaba, stb stb.

Namármost, ha mindig arra fogok várni, hogy egyszer gyest is kapjak, akkor még várhatok éveket, mivel munkát nem olyan könnyű találni, és akkor még ott dolgozni 1 évet, hogy majd a gyest kapjak, akkor még várjak 5 évet? Vagy ha nem is 5 évet, de 3-mat minimum? és mi lesz akkor ,ha nem jön össze könnyen akkor a baba? ( mondjuk igy se akar :( )

Nem birom az ilyet, hogy inkább a pénz az első minthogy egy család.. persze, hogy fontos a pénz, de akkor soha nem válalnánk gyereket, mert soha nem lenne megfelelő időpont..

Nővérem is megszült a kiscsajsziját..otthon volt vele egy fél évet (? talán), és már ment is dolgozni..a nagypapa, vagy nagymama vigyáz a gyerekre..ennek most mi értelme? És látom, hogy köztük ( mármint az anya és gyerek) között nincs szoros kötelék ( hisz nem is ismerik egymást).

De ő legalább kap 80 ezret a gyesére!!!!

29. biológus (válaszként erre: 28. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 6. 10:13

köszike! :)

Amúgy nagyon tetszik a hozzáállásod, és a párod is nagyon jól viszonyul a kapcsolatotokhoz! Kívánom, hogy legyetek boldogok, nagyon aranyosak vagytok együtt!

28. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 27. - Biológus)
2009. aug. 6. 09:39
oksi:) sok sikert:)
27. biológus (válaszként erre: 26. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 6. 08:46

Nem is beszélsz sokat :) vagy ha mégis igen, hát engem nem zavar :)

Nekem is egy évem van már csak hátra, de én már lehallgattam minden órám és csak vizsgázni kell menni :)

Majd írok, ha meglesz a teszt :)

2009. aug. 6. 08:23
jajj...sokat beszélek.. :D sok a körítés...bocsi.. :)
25. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 24. - Biológus)
2009. aug. 6. 08:22

a hiszti nálam is megvolt:D szegény párom :)meg emellett a mellfeszülés..:) de a hányinger csak nagyon kevés volt,nagyon enyhe és nagyon ritkán..a legelejét, illetve a 2.hónap végén...


hát mivel még mind2en suliba járunk így úgy gondoltuk,most már kivárjuk ezt a hátralévő 1 évet.. a kérdés,h kibírjuk e ?...:) májusban mikor megfogant a pici,sokan úgy voltak,h hülyeség megtartani..mert még suli van..stb.. de mi úgy voltunk h nem vetetjük el,mert részben mi terveztük,csak a szülőknek füllentettük h gyógyszer mellett fogant... ha megtudták volna az igazat,még jobban a nyakunknak ugranak... aztán elkezdtünk tervezgetni... úgy döntöttünk,ha már itt a pici,semmi pénzért,és senki kedvéért nem vetetjük el,hisz a mi babánk..:) úgy volt h párom rendesen folytatja a sulit,én pedig megosztva.. nekem ugye lenne kórházi gyakorlatom is és ugye elméleti oktatás a suliban... úgy voltam vele,hogy az elméletet végig viszem,a gyakorlatot csúsztatom 1 évig..és azt majd akkor pótlom,ha a pici megszületett és van már 1 éves... pocakkal ugyanis nem lehet olyan fertőtlenítőszerek közelébe menni ami a kórházban van...meg hát fura lenne 1 szülést vezető szintén pocakos szülésznő... :) már mindent elterveztünk lakás meg van, eljegyzés meg volt(nem a pici miatt),esküvő terv stb. amikor elintéztük az anyakönyviben az esküvő időpontját,rá 3 napra voltunk a 12 hetes UH-on.. most nincs más teendő,1 év várakozás aztán próbálkozás újra:) tudom,lehet utána is várnom kellene még,h a szakmámban dolgozzak 1-2 évet... de jelenleg ez nem érdekel..csak a gyes miatt nem fogok várni még 3 évet az tuti.. a pici fontosabb:) főleg most,nehéz várni... ha tehetnénk 3 hónap múlva bele vágnánk újra...de ha már így alakult,akkor jobb ha tényleg megvárjuk a suli végét....

24. biológus (válaszként erre: 23. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 6. 08:10

ááá... az a baj h nem bírom ki :)

Meg holnap lesz hónapfordulónk is...

Inkább csinálok többet, de meghülyülök ettől a bizonytalanságtól. :)

Az én babám 7 hetesen csak 8 mm volt, de egész bizosra tudtam akkor hogy mennyi idős, mert csak egy alkalommal lehetett, de amúgy éreztem is. Szóval biztos hogy volt valami gond, nem fejlődött rendesen... de mostmár lassan tíz hónapja történt, úgyhogy ha babázunk, nem fogok kétségbe esni :)

Amúgy én akkor már egy hét után produkáltam azokat a klasszikus tüneteket, amikről azt mondják, nincsenek is. :) Sztem vannak. Én nagyon álmos, hisztis, sírós voltam a hormonok miatt, gondolom, meg megettem napi másfél kiló gyümölcsöt...

Most szintén nagyon hisztis, sírós és álmos vagyok, és nagyon sok gyümölcslét iszom. De azért ez szerintem csalóka! Ettől még semmi nem biztos. Egy női testben amúgy is mindenféle változások zajlanak állandóan :D, nem lehet követni, akárcsak a logikánkat. XD

De azt olvastam, h neked még elég friss a rossz élmény. :( Mikor próbálkozhattok megint?

23. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 22. - Biológus)
2009. aug. 6. 07:55
érthető h aggódsz..és persze,mondani könnyű h ne aggódjon az ember...betartani nehéz:) én tudom a legjobban... tudtam nem szabad aggódni,még is aggódtam.. de szerencsére nem sokat..mégis baj lett... de mind1.. nyugi legközelebb minden rendben lesz..és mondom a legjobb ha vársz.. én holt biztos voltam benne h 8.án fogant a pici...hisz mensi szerint akkor lett volna peteérésem.. 20.án kellett volna újra megjönnie,de nem.. 21.én csináltam tesztet ami negatív lett, rá 3 napra úgyszintén...akkor bezséltem 1 dokival és mondta várjam ki az 1 hetet... megtörtént,és pozitív lett... nagy valószínűséggel 1 héttel később volt peteérésem.. ezt onnan is sejtem,h amikor 8 hetesnek voltam kiírva és mentünk az első UH-ra csak 11 mm-nek mérték a picit,ami alapján csak 7 hetes :) azaz 1 héttel később fogant mint gondoltuk.. ha te sem tudsz biztos időpontot,akkor jobb ha kivárod az 1 hetet:)
2009. aug. 6. 07:31

Köszi Vikus! :)


Igazából azért kérdeztem ezt a teszt dolgot, mert ha bébi van a dologban, akkor a legnagyobb valószínűséggel tíz napja foganhatott, persze lehetett 3 napja is, de annak kevesebb a sansza :D.

Elvileg ennyi HCG-t már kimutat a teszt. Vagy nem. :) Neked van amúgy igazad, kár idegeskedni, az nem változtat semmin legfeljebb rossz irányban :S. De tudod két vetélés után én már elég parás vagyok, pedig nem szabad, tudom, hogy nem szabad idegeskedni...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook