Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megmondaná nekem valaki, hogy a Norton Security Scan mi a gépemen? fórum

Megmondaná nekem valaki, hogy a Norton Security Scan mi a gépemen? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. nov. 21. 18:08
Töröltem.
31. f303be5590 (válaszként erre: 19. - Cikicakk)
2010. nov. 21. 11:33
gondolom alattomban, mint egy vírus
30. ágibaba1980 (válaszként erre: 28. - Nedi)
2010. nov. 21. 11:14

Szia!


Ötletem nincs sajnos.Én sem vagyok egy számítógép zseni. Nekem már nagyon rég óta az avast van fent és még sosem lassult be tőle a gépem. Tippelni tudok nálad csak. Lehet sok progi van fent ami miatt nem tud jól működni vagy valamivel nem kompatibilis ez a progi. Nekem az avast edition home (remélem jól ítam le) és egy évre regiztem is rá. Szóval nekem bevált. Amúgy nekem is fel lett töltve a gépemre a divx plus player és most frissítettem a 8-ra és vele együtt most jött le a norton security scan is. Töröltem a gépről és a programokból is. Nem akarom, hogy a kért vírusirtó össze akadjon. Ha van olyan ismerősöd aki jól ért ezekhez szólj neki és nézze meg.

2010. nov. 16. 04:34

DivX Plus Converter-t töltöttem le, mert online filmet csak ez után sikerült megnézni.

Engem is zavar, mert nem tudok angolul. Ráadásul a " mawler " szó nem igazán tetszik benne.

Törölni fogom valószínűleg... Nem tetszik, hogy lejátszó progival ilyen is felkerül.

Ráadásul bekapcsolás után csak most látom mi is az a plusz ikon, ami felkerült az asztalra, a lejátszóval együtt.

28. nedi
2010. okt. 23. 14:17

Sziasztok.Lenne egy kérdésem.Én nem nagyon értek ezekhez a vírusirtókhoz,pár napja letöltöttem az Avast,de úgy vettem észre,hogy a Farmerama játék és még egy-két oldal betöltése eléggé lelassult,most kicseréltem Nortonra,de így sem jobb.Nincs valami ötletetek mi lehet?

Köszi

27. cikicakk (válaszként erre: 26. - Vekvik)
2009. júl. 30. 18:10
A netről én sem töltögetek semmit, bár nekem nem laptopom van.Valamikor még a legelején kb 6 éve még én bolond fejjel azokat az egy órás játékokat letöltögettem,mert nem tudtam, hogy azok mind megvannak online játékként a neten.Szerencsére a fontos dolgok lemezre vannak mentve.Mondjuk ezek csak nekem fontos dolgok, de biztonságban tudom őket ez a lényeg.Nálam csak az a gond, ha új dolog jelenik meg, amit ráadásul nem is én rakok fel, akkor megijedek,mert féltem a gépem az összeomlástól.Most egyáltalán nem hiányozna egy új vinyó vásárlása.Örülök, ha havi internet díjat kitudom fizetni.
26. vekvik
2009. júl. 30. 14:20

Előfordul hogy a vírusírtó ellenére vírus kerül a gépre:(

Nekem laptopom van, és múltkor a winchester adta meg magát 20000 ft volt a csere+ elveszett mindenem!

rengeteg kép, zene, film. Természetesen előtte járt le a garancia...

Azóta nem töltögetek(mondjuk mobil nettel nem is nagyon lehet) és nem pakolom tele a gépem.

2009. júl. 30. 14:18
Köszönöm a segítségeteket,most mennem kell.Természetesen,ha valakinek van még valami ötlete, esetleg véleménye, szívesen várom.Ma még visszajövök.
24. cikicakk (válaszként erre: 23. - Vekvik)
2009. júl. 30. 14:08
Nekem is évek óta avast van.Nagyon jól bevált, semmi gondom vele.Valamiért 2 hete sikerült két vírust beszednem, szerintem akkor került a gépemre a Norton.Feltűnt, hogy lassú a gép, kérés nélkül oldalakat ad ki.Átfuttattam az avast-al, 2 vírus volt rajta.Karanténba vágtam őket, azóta minden rendben, kivéve ezt a tegnapi feliratot a Nortontól.Addig észre sem vettem, hogy fenn van a gépen
23. vekvik
2009. júl. 30. 14:04

bezony!

nekem is avast van

az a jó

2009. júl. 30. 14:00
Lehet, hogy pont ez a vacak miatt volt, hogy bekapcsoláskor az avast jelén a tálcán kb fél percig egy piros kör keresztbe piros csíkkal áthúzva volt.Addig nem is kezdett el forogni az avast "a" betűje ameddig ez a jel rajta volt.Akiknek van jogsija az biztos ismeri ezt a jelet, de nekem nincs, csak tudom, hogy van ilyen közlekedési tábla is.
21. vekvik
2009. júl. 30. 13:56

neem

nincs beépítve

egyes progikba van benne

és amikor azt telepíted, akkor az is benne van:)

ennyi

hülye reklámfogás

20. cikicakk (válaszként erre: 18. - Gofrika)
2009. júl. 30. 13:55
Jó étvágyat!!!!
2009. júl. 30. 13:54
Köszönöm szépen a segítségeteket, levettem a gépről.Hogy a csudába tudja ez saját magát feltelepíteni?
2009. júl. 30. 13:53
én máris összeomlottam:) nem tudok egyszerre gépelni és kakaóscsigát majszolni:)
2009. júl. 30. 13:52
általábab be van építve a Windowsba
16. vekvik
2009. júl. 30. 13:52

semmi nem lesz, ha leszeded

Szerintem fölösleges

az én gépem csak lassította az állandó frissítésével

2009. júl. 30. 13:52
megveszed-e
14. cikicakk (válaszként erre: 11. - Cel)
2009. júl. 30. 13:51
Megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs hogy működik a tűzfalam.
2009. júl. 30. 13:51
a kéretlen dolgokból jó nem szokott kisülni. Sztem 60 nap múlva megkérdezi majd,megvested-e,aztán ha nem,törli magát. De addig is,nincs rá szükség,nehogy összeomoljon. Inkább ha fokozni akarod az avast munkáját,tegyél fel egy ccleanert!
12. cikicakk (válaszként erre: 6. - Gofrika)
2009. júl. 30. 13:50
Nekem az avast licenc kulcsos, 2 hónapja lett felrakva.Van a gépemen Advenced system care is,ami nagyon jól dolgozik, bár tudom, hogy az nem vírusirtó,csak karbantartja a gépet.
11. cel (válaszként erre: 7. - Cikicakk)
2009. júl. 30. 13:49
Egy mezei vírusirtónál többre képes, ezért írtam, hogy rendszer. Általában telepítteti önmagát, de nyugodtan lehet törölni, ha van jól bevált saját vírusirtód és jól működő tűzfalad.
2009. júl. 30. 13:49
vedd csak le nyugodtan én is töröltem,az avast bőven elég!
9. cikicakk (válaszként erre: 5. - Vekvik)
2009. júl. 30. 13:48
Akkor én is levegyem?Azt hittem, hogy esetleg tűzfal
8. cikicakk (válaszként erre: 4. - Gofrika)
2009. júl. 30. 13:47
Nekem is magától telepítette fel de én nem merem levenni
7. cikicakk (válaszként erre: 2. - Cel)
2009. júl. 30. 13:45
De ugye ez nem vírusirtó program, mert egyszer már volt két vírusirtó is egyszerre a gépemen, a Nod32 és az Avast és a gépem összeomlott.Nem bírta a két vírusirtót egyszerre.
2009. júl. 30. 13:45
nekem is avastom van! Azt írta ki,hogy telepítsd a teljes verziót pénzért! most pedig ingyen átvizsgálja a géped.
2009. júl. 30. 13:45

Egy vírusírtó

nálam önkényesen telepítette magát (bár valószinűbb, hogy egy progiba volt integrálva), de én letöröltem a vezérlőpult/programok eltávolítása-jozzáadása menüpontban. Nem jó ha víruskereső/írtó van a gépen, mert zavarják egymást

2009. júl. 30. 13:44
nekem is feltelepítette magát! Mit képzel?? Úgy letörlöm,mint a sicc! Majd én eldöntöm mi vigyázzon a gépemre!!!
2009. júl. 30. 13:44
Tegnap valamit kiírt, természetesen angolul.Amit felismertem az az "attention" és a " viruses" szavak voltak.Gyorsan átfuttattam az Avast-al, de nem talált vírust.Mit írhat ki ilyenkor?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook