Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindent a combról, csípőről fórum

Mindent a combról, csípőről (beszélgetős fórum)


13. 305b730624 (válaszként erre: 12. - 305b730624)
2009. aug. 13. 23:05

De amit még hallottam hogy jó combra: hogy minden zuhanyzásnál kicsit átmasszírozod a combodat szivaccsal, meg persze a hideg- meleg váltózuhany.

Remélem hamarosan elmondhatom, hogy sikerült eltüntetnem a narancsbőrömet tornázással, helyes táplálkozással és tornával:)

2009. aug. 13. 23:03

Én nem tudom, hogy melyik DVD a legjobb, mert még semmivel sem értem el a kitűzött célomat, de volt hogy a Rubint Réka DVDire tornáztam 2 hétig és akkor állítólag látszott vmi kis eredmény,de én magamon nem vettem észre.

Tehát 14 napból 12szer tornáztam, volt hogy az Add önmagad 1-2ből csak a popsis 20 perceket csináltam meg, volt hogy csak a 2 DVDn található első 20 perceket csináltam meg, de a lényeg, hogy minimum 40 percet csináltam. Aztán megvan a napi 20 perc önmagadért és abból vagy a combot és a popsit csináltam vagy volt hogy a hasat és a popsit vagy a kar részét és a hasat. A lényeg hogy szinte minden nap más gyakorlatokat csináltam és 40 percig. Most megint megpróbálom 2 hétig csinálni és mérem magam. Ma már sikerült az Add önmagad 2x20 percét megcsinálni, de azt be kell valljam, hogy megettem egy tábla csokit.Ilyenkor olyan rosszul érzem magam, és alig bírom megenni a csokit,de valamiért késztetést érzek hogy nem hagyhatok és az egészet el kell tüntetnem:S

2009. aug. 5. 21:23

Melyik a legjobb DVD a comb és csípő formálására?

Illetve melyik a leggyorsabb eredményt hozó?

Melyik lassú folyamatú, de hatásos?

2009. júl. 30. 22:24

Nekem is ez a problémás terület:D

Már olyan régóta próbálkozom. Van Leg MAgicem, van RR DVDm. Egy ideig tornázgatok, de aztán nem látok eredményt és mérges leszek magamra és feladom. Abbahagyom a mozgást:S

De gondolom ezzel nem csak én vagyok így:D

2009. júl. 30. 17:18
A leg magic hatásos? Vagy a görkori? A legjobb a lovaglás lenne, csak számomra sajnos megfizethetetlen..
2009. júl. 30. 17:12
Én is a hasamból fogytam előbb. Comb, és csípő elég nehézkes sajnos.. Kedvem sincs gyakorlatokat csinálni, mert sokkal nehezebbek, mint a felsőtest-re való gyakorlatok. (de azért csinálom persze)
7. 37403e3af4 (válaszként erre: 6. - Szandyhhh)
2009. júl. 30. 17:07
Hy! Tényleg először fentről megy le a plusz. Pár évvel ezelőtt 54 ről lefogytam 46-ra (idegi alapon ) akkor is először a cicim lett (még) kisebb, aztán a has, és legutoljára a comb és a csípő (ami nekem is a gyenge pontom :)) Viszont most 60 kg vagyok, és jó lenne ledolgozni egy 10 kilót :)
2009. júl. 30. 16:58
Azt is hallottam,ha valaki fogyni akar akkor ne felüléseket csináljon mert azzal nem ér sokat,hanem tetszőlegesen válasszon magának egy aerob mozgást legyen ez futás,biciklizés stb mert ezzel ég a zsír mondjuk ezzel is csak kb 30 perc folyamatos mozgás után..de lehet hogy nem jól hallottam
2009. júl. 30. 16:54
ez bizony ígyvan, nem mindig onnan megy le először a súly, ahonnan nagyon szeretnénk, és sajnos célzott fogyás nincsen. Én callaneticsezek, csípőre is vannak kiváló gyakorlatok - bár ez nem látszik még rajtam, mert nemrégóta csinálom. Külön én még felülésezek, oldalemeléseket csinálok, térdelve oldalkiüléseket, fekve lábemeléseket, tárogatásokat. eleinte 103as csípőszélességem volt, mostanra már csak 97 alatt van, de ez még ingadozik nap végére. Célom a régi 90alatti. Van egy rezegtető masszázsövem, ezt is bevetem, de erről megosztottak a vélemények. Annyit tudok arról mondani, mikor megkaptam, nemsokra rá 2 cm-rel kevesebb voltam. Most még szobabiciklizek is.
2009. júl. 30. 16:44
Én azt hallottam,hogyha valaki el kezd fogyni legyek akár körte vagy alma alakja mindig felülről kezd el fogyni tehát,ha körte alakúak vagyunk és fogyózunk akkor is felülről kezd majd el először látszódni a fogyás és csak utánna lehet majd lefaragni a csípőről és a combról azokat a fránya zsírokat..
3. Kisrigó (válaszként erre: 1. - 79fae0d192)
2009. júl. 30. 15:56
Sziasztok! Bizony én is ebbe a táborba tartozom! Szerintem RR tornái nagyon hatásosak, bár nekem túl kemények, olyannyira, h leginkább bele sem kezdek. Másik tippem a Leg Magic, ez kifejezetten erre való, és nem kell napi 1 órát rászánni, csak pár percet.
2. somodibea (válaszként erre: 1. - 79fae0d192)
2009. júl. 30. 15:54
Erre én is kiváncsi lennék, sajnos én is már nagyon sok mindent kipróbáltam, de nem sok sikerrel.Talán innen a legnehezebb.
2009. júl. 30. 15:51

Vannak alma, illetve körte típusú emberek, ha csak nagy vonalakban nézzük a testfelépítést. Tehát van aki hasra, míg mások combra, csípőre híznak leginkább.

Én az utóbbiak táborát erősítem sajnos.

Fontos lenne, hogy a problémás területeket milyen módszerrel tudjuk csökkenteni, hatásos tornagyakorlatokat, krémeket is ajánlhatnánk egymásnak.

Tudom, hogy elég sok embert foglalkoztat ez a téma, ezért kérem, minél többen írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook