Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beágyazódásos vérzés... fórum

Beágyazódásos vérzés... (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
81. Gina33 (válaszként erre: 79. - Biológus)
2009. aug. 6. 19:42

Hát igen erről én is hallottam lehet kéne tényleg egy tesztet csinálnom.

Köszi a segítséget majd meglátjuk mi lesz az eredmény. :)

80. mgagi (válaszként erre: 74. - Biológus)
2009. aug. 6. 19:39
Nekem még nem volt pecsélgetésem terhesség alatt. Szóval egyenlőre nem tudok rá mit mondani. Hanyadik napon vagy? Nekem anno az elmaradt menszi után 2 nappal pozitív lett a teszt:-))
79. biológus (válaszként erre: 78. - Gina33)
2009. aug. 6. 19:38

Hmmm...

Hát az beágyazódásnak kicsit kései lenne, de mintha azt olvastam volna egy fórumon, hogy valakinek ugye volt beágyazódáskor, meg utána is 2 héttel... :S

Nem akarlak ijesztgetni, vlsz nem vagy babás, dehát egy tesztet nyugodtan csinálhatsz Te is.

78. Gina33 (válaszként erre: 77. - Biológus)
2009. aug. 6. 19:34
Hát a normális menzim előtt voltam együtt a barátommal és nem védekeztünk viszont utána ugye rendesen megjött.de azóta nem voltunk együtt.
77. biológus (válaszként erre: 76. - Gina33)
2009. aug. 6. 19:32

Biztos hogy nem?

Úgy értem, a menzid óta nem volt esély a fogantatásra?

76. Gina33
2009. aug. 6. 19:24

Sziasztok.Megint én vagyok.

Én írtam azt hogy több mint 1 hete múlt el a menzim és most megint megjött.

A színe is más nem az az élénk piros hanem inkább sötét barna.A legérdekesebb az egészben hogy ez 3 napja tart de reggel nincs semmi csak délután jelentkezik ez a dolog.

Fogalmam sincs hogy mitől lehet.

Baba miatt biztos nem lehet mert előtte rendesen megjött.

Segítsetek mi lehet ennek még is az oka.

Köszi mindenkinek.

75. biológus (válaszként erre: 73. - Yulcsy)
2009. aug. 6. 19:21

Szia Yulcsi!

És Veled mi újság?????

74. biológus (válaszként erre: 72. - Mgagi)
2009. aug. 6. 19:19

Azt már én is nagyon várom...

De még 3-4 napig egyáltalán nincs értelme tesztelgetnem :(


A reggeli folytatódott azóta, még volt egy kis barnás-rózsaszínes pecsételgetés, meg a hasam is szurkált.


Valakinek tapasztalata esetleg még ezzel kapcsolatban???

73. Yulcsy
2009. aug. 6. 19:17

Nahát csajok!


Kicsit nem nézek ide és ennyi hozzászólás összegyűlt.

Persze örülök neki!!

72. mgagi (válaszként erre: 70. - Biológus)
2009. aug. 6. 18:55

Hát igen. Bár régebben a gyerek születése után már szinte egyből mentek dolgozni, már aki. Mamám ment. Bár ő egyedül nevelte fel anyuékat.

Mindenre van megoldás. Majd kiderül mi lesz a vége.

71. biológus (válaszként erre: 69. - Mgagi)
2009. aug. 6. 18:20
Azért én drukkolok, hátha... :)
70. biológus (válaszként erre: 69. - Mgagi)
2009. aug. 6. 18:19

És mi még azt se tudjuk igazán, mi is a szegénység....

Vagyishát, én igazán szerény körülmények között nőttem fel, de ételre mindig volt pénzünk. Viszont nagymamámtól hallom sokszor, meg még apukámtól is, hogy nagyon szűkösen éltek gyerekkorukban, ahogy édesapám szokta mondani: este meleg puliszka volt hideg tejjel, reggel meg hideg puliszka meleg tejjel! :)

Meg micsoda gond lehetett a fűtés, kenyérsütés, veteményes a sok kicsi gyerek mellett... nekünk ez már nincs. És mégis felnevelték őket valahogy! Pedig akkoriba nem volt gyes sem...

69. mgagi
2009. aug. 6. 17:41
Ezért is örülnék ha kiderülne hogy mégis van baba, de szerintem ennek kicsi az esélye. A szegények is felnevelik vhogy a gyerekeiket.
68. mgagi (válaszként erre: 67. - Biológus)
2009. aug. 6. 17:40
Minketten szeretnénk már, de a párom azt mondta hogy addig nem amíg anyagilag össze nem szedjük magunkat:-(((
67. biológus (válaszként erre: 66. - Mgagi)
2009. aug. 6. 17:34

Hát pénzben szinte semmi, ismerve a vidéki fizetéseket... :S

ha jól sejtem, Te szeretnéd, ugye? :)

66. mgagi (válaszként erre: 64. - Biológus)
2009. aug. 6. 17:14
Szerintem nem sok külömbség lenne ha itthon maradnék a 2. babával vagy ha elmennék dolgozni.
2009. aug. 6. 16:56

Vikus!

Várok még azzal a teszttel sztem 3-4 napot, addig is meglátom lesz e bármi változás.

Mondjuk, most ettem meg fél üveg lekvárt savanyú uborkával, hát meglátjuk... XD

64. biológus (válaszként erre: 63. - Mgagi)
2009. aug. 6. 16:51

:(

Sajnálom...

Mi sem élünk túl fényesen, de mivel egyszerűen nem kapok most munkát, így a párom keres csak... :S

Megvagyunk belőle, de nem könnyű. Én igyekszem itthon minden terhet levenni a válláról és spórolni, így mindkettőnknek kényelmes.

63. mgagi (válaszként erre: 62. - Biológus)
2009. aug. 6. 16:37
Igen.
62. biológus (válaszként erre: 61. - Mgagi)
2009. aug. 6. 16:15
Az anyagiak miatt?
61. mgagi (válaszként erre: 60. - Biológus)
2009. aug. 6. 15:08
É nVera előtt 2 évet dolgoztam. De ha nem lesz semmi akkor ismét dolgoznom kell 1 évet a 2. babáig.
60. biológus (válaszként erre: 59. - Mgagi)
2009. aug. 6. 15:05

Hát ebben tök egyformán gondolkodunk! :)

Arról nem is beszélve, h 17 évesen kezdtem dolgozni, lehúztam 5 évet, közbe leérettségiztem és egy éven belül diplomázom.

Eddig egy éve nem dolgozom, és természetesnek tartom, hogy inkább mostmár a gyerekneveléshez van kedvem, lesz még időm bőven dolgozni az életben!

59. mgagi
2009. aug. 6. 15:00
Én azt mondtam magamnak hogy én 30 évesen már nem szeretnék szülni. Ráérek akkor agyon dolgozni magam.
58. biológus (válaszként erre: 57. - Mgagi)
2009. aug. 6. 14:56

Akkor nem rossz a helyzet, örülök.

Anyagilag persze mi is állhatnánk jobban, de nem tartom olyan fontosnak.

Inkább nevelek egy gyereket kicsit szerényebb körülmények között nagy-nagy szeretetben, minthogy elmúljon az alkalom és azon kapjam magam h 35-40 fele járok, és sehol a család még csak az a ..... karrier. Na nem.

57. mgagi (válaszként erre: 56. - Biológus)
2009. aug. 6. 14:51
Nálunk az van hogy a párom még várna vele mert anyagilag nem állunk úgy. Én pedig örülnék neki mert akkor eldőlne a dolog hogy dolgozzak vagy itthon maradok. Bár én örülnék neki ha itthon maradhatnék, mert Vera csak jövő szeptemberbe megy oviba. Ő pedig márciusban lesz 3 éves. Szóval fél évre berakni bölcsibe? Meg hát nem szeretném ha nagy korkülönbség lenne közöttük.
56. biológus (válaszként erre: 55. - Mgagi)
2009. aug. 6. 14:39

Hát én nem izgulok, az az igazság. Ha jön a bébi, nagyon jó, ha még nem, az is rendben.

Csak baj ne legyen, mert attól félek. :(

Nálatok hogy jönne ki a helyzet? Azért örülnétek a babának?

55. mgagi
2009. aug. 6. 14:35

Elhiszem. Remélem hogy veled minden rendben lesz.

Hamarosan kifog derülni.

54. biológus (válaszként erre: 53. - Mgagi)
2009. aug. 6. 14:34

Hát szerintem ez sem kizárt. De akkor tényleg ne siesd el a tesztet.

Igazából sajnos nem tudom, hogy van ez, mert velem először fordul elő ilyen, mármint hogy ciklus közepén fáj a hasam meg ilyen pecsételő barnás "izé" :) jelentkezik...

Kicsit én is tanácstalan vagyok, bár ha végigolvasod a fórumot, akkor találsz sok okos gondolatot. Én is csak sejtem, hogy most valami ilyesmi van. De ha igaz, akkor öt nap múlva már látványosak a hormonális változások. Szívem szerint már most tesztelnék!

53. mgagi (válaszként erre: 52. - Biológus)
2009. aug. 6. 14:26
Véletlen. De az is eszembe jutott, hogy lehet hogy nem tudott beágyazódni. Vagy későn termékenyült meg és még nem ágyazódott be amikor épp a menzesznek kellett megjönnie így megjött rendesen.
52. biológus (válaszként erre: 51. - Mgagi)
2009. aug. 6. 14:24

Ne félj! :)

Tervezitek a babát, vagy csak véletlen lenne?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook