Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Honnan tudom, hogy a súlyfeleslegemből fogyok (zsírból) és nem az izomzatomból vagy másból? fórum

Honnan tudom, hogy a súlyfeleslegemből fogyok (zsírból) és nem az izomzatomból vagy másból? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 7. 10:49
Látszódik. A háj és az izom között nagy különbség van.
7. jolvagyok (válaszként erre: 2. - Pici Lulu)
2007. febr. 9. 11:54
zsírmérő készülékkel lehet ellenőrizni.Nekem van ilyenem, ha gondolod, szívesen megmérlek:)
6. Pici Lulu (válaszként erre: 4. - Vorsi75)
2007. jan. 31. 14:17
Kösziiii ez eszembe sem jutott... !!
2007. jan. 30. 13:02

Szia! a cikkek között van egy ilyen: "Zsírégetés profi módon!"

Ajánlom figyelmedbe!

2007. jan. 30. 10:29

Szia! Ha sportolsz, érdemes pulzusmérő órát használnod. Ki kell számolni a saját adataid alapján, hol található a zsírégető zónád, és nem szabad fölé menned. Akkor biztos zsírból fogysz. Fölötte cukrot égetsz.

Ha csak étkezéssel próbálsz zsírt égetni, fontos a fehérje, vitamin, ami az izmot építi. Ezeket ne hagyd ki a diétából soha. Tehát fehér hús , sok zöldség, gyümölcs, minimális szénhidrát, az is csak reggel. Amúgy itt az oldalon sok jó dolgot találsz erről a témáról. Sok sikert!

2007. jan. 29. 18:12
Azt konkrétan nem tudom,hogy honnan tudható,de a * diétának pont ez a lényege! ha ezzel próbálkoznál akkor tudhatnád biztosan!
2007. jan. 29. 17:44
Szerintetek? Honnan tudjam, hogy nem e az izomzatomból fogyok.. vagy hogyan tudom elérni, hogy csak zsírból fogyjak?
2007. jan. 29. 17:43
Honnan tudom, hogy a súlyfeleslegemből fogyok (zsírból) és nem az izomzatomból vagy másból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook