Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? fórum

Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
302. 01krisz
2015. nov. 10. 15:53

Sziasztok!

Van vkinek magyar használati utasítása az abtronic X2-höz? Sajnos ennyire nem megy az angol..

01vatera@gmail.com -ra szívesen fogadnám :) Hálás köszönet!

2013. jan. 30. 22:33

Sziasztok!


Nemrég vettem egy AbTronic-ot. Első két nap használat közben nem volt semmi probléma. Aztán áttettem a kisebb övre a panelt, majd vissza a nagyra és azóta semmi. Bekapcsol, ki tudom választani a programot, de mikor az intenzitást szeretném állítani, akkor kiadja a bekapcsoló hangjelzést és újra mehet az egész előlről. Bekapcsolt állapotban marad végig. Mi lehet a baj? Találkozott már valaki hasonló problémával? Előre is köszönöm!!!!

300. kistusi
2013. jan. 30. 14:21

Sziasztok!


Most kaptam meg az Abtronicot, de sajnos magyar használati utasítást nem küldtek.

Valaki eltudná nekem küldeni,sajnos nem tudom addig használni.

Köszönöm! :)

2013. jan. 13. 12:41

Sziasztok!:)

Ki használta arra hogy hasizom-kockahast szerezzen?

a súlyommal megvagyok elégedve,az álom "kockahasat" szeretném elérni.. ezzel ellehet?

Írjátok meg véleményeteket ha jó,ha rossz:D

298. racznemagdika (válaszként erre: 297. - Tündéria)
2012. dec. 11. 15:42
napi 1 órát használom egyfolytában , de Neked fokozatosan kell hozzászoktatni a testedet. Ird meg feltétlen, hogy van-e a prospektusában calóriaérték.
297. Tündéria (válaszként erre: 296. - Racznemagdika)
2012. dec. 11. 13:28
Én most veszem meg. LEgalábbis már postán van. Még nem haszánltam ilyet,sem hasonlót. :) Úgyhogy kíváncsian várom, hogy lesz-e hatása. Olvastam róla jót és rosszat is egyaránt. Viszont azt írják mindenhol, hogy 10 perc nem elég. Legalábbis, hogy látható eredménye legyen, min. a fél óra.
296. racznemagdika (válaszként erre: 292. - Tündéria)
2012. dec. 11. 11:04

Tündéria!

Örülök neki, hogy rádtalálta, Te vagy az én emberem, hátha tudsz segiteni. Nekem van ez a masinám már régóta és nem használtam elég kitartóan, de most két hónapja elővettem és látványos eredményt produkáltam vele. Majd este jövök, mert előbb nem érek rá, de megkérlek, hogy addig légyszives nézd meg a prospektust, hogy egy 10 perces program mennyi calóriát éget el, mert az enyémen ez nincs rajta és érdekelne. Majd beszélgetünk, mert hidd el nagyon szuper.

295. csutkamano (válaszként erre: 294. - Tündéria)
2012. dec. 10. 13:28
Nem voltam elég kitartó, így nem is tudom, hogy milyen hatást ért volna el nálam.
2012. dec. 10. 13:02
Hogyhogy nem használtad? Volt esetleg negatív hatása?
2012. dec. 10. 12:51

Szia!

Nekem van. Amikor megvettem (évekkel ezelőtt), akkor kipróbáltam, mert nagy volt a lelkesedés.

Azóta sem használtam, csak porosodik a szekrény mögött.

2012. dec. 10. 12:44

Sziasztok,


Érdekelne, hogy valaki használta-e már ezt a kütyüt,ami elvileg hasfeszesítésre hivatott!? Volt mérhető eredmény? Esetleg negatív tapasztalat?

Köszönöm.

2012. jan. 16. 22:33

Sziasztok! :)

Ha esetleg valakit érdekel egy abtronic x2 az írjon nekem privit ;)Én kaptam egyet karácsonyra, de én nem használok ilyen külyüket, így eladnám!


Üdv:Ági

290. ttunde
2011. aug. 12. 23:35
..friss tulaj lettem a mai nap..végig olvasva titeket rengeteget okosodtam, köszönöm:)
2011. jún. 28. 15:44
A sípolás azért van mert nem érintkezik rendesen. 2 érintkezési pont van. A patentoknál illetve a bőrfelületnél. A patentoknál nincs szükség semmire, a bőrnél van szükség a gélre, hogy az impulzus könnyebben és szétterjedve érje a tested. Először is ellenőrizni kell a patentoknál hogy mindegyik be van-e dugva a kijelző hátoldalába, illetve az öv belső felületén a tappancsokba. Utána pedig megfelelő mennyiségű gél felvitelével kell elérni hogy a bőröddel is megfelelően érintkezzen az öv. Esetleg próbálj meg több gélt felvinni. Az övnél az is fontos hogy a hátsó párna is ugyanúgy érje a tested még ha nem is adtál rá intenzitást. De ahogy mondtad hogy még a mini övnél is csak a sípolás van akkor ott valami nincs rendben. A kis övnél mind a 4 párna egy irányba néz és ha csak ráteszed a hasadra akkor már nem szabadna sípolni még gél nélkül sem, csak az eléggé kellemetlen. Próbáld esetleg még szorosabbra húzni, érintkezési pontokat ellenőrizni és több gélt használni. Ha végképp semmi akkor valószínűleg az övben tört meg valahol a vezeték és az úgy már nem az igazi, mert a legkisebb mozdulatra is sípolni kezd és nem tudsz önfeledten mással foglalkozni, ami miatt az előnye elvész az övnek. Ilyenkor vidd vissza akitől vetted hogy ez nem működik és cserélje ki.
288. focis
2011. jún. 28. 12:19

Sziasztok tegnap vettem AB Tronic x2-t működik a kijelző hangja is van,de sajna sípol.

Olvastam már hozzászólásokat mit kell ilyenkor tenni,patentokat megnéztem gélt is használtam elég szorosan raktam fel,de semmi változás,sőt még a mini övbél is sípol,pedig ott csak a négy patent van,semmi más.

Valaki ha tud valami okosat mondani nagyon szépen megköszönném:)

287. Zsana81
2011. jún. 15. 21:30
Közben rájöttem magamtól,hogyan kell beinditani.Szerintem nem volt rajtam elég szorosan és nem érintkezett.Most már tuti ;)!!!
286. Zsana81
2011. jún. 15. 18:47
Sziasztok!Ma vettem Ab Tronic x2-t,nincs magyar nyelvű használati hozzá,és nem tudom elinditani :/ !Valaki tudna segiteni hogyan állitsam be?köszönöm :)
2011. jún. 15. 17:41
Én vettem kb 3 hete AbTronic X2-t és izomlázam az van néha, szerintem ez már egy jó jel... Én 53kg vagyok, nem sok, de a hasamra hízok ami meglátszik. Bizalommal fordultam a termékhez, és nem keseredek el ha 1-2 hét után még nem látszik az eredmény... ennyire azért nem mennek gyorsan a dolgok, és üzenem mindenkinek hogy pár hét után ne keseredjen el ha nincs még hatás, vagy ne bánják meg hogy megvették! :) Ami késik nem múlik... naponta én is több órát használom, szerintem csak ekkor hatásos.
284. k.eva75
2011. máj. 23. 11:09
Ismeri valaki a GymForm Dual Shaper Fitneszövet? Ha igen, milyennek találjátok? Érdemes megvenni szerintetek a has "lefogyasztására"?
2011. ápr. 1. 18:13

Most már KB 3 hete van meg az Abtronic X2-őm, és napi 2-5 órát használom 8-as programon 10-es erőséggel, és szerintem nem sokat használ. 5 óra használat után picit sem vagyok fáradt, 30 felüléstől is fáradtabb leszek... Meg sem izzadok, és izomlázam sem lesz.


Javaslom h Abtronic helyet inkább keressetek rá a leghíresebb videó megosztón a "Napi 8 perc torna" címre.

(Gondolom mindenki tudja meik videó megosztóra gondolok)

2011. márc. 15. 20:30
Mindenki másnak érzi. Lehet valakit jobban megdolgoztat, aki el volt satnyulva aki pedig többet mozog annak nem annyira érezhető.
2011. márc. 15. 16:41
Sziasztok, én nemrégiben vettem egy Abtronic X2-őt, mellette gyúrok is, de én többet vártam volna az Abtronictól... A karomon a kicsi nagyon jó, elég rendesen összehúzza az izmaim. A hasamon viszont hát nem tudom... ott nagyobb hatást vártam volna, elég gyenge összehúzódásokat produkál. Én csinálok valamit rosszul, vagy hason tényleg ilyen gyenge ?
2011. febr. 27. 23:22
Igen igen próbálj szorítani az öven, hogy biztosan érintkezzen a bőrfelülettel. Ha semmiképp sem javul a helyzet akkor az öven belül vannak a gondok. Lehet a vezetek tört meg valahol vagy a patentnál nem stimmel valami. Ha még garanciás mindenképp vidd vissza. Nekem volt olyan hogy a lehető legjobban rászorítottam a hasamra és egy test tartásnál működött. De amint leültem rögtön elkezdett pittyegni. Aztán volt egy vásár itt vidéken és ott árultak ugyan ilyen Abtronic X2 övet. A régebbit én netről rendeltem, mert akkor még nem volt a vásáron ilyen öv. Szóval vettem ott és annak az öve jó volt, annál nem pittyegett. A mikroprocesszor viszonylag ritkán romlik el mert az egy kompakt dolog, de mivel az öv maga flexibilis dolog így az mozog is erőteljesen. Mikor beállítod pl a derekad méretéhez vagy éppen felhajtod a kijelzőt hogy lássad a kiírást. Ekkor pl a patentnél lehet gond. Ha semmiképp sem boldogulsz vidd vissza ahonnan vetted és ha garanciás,kicserélik.
279. kackackukac (válaszként erre: 277. - Bedemonika)
2011. febr. 20. 13:46

Szia!

Nekem kipróbálta unokatesóm, hogy erősítse a hát izmát, de annyira vékony volt, hogy nem tudta normálisan felrakni az övet:S....nem tudom, hogy milyen testalkatú lehetsz, de lehet, hogy jobban magadra kellene szorítani vagy nem tudom. Esetleg vidd vissza az üzletbe. Én mikor vettem volt benne egy szakadás és vissza is vittem, kicserélték, lehet nálad is vmi műszaki gond van:)


Egyébként láttam írták, hogy ez az öv a lusta embereknek készült, ezúton közölném, hogy lehet hogy nagy részt nekik is, de az olyanoknak is, mint pl. én, akiknek több gerincműtétje volt, így nem tudnak felüléseket és hasonló fogyasztó dolgokat csinálni a futáson és kerékpározáson kívül........

2011. febr. 16. 05:18
na erre én is nagyon kíváncsi lennék, mert ugyanez a bajom
2011. febr. 10. 21:36

Sziasztok.

Kis gondom lenne az ABTronic x2 vel.

Akár hova, akár mennyi géllel teszem fel,nekem csak csipog..Mindent be tudok rajta állítani, de egyszerűen csak csipog és pár másodperc alatt ki is kapcsol..

Azt tapasztaltam, hogyha a készülékre erőteljes nyomást fejtek ki akkor elhalgat és számolja is vissza az időt.De ahogy elengedem a kezemmel,azonnal elkezd csipogni. 3. testre helyezéskor semmi gond nem volt vele, le is ment a beállított idő de azóta akárhányszor felteszem bárhová csak csipog.

Szerintetek mi lehet a gond ???

Segítsetek légyszives :( :( :( :(

2011. febr. 10. 16:28
Grat Ildi a kitartásodhoz. Ha érzed hogy használ valamit akkor ne hagyd abba. A türelem rózsát terem. Kitartás ;)
275. 79e4e6154d (válaszként erre: 271. - Trapp)
2011. febr. 9. 21:15
bocsi hogy kijavítalak, de vagy ws teleshop, vagy top shop. nem mind1. két külön cég....
274. ildi-24
2011. febr. 9. 13:48
Sziasztok.Én kb. egy hete szereztem be egyet de nekem úgy néz ki hogy beválik.Már ennyi idő után észrevehetően feszesebbek az izmaim mint eddig.Pedig középalkat vagyok.Persze hozzá teszem 10 perc nem elég.Én elég intenzíven használom de már érezhető eredménye van.Egy hét alatt a 3-as program 3-as fokozatról eljutottam a 7-es program 6-os fokozatig.De én naponta négyszer és 45 percet használom.
2011. febr. 8. 10:17
Valaki tudna nekem küldeni magyar nyelvű használati útmutatót abtronic x2höz? :) Nagyon nagyon megköszönném!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook