Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mecsextrémben Pécsen ki volt már? Élmények? fórum

Mecsextrémben Pécsen ki volt már? Élmények? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 22. 07:07
Télen is klassz lehet. ( ismerősöm tegnap volt Pécsen, nem volt hó, hazaért,és itt volt, van is )
2009. júl. 29. 11:45
Köszi. Bizti elmegyünk nemsokára.
8. Marjann (válaszként erre: 7. - Ab4b6bc17d)
2009. júl. 29. 09:46

450Ft a kísérőjegy.

Ja és a Láthatatlan kiállítást is ajánlom a figyelmetekbe, engem tényleg elgondolkodtatott!

7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 6. - Marjann)
2009. júl. 29. 09:42
Rövidtávú terveink közt szerepel. Mondjuk, azt nem tudom, hogy gyerek mellé nekünk is kell jegyet venni?
6. Marjann (válaszként erre: 5. - Ab4b6bc17d)
2009. júl. 29. 08:41

Kisgyerekkel főleg megéri elmenni! 700Ft az alap belépő, ami a kinti és a benti játszóteret jelenti. Csak összehasonlításként: egy belvárosi játszóházban 500Ft/fél óra az a gumiból készült mászkálós játszóház...


Ami valóban drága az az alpesi kötélpálya és az egyéb felnőtt "játékok", de mindenképp megéri kipróbálni!

2009. júl. 29. 07:55

Halitok. Kb. egy éve mi is voltunk a férjemmel. Nekünk is nagyon tetszett, bár a nyári bobba először nem is akartam beleülni, aztán a párom mégis rávett. Az első körben nem mondom, hogy nem féltem a kanyarokban és persze visítottam torkaszakadtamból. Aztán az első kört követte még vagy 6. Természetesen ketten mentünk egy bobbal, amellett, hogy én duckó vagyok, mégis kényelmesen elfértünk és a végére már nagyon élveztem. Drága volt a kép, amit csináltak rólunk, de egyet megéri venni, hiszen amikor ránézek a hűtő ajtaján, mindig mosolyt csal az arcomra, hogy milyen jól szórakoztunk.

Az alpesi kötélpályánál is visszafordultam volna, de végül az egyik segítő kis hölgy kedvesen elmagyarázta a karabinerek használatát, így én is végigmentem a gyakorló pályán. Mondhatom, élveztem! Főleg a siklást.

A férjem előtt meg le a kalappal, mert ő meg végigment a hosszú pályákon is, sikerült végigfotóznom, nagyon büszke vagyok rá!

A harmadik kedvenc meg a quadozás volt, azt már régen ki akartam próbálni. Kicsit nehézkések ezek a járművek, de azért az is felejthetetlen élményt nyújtott.

A zorb sajna nem működött, mikor ott voltunk, de abba mondjuk tuti nem bújtam volna be :)

Mindenesetre érdemes elmenni, akár gyerekkel is - mi is készülünk még, mert megígértük a négy éves lányunknak, hogy legközelebb őt is elvisszük.

Ja, volt még olyan gokartos jármű is, amivel nem is olyan könnyű menni, mint aminek látszik, ill. akadálypályákon is mászkáltunk, de nekünk az első három említett extrém jött be a leginkább!

2009. júl. 29. 07:46

Szerintem jó családi program, és nem hiszem hogy sokkal drágább mint egy vidámprk.

AKI TEHETI menyjen el!!!

Az árakat nem tudom, csak sejtem...

3. Marjann (válaszként erre: 2. - B57cbfffd2)
2009. júl. 29. 06:47

Á, de utállak! Én mindig kifogtam a rossz időt, amikor a sár miatt nem lehetett zorbozni! Pedig nagyon ki szeretném próbálni!


Egyébként mindenképp érdemes elmenni, az alpesi kötélpálya is klassz, de a nyári bob is nagyon jó!

2. b57cbfffd2 (válaszként erre: 1. - MMea)
2009. júl. 29. 06:44

Szia! Én még akkor voltam ott családostul, amikor megnyílt. Kipróbáltunk szinte mindent, a legjobban az tetszett, amikor több méter magasan a fákon kialakított pályán kellett végigmenni (nem tudom ezt hogy hívják). De a falmászás is érdekes volt. Meg az a nagy gömb, amibe belemászol és legurítanak a dombon :D

Egy egész napot el lehet ott simán tölteni.

1. MMea
2009. júl. 29. 06:38
Kíváncsi agyok, hogy ki volt már Pécsen a Mecsextrém Parkban, mit próbált ki és milyen élményei vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook