Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vélemények, tapasztalatok, edzésterv az elipszis trainerhez fórum

Vélemények, tapasztalatok, edzésterv az elipszis trainerhez (beszélgetős fórum)


2009. aug. 24. 13:58
Nekem is van, én is 40-60 percet használom (rekord 90 perc, ilyet 2x csináltam még régebben... :P). Általában közepes fokozaton, vagy könnyebb és nehéz váltogatva. Vannak benne külön programok is 6db különféle emelkedőkkel. Nekem is 8 fokozat van. Én nem fogyókúra miatt használom, egyszerűen csak aerob edzés. Ha fogyni akarsz fontos a megfelelő kajálás, és heti 4-5-ször használd az ellipszist ;-)
2009. aug. 23. 19:54

Szia!


Látom nem sokan jártak errefelé. Nekem is van egy ilyenem kb másfél hónapja használom. Különösebb edzéstervem nincs. 2féleképpen szoktam csinálni, mikor melyikhez van kedvem. :)

1: monotonon alacsonyabb nehézséggel 45-60 percig váltakozva előre és hátra (2 km előre 1 hátra vagy 10 perc előre 5 hátra)

2: fokozatosan nehezítem ( nekem 8 fokozat van rajta és elkezdem 2ről szóval megyek így h 2-3-4-5-6-5-4-3-2-1 legtöbbször ilyenkor csak 10kmt tekerek de minden fokozatnál úgy h 500m előre 500m hátra)

nekem ezek beváltak meg mellette kevesebbet eszem sok gyümi meg ilyenek :)

Sok sikert és kitartást! :)

2009. júl. 31. 17:10
Úgy látom seni nem elipszisezik :-(
2009. júl. 30. 23:19

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni. Most jutott a birtokomba egy elipszis trainer, és arra lennék kíváncsi, hogy kinek hogy vált be, illetve hogy ki milyen edzés tervvel dolgozik amit megosztana velem, hogy hatékony legyen a fogyókúrám.

Segítségeteket köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook