Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Babaváró scrapbook-album fórum

Babaváró scrapbook-album (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babaváró scrapbook-album

8. Yudy
2008. ápr. 4. 20:54
Atya isten! Mi minden van már! Bezzeg :), 26 éve még UH csak a Shöpf-Méreiben volt az egész országban... Szóval erről már lemaradtam. Még video sem volt, sem számítógép....
7. Tozzi (válaszként erre: 4. - Katus1)
2007. ápr. 6. 07:08
Akkor valószinűleg a scrapbook szó nem ismerős nekem,de hasonló nekünk is van, mind2 gyereknek én naplónak hivom,de oly vastag,hogy a tartalma mesélni tudna.Tehát nekem a naplóm a scrapbookom.Köszönöm a kiigazitást nagyon,és a mi ismerőseim is elkérik a polcról,mert ilyet még nem láttak...További jó kreativitást és kellemes húsvétolást!!!!!!!!
6. Mágika75 (válaszként erre: 4. - Katus1)
2007. ápr. 2. 14:26

Sziasztok!


Uhhhhh, Kata ezt nagyon szépen megfogalmaztad!

Pont ma vásároltam be egy újabb albumhoz! :-)

2007. ápr. 2. 13:48
Olyan jo otlet ez a scrapbook.Igaz,hogy mar elkezdtem egy gyarilag keszult babanaplot toltogetni,de mindig mergelodok,hogy ahova irnek meg,ott nincs hely,mashol meg uresen maradnak reszek.Sokkal jobb egy ilyen sajat izlesunkre alakitott album.Kedvet kaptam hozza,azt hiszem nekifogok sajat babanaplot kesziteni.
4. Katus1 (válaszként erre: 3. - Tozzi)
2007. márc. 30. 13:13

Kedves Tozzi


a scrapbook egy kicsit muveszet is, olyan album, ami onmagaban is elmondja a torteneteket. Es kozben lehetoseget ad arra, hogy kreativkodj, felidezd, osszeszerkeszd, osszeragaszd, kidiszitsd.... nekunk is van tobbezer fotonk CD-n, a DVD-k ott allnak gledaban a polcon, megis barki latogat meg minket, az elso dolog, amit elkernek, az a scrapbook albumaim valamelyike. Es nem ketelkedek abban, hoigy a gyermekeim kedvence is ez a kis babavaro album lesz, annak ellenere, hogy videon is lathatjak, hogyan mocorogtak az anyukajuk pocijaban... Eppen azert, mert az albumba titkos kis uzenetek, az akkori gondolataink, erzeseink, egy csodaszines, megfoghato-simogathato-kihuzhato-behajthato mese varja oket.

Ez nem a "felulmulasrol" szol, kedves Tozzi, hanem arrol, ahogy magunkat kifejezzuk es arrol, amit a gyermekeinkre akarunk hagyni.

2007. márc. 26. 13:05
Van Uh képem is a gyerekekről és naplót is vezetek mind2 gyermekemről rendszeresen.Fotó??Az rengeteg van,a párom minden hétvégén 1 doboz filmet ajándékoz nekem:Úgyis elfényképezed!-felkiáltással.Nagyon jók az emlékek...már egy videókamerát is beszereztem....és akkor ezt még hogy múljam felül???!!!
2007. febr. 17. 16:14

Nálam 2 hetente volt minden megörökítve.

Minimum 10 db kép készült és az UH képek is mind megvannak a falon bekeretezve.

Én egy teljes CD-albumot teszek ki.

Mióta megszületett a lányom, róla viszont Én készítem a képeket és mondhatom naponta.

Minden napja más és érdemes megörökíteni, hogy majd ha egyszer nagy lesz, végignézhesse magát, hogy mikor-milyen volt Ő picikének és végig, mire felnől.

2007. jan. 28. 22:36
Terhessége alatt mindenkiben felmerül a vágy, hogy megörökítse a különleges pillanatokat. Ám a rengeteg teendő és elfoglaltság mellett a kivitelezésre ritkán jut idő. Az elmulasztott lehetőséget pedig akkor sajnáljuk igazán, amikor csemeténk az ölünkbe bújva arról faggat minket: Anya, milyen volt, amikor engem vártatok?

Ugrás a teljes írásra: Babaváró scrapbook-album

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook