Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétás keksz, hol lehet kapni? fórum

Diétás keksz, hol lehet kapni? (tudásbázis kérdés)


18. Nőci1 (válaszként erre: 12. - Szazala)
2012. márc. 18. 20:27
Nagyon igazad van:-)))
2011. okt. 22. 11:55
K.E:K:X-boltban
2007. okt. 24. 05:40
Még mindig nem kaptál?
15. d'or (válaszként erre: 12. - Szazala)
2007. okt. 23. 21:33
szio,en is szoktam szuzteakekszet venni,nagyon szeretem fincsi.en sajna mivel fincsi megeszek belole hetente 1dobozzal..de hat olyan kis vekonyka db vannak benne...Viszont eldontottem,hogy fogok csinalni ilyet magam is..nem nagy tudomany??+korpaskekszet szoktam meg venni ,zabkorpasat bioboltba, az is fincsike..
2007. okt. 15. 12:24
Szerintem minden nagyobb élelmiszerüzletben.
2007. okt. 15. 11:22
Sztem vmi korpa lehet benne, pl zabkorpa, annak van olyan tulajdonsága h iszonyat szltpuffad...
2007. okt. 15. 09:59

Bocs,hogy szóltam!Szoktam venni korpás kekszet is,napi egy darabbal majdnem egy hópapig elég.Fél év alatt 6-7 csomag,kb 3szoros az ára,mint a szüzteáé.

Van,aki költ cigire,kávéra,édességre,van olyan is aki könnyen fogy,olyan is akinek nem kell fogyniés olyan is,mint én,hogy vesz egy szűzteakekszet,hátha segít!Azért még nem kell megkövezni!

2007. okt. 11. 09:22
a síma 100ft os háztartási keksz is diétás, mert hasmenés után az elsők között lehet enni.a korpás keksz is még kis abcben is előfordul.nem tudom miért hiszik sokan h.csak az használ fogyásra ami drága.elhatározás kérdése az egész, akarsz fogyni v.sem.
10. LoLiNa
2007. okt. 10. 19:11
ki képes ennyit kidobni ilyen marhaságra?:O
2007. okt. 10. 19:01
A gyümölcsnapon szoktam,kb 3-4 darabot.Egy hónapja vettem,és kb 1 dkg hiányzik belőle.Baromi vékony,úgy 100 darab lehet egy csomagban,ami 12 dekás.Ha így folytatom még fél évig kitart:))Nem vagyok krőzus:),csak kiváncsi voltam rá.
8. Icus (válaszként erre: 7. - Szazala)
2007. okt. 10. 13:25
Na, ennek a keksznek már az ára megüli a gyomromat!:(( Mennyit szoktál megenni ebből a hülyeségből... ?
7. szazala (válaszként erre: 6. - Icus)
2007. okt. 10. 12:16
Ha itt a képernyödőn a fórum mellett jobbra nézel,akkor találkozhatsz vele,szokott itt ugrálni:)A keresőbe beirod,szerintem sok találat lesz.Én csak a saját tapasztalatomat irtam le.....:)
6. Icus
2007. okt. 9. 10:04
Hát én ilyen kekszről nem hallottam. Én ihatok 3 litre vízet is akkor is éhes maradok ha éhes vagyok, legfeljebb csak a gyomrom fájdul meg a sok víztől.
2007. okt. 8. 23:01
Nekem a szűzteakeksz is hasonlóan viselkedik,tuti 3 liter(minimum)folyadékot megiszok rá.De lehet,hogy ez egyedi dolog,nem biztos,hogy másnál is így működik.
2007. okt. 5. 07:32
Én azt gondolom, hogy lehet ilyen meg olyan keksz, a megoldás mégsem ez.Bár nasi helyett lehet, hogy jó,de ez még akkor is kevés.
2007. okt. 5. 05:16
Régen Amolett néven volt egy ilyen forgalomban. Szánjál rá egy kis időt és tanulmányozzad a kekszeken lévő leírást. Herbáriában viszont az eladó élből tudja, szerintem.
2007. okt. 4. 20:14
nagyobb bevásárloköszpotokban vagy abc ben
2007. jan. 29. 17:50
Hallottam egy fajta diétás kekszről ,ami ha megesszük megdagad a gyomorba ,mint a kutya táp.Sok vízet kell rá inni és nem lssz éhes az ember,na most ezt a kekszet csak fogyasztó szalonokban lehet venni,csak úgy ha igénybe vesszük a zsírtörést és tekercselést is mellette kemény 70.000.ft-ért.Szerintem a keksz is sokat segítene a fogyásban ,ha csak azt ennénk, tud valaki segíteni ,hol lehet kapni vagy az összetételét a keksznek micsoda?Illetve tapsztalatra lennék ,kiváncsi kinek vált be?Nagyon köszi a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook