Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segíts megérteni magamat! fórum

Segíts megérteni magamat! (beszélgetős fórum)


29. klenca (válaszként erre: 28. - D0b4c9dad2)
2009. okt. 12. 12:45

Szerintem jót tenne neked, ha személyesen találkoznátok. Vannak, akik nagyon nyíltak tudnak lenni a gép előtt, de nem olyan szórakoztatóak személyesen.


A többiről meg utána is ráérsz gondolkodni.

Mert ugye mi is történhet?

1. Nagyot csalódsz benne, és utána nem is akrsz többet még számítógépen keresztül sem beszélgetni.

2. Még jobban megijedsz, mert rájössz, hogy jobb fej, mint amilyennek elképzelted.

2.a Csak vele, s nem foglalkozol a konvenciókkal.

2.b Felveted a férjednek, hogy hívjátok meg őket hozzátok, s legyetek jó barátok.


(Csak egy vélemény volt.)

2009. júl. 29. 19:32

sziasztok

Gyémántlány!teljesen ugyanezek a gondolatok vannak bennem is ,hogy ő a lelki társam.befejezi a mondataimat stb..és közben tök úgy érzem,hogy vagy a lelkitárstól kell megszabadulnom vagy rámegy a kapcsolatom..és őszintén:mindkettő nekem fog fájni :((

és KÖSZÖNÖM!!!!

először jöttem ide,de nagyon jól esett hogy így reagáltatok.

27. b2076ec79b (válaszként erre: 18. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 15:25

Megpróbáltam a lehető legjózanabbul gondolkodni, és rájöttem mekkora hülye vagyok :D Azóta eltelt kb 3-4 év, de még mindig azt érzem, hogy hú de jó hogy "NEM"lett a vége :)

Szerintem gondold át alaposan a dolgaidat a pároddal és próbálj vele többet lenni, kicsit másképp lenni, újra belészeretni :) Én is ezen vagyok....

És rá fogsz jönni, hogy az a másik nem pont az, mint akinek te gondolod, csak hiányzik az életedből valami.

2009. júl. 29. 15:15
Szia! Így már Én is voltam! Jó volt beszélgetni, olyanokat megbeszélni, amiket csak vadidegennel lehet! (Most ne értsetek félre) Arra gondolok, ha a párommal volt gondom, inkább megbeszéltem a netes ismerősömmel, hogy mit tegyek, mint a barátnőmmel, aki nem is igazi barátnő! Ő is nagyon sokat mesélt a családjáról! Viszont egyszer a párom rájött, hogy mikor Én estenként vártam Őt haza a munkából, hogy mással beszélgettem, megkaptam, hogy pasizok! Teljesen azt érezte, hogy csalom, pedig csak beszélgettem, és ezután Én már bármit mondhattam! Úgy mond egymás pszicológusai voltunk! Azóta nagyon sok minden történt Velem! A lelki társ a múlté, de azóta is hiányzik egy olyan lelkitárs! Ezt csak azért írtam le, hogy óvatosan, mert míg mi azt hisszük semmi rosszat nem teszünk azzal hogy beszélgetünk, ki tudja a másikban mit váltunk ki (gondolok itt a párodra)!
2009. júl. 29. 13:27

szia kanawiosta!

köszönöm neked is.valahol éreztem ez lesz a megoldás...csak az ember a jót nem szívesen vonja meg magától :)

most mennem kell,mindenkinek köszönök mindent.még jövök majd

sziasztok,további szép napot!

24. kanawiosta (válaszként erre: 23. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 13:18

Szia!

Ahogy írták a többiek,tényleg kis figyelmességre vágysz és ez az újdonság varázzsal hat rád:D..Kell neked a figyelmesség és ezt tőle kapod meg.Tényleg lehet szüneteltetni kéne az msn vele.Én anno az egyik barátnőmmel voltunk így,és a végén hanyagoltam,mert az akkori kapcsolatomat fontosabbnak találtam:D

2009. júl. 29. 13:07
köszönöm,hogy elmesélted.
22. sariya (válaszként erre: 21. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 13:05

Na jó...nekem volt egy netes ismerősöm..nagyon jóba lettünk,leveleztünk,sokat hülyéskedtünk..és megijedtem,h túl közel került..a végén már azon rágódtam,hogy nem tudtam,h a páromat szeretem e még egyáltalán.

Aztán mondtam,h szüntessük meg ezt a sok beszélgetést.non rossz volt,mert hiányzott..de a kapcsolatomat fontosabbnak tartottam..és amikor eltávolodtam tőle,akkor rájöttem,hogy csak a figyelem kellett amit a páromtól nem kaptam meg anno.és mikor eltávolodtam,akkor éreztem,hogy a páromat szeretem:)

2009. júl. 29. 12:50

Sariya próóóóbáltam :))

de hiányzik.....meg hiányol ha nem beszélek vele

kezdem ugy hinni nektek mind igzatok van.párom egy kicsit kevesebbet figyel rám,melóhelyi gondok/hol nincs??/és szerintem minden jó szónak örülök

20. sariya
2009. júl. 29. 12:47
Mi lenne ha kcist szüneteltetnéd a csevegést a pasival?Akkor talán visszatérne a nyugalmad:)
19. Christine1979 (válaszként erre: 9. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 12:45

Szija,



szerintem is az lehet, hogy mivel te most sokat vagy egyedül, így picit elhanyagolva érzed magad a párod által, és így jólesik minden odafigyelés, beszélgetés, kikapcsolódás.

Szerintem ezzel semmi probléma nincsen. Mindenki szereti, ha figyelnek rá :)

Viszont erről a pároddal azért beszélgetned kellene, hogy ha tud, egy picit jobban figyeljen oda rád.


Szerintem a problémák akkor kezdődnének, hogy ha már a párod helyett is erre a srácra gondolnál, és mást is szeretnél tőle, egy jó beszélgetésen kívül. :)

2009. júl. 29. 12:43

Hajni még soha nem találkoztunk és mindenről de komolyan a fimektől a gyerekeken a mozifilmeken az embereken át mindenről beszélünk.

de nagyon elgondolkodtatott amit irtál és képzelem neked sem lehettett egyszerű.hogy győzted meg magad??

Marietta nem szeretném ezt a párommal megosztani..attól félek csalódna bennem és a barátjához is máshogy állna ezek után

17. d31220a4bf (válaszként erre: 13. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 12:42

Messze vagy a tudathasadástól a párom volt neje az igazán az.

Nem ilyen értelmes.

16. sariya
2009. júl. 29. 12:42
valószínüleg az újdonság varázsa és a figyelmesség hiányzik:)
15. d31220a4bf (válaszként erre: 9. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 12:40
Szerintem beszélj erről a pároddal hidd el megérti.
14. b2076ec79b (válaszként erre: 9. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 12:39

Szia!


Én nem hinném, hogy túl nagy a baj. Végülis ha a lányotok most lesz 3 éves, akkor gyakorlatilag 3 éve otthon vagy, főzöl-mosol-takarítasz-gyereket nevelsz, a párod meg dolgozik egész nap. Nem csodálom, hogy mikor hirtelen jön valaki, akivel bármikor bármiről tudsz beszélni, jól érzed magad vele..stb kicsit összezavarodsz. én is voltam ilyen cipőben, aztán rájöttem hogy ez nem az, mint aminek én gondoltam.

Nálam azzal a bizonyos valakivel szikrázott a levegő közöttünk és simán el bírtam volna képzelni, hogy akármi történik köztünk. de szerencsére nem és azóta rájöttem, hogy milyen "hülye" is voltam. Hirtelen jó volt újra nőnek lenni, nem mindig csak feleségnek és anyának...

És miről beszélgettek ilyenkor? A sráccal se találkoztál még soha?

2009. júl. 29. 12:38

köszi a gyors választ.

JustmeCpt igazad lehet nagyban...

Vrony számomra ijesztő a gondolat hogy esetleg mégis szerelem lenne...annyira kedvelem a párját és ez KOMOLY és a páromat is szeretem...

lassan kezdem magam tudathasadásosnak érezni :((

12. 78826dc958 (válaszként erre: 10. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 12:36

Semmi gond gondoltuk hogy irsz..


Ez elég nehéz de szerintem vagy nagyon jó barátra leltél vagy csak fellángolás.A szerelemet éreznéd és észerevennéd ha az lennél.Bár ki tudja...lehet ez még később szerelem is.

11. 852308703c (válaszként erre: 9. - D0b4c9dad2)
2009. júl. 29. 12:35

Igy ahogy mondod lehet a parod nem figyelt mostansag rad annyira, es jol esett hogy egy ferfi figyel rad...igy egy pozitiv kep alakult ki rola benned, de mivel nem talalkoztal az illetovel...igy nem ismered szemtol szembe igy nem is ot kedveled szerintem inkabb azt a pozitiv kepet ami kialakult benned rola...

azert nem biztos az hogy szemtol szembe is ilyen ember, a neten mindenkinek konnyebb komunikalni...

2009. júl. 29. 12:31
itt voltam csak tényleg hosszu lett ne haragudjatok...még kezdő vagyok..
2009. júl. 29. 12:31

sziasztok!nem értem magam...

de ez kicsit hosszabb...elmesélem.Közel 10 éve van párom,kislányunk 3 éves lesz.jol megvagyunk,persze hullámvölgyek vannak,de hol nincsenek??Közel egy évvel ezelőtt a párom munka ügyből kifolyólag megismerkedett egy sráccal a neten,és a munka végeztével is jó haverok maradtak.Msnen szoktak beszélni egymással.Egyszer én voltam a gépnél mikor jelentkezett.nagyon jót beszélgettünk,ami aztán mindennapos lett,párom persze tudta,de semmi oka nem volt rosszat gondolni,mert tényleg csak haveri szinten voltunk.ő mesélt a barátnjéről,aki megismertem én is ,tüneményes kiscsaj.aztán ahogy teltek a hetek azt vettem észre hogy egyre jobban várom,hogy jelentkezzen.kicsit össze is zavarodtam,nem értem magam.nem hinném,hogy szerelmes vagyok,de azt sem tudom mit érzek.sokszor jut eszembe napközben is,egy egy közös kedvenc dalnál meg csak elmerengek.Szeretem a páromat,kedvelem az övét és mégis valami más lett.Még nem találkoztunk,pedig nem laknak tőlünk messze.

Barátnőm szerint csak túlértékelem azt hogy mindenről nagyon jól el tudok vele beszélgetni ,hogy igazán figyel rám,amit mondjuk a párom nem mindig tesz meg.

Szerintetek??

8. b2076ec79b (válaszként erre: 7. - 78826dc958)
2009. júl. 29. 12:30
de lehet hogy mégse :)
7. 78826dc958 (válaszként erre: 6. - B2076ec79b)
2009. júl. 29. 12:27
lehet:)
2009. júl. 29. 12:27
Ja, biztos most írja hosszabban :)
2009. júl. 29. 12:27
?????????
2009. júl. 29. 12:26
???
2009. júl. 29. 12:26
Miről van szó?
2009. júl. 29. 12:25
mi a gond??
2009. júl. 29. 12:23
Segíts megérteni magamat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook