Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Motiváció a fogyókúrához fórum

Motiváció a fogyókúrához (beszélgetős fórum)


2009. szept. 27. 14:14

értem, ez mind-mind motivál, az tuti, biztos nem olyan nagy a baj, de nem baj, ha dühöngsz egy kicsit ezek miatt, mert erőt ad, és megküzdesz egy jobb kondicíóért, velem együtt!

a másik meg szerintem a hiúság, amikor olyan igazi nővé válunk ahogy karcsúsodik az alakunk.

hát ezek a motivációk :-))

20. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 17. - A22d4e01f3)
2009. szept. 27. 13:17

úgy értem, hogy csíkos a bőröm, és nagyon undorító..

a vádlim, a hasam, a derekam, a combom, mindenütt...


az ízületeim tönkrementek, mert nem dportoltam és a térdem nem bírta a súlyt, amivel hirtelen megterheltem...


kb. fél éve sportolok, vagy legalábbis intenzívebben mozgok, és még a mai napig kapkodom a levegőt ha fel kell menni a harmadikra gyalog...


így értettem.

19. a22d4e01f3 (válaszként erre: 18. - 00346cf747)
2009. szept. 18. 00:22

I. rész= óvok! leszavazom! nem-nem!

II.rész= egyetértek, helyt adok! igen-igen! :))

meggyőzhetlek a nyílt színen? futni jó...:))

2009. szept. 16. 20:00

Futni nem szeretek, és helyt adok annak a tanácsnak, hogy ez a belső szervek érdekében bizonyos kor fölött már nem ideális sport. Mint ahogyan egyéb ugrálós típusú sem.

Fogyásra motivált a csini külső, és ez menet közben egyre erősebb lett, valamint a társadalmi elvárás, az emberek elismerő tekintete.

17. a22d4e01f3 (válaszként erre: 16. - 6a98b3b9fa)
2009. szept. 16. 19:55
tönkretetted magad? = hogy érted? mi történt?
2009. szept. 16. 19:19
mostmár az, hogy látom a csíkokat a bőrömön, és azt, hogy mennyire tönkretettem magam, és soha többé nem akarok olyan lenni mint egy éve...
2009. szept. 16. 18:56

A futás is egy külön életérzés! (egy nagyon jó)

nem kell minden percet cm-ben keresni. nem ilyen 1:1-ben megy az élet, nem így működik...

de meghozza az eredményt, ez biztos.

futni annak érdemes szerintem, aki nemcsak futás után érzi jól magát, hanem előtte is, és közben is!

14. ae0bfddd7a (válaszként erre: 12. - Szuszy)
2009. szept. 16. 16:19
A mozgástól lassan alakul át az anyagcsere,és először csak az ember térfogata változik meg,utána megy át a zsir izomba.Ehhez legalább 1 hónap türelemre van szükség,mire ez a folyamat elindul.Különben is egy futás során csak 20 perc után indul be a zsirégetés.Természetesen kell a kevesebb kalóriabevitel,hogy hamarabb eredményes legyen.
2009. szept. 14. 22:03
egy másik életérzés, amikor az ember jól érzi magát a bőrében, menet közben alakul, és egyre jobb minden. Vagy nem így van?
12. Szuszy (válaszként erre: 11. - Ae0bfddd7a)
2009. szept. 14. 19:53
Mozoghatnék bármennyit, ha zsíros kajákat vagy kenyeret, tésztát ennék, 100 % hogy nem fogynék, próbáltam már, úgy nem lehet fogyni, ha "disznóságokat" eszik az ember, vagy sütit meg mindenféle ezt-azt.
2009. szept. 12. 18:24
Még fiatalabb koromban nekem is vigyáznom kellett a vonalaimra,ezért minden este futni mentem,legalább napi 4-5km-t.Később azt vettem észre,hogy a jó zsiros szalonnáktól kezdve bármit megehettem,semmi nem fogott rajtam.Hát ennyit jelent a rendszeres mozgás,higyjétek el segit!
10. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - MMMaya)
2009. júl. 29. 21:21

Nem motivációra van szükség! Az csak ideiglenes megoldást jelent.

Nem férsz bele egy ruhába, vagy naciba? Csak addig fogyózol, amíg rád nem megy, utána abbahagyod a fogyókúrát.

Igenis, el kell határoznod magadban, hogy mától fogyni fogsz. Magadért! És nem elsősorban arra gondolok, hogy hetek múlva egy bombázó nézzen rád vissza a tükörből...

Hogy jobb legyen az állóképességed, ne legyél fáradt, ne fájjon a lábad, derekad, a hátad. Ehhez pedig nem fogyókúrára vagy diétára van szükség, hanem meg kell változtatni az étkezési szokásokat és amennyire időd engedi, mozogni.

1-2 hónap kezedeti nehézség után (sajnos ez a kritikus időszak) már az az életmód lesz a természetes, és el sem fogod tudni képzelni, hogyan élhettél úgy azelőtt.:)

Sok sikert és kitartást!:))))))

2009. júl. 29. 19:53

Egészség, kinézet.

Kíváncsi vagyok, ha visszamegyek az egyetemre szeptemberben, mit szólnak majd az ismerősök :)

2009. júl. 29. 13:48
nekem elég motiváció volt a tökör, meg h nem jönnek fel a ruháim, ami meg igen, abba bele kell préselni magam. Motivált még az is, h látom az utcán a nőket, akik soványabbak, és emlékszem mikor szülés előtt én is ilyen voltam. Rossz h most nem vagyok még olyan vékony. Meg aztán most már rosszul érzem magam, h strandra nem mehetek, mert kisebbség érzésem van. Így h van egy másfél éves kisfiam, meg a férjem, muszáj vagyok fogyni, h ne kelljen nélkülözni a strandot.
2009. júl. 29. 13:41

1. számú motivációm tavaly: 23. születésnapomra akartam legalább 15 kilótól megszabadulni, (14 kg sikerült), mivel már én sem leszek fiatalabb, a jó egészség miatt is szükség van rá...

2. számú: osztálytali közelgett :D

idén:

1. számú motiváció: télen visszajött a kilók egy része,

2. számú: páromnak ugyan így is nagyon tetszem (még duciként ismert meg), de saját magam nem vagyok még teljesen elégedett az elért eredménnyel.

6. **Rita** (válaszként erre: 1. - MMMaya)
2009. júl. 29. 13:37

Régóta próbálsz fogyni, de nem megy?

Te gondolod úgy hogy kövér vagy, vagy mások mondják?

Jól érzed magad úgy ahogy vagy?

Amíg Te nem érzed úgy hogy változnod kell addig nem is lesz akaraterőd hozzá

2009. júl. 29. 13:36
Az egészséged! Az legyen a fő motiváció!
2009. júl. 29. 13:32
Menj ruhát vásárolni. És nézd meg magad a próbafülkében. Vagy egyszerűen gondolj bele milyen jó lesz vékonyabban, csinosabban, milyen szép leszel stb..
2009. júl. 29. 13:31

Szia!

Ha régóta próbálsz lefogyni, akkor csak van motivációd?!

Gondolom, hogy vékonyabb legyél.


Akaraterőd nincs. Anélkül pedig nem megy.

2. Szuszy (válaszként erre: 1. - MMMaya)
2009. júl. 29. 13:31

Szia!


Tükör!!! Az azt hiszem a legnagyobb motiváció :)

2009. júl. 29. 13:21

Sziasztok!


Már nagyon régóta próbálok fogyni, de sikertelenül, se akarat erőm, se motiváció.

Nagyon érdekelne, hogy kinek mi volt a motivációja.

Osszátok meg velem, hogy mi segített a sikeres fogyásban.


Maya

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook