Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - A vörösre festett hajamba világosabb csíkokat szerettem volna, de a 12 %-os hidrogénnel nem sikerült. Meg sem látszik. Mi lehet az oka?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Anda392010-02-24 17:43
Én is tapasztaltam ilyet magamon. Az tény, hogy a vörös színtől a legnehezebb megszabadulni. Nem csak szőkítőporral lehet ezt művelni. Van még az ún. színleszedő, nekem bevált, mert ez tényleg megszabadított a vörös árnyalattól, ráadásul egyáltalán nem roncsolta a hajamat.Csak a mesterséges pigmenteket szedi ki a hajból, a természeteseket nem bántja.

4. Reka07172009-07-28 21:07
fodrász a szakmám.Milyen arányban keverted???A szőkítőport én 2:1 arányban szoktam keverni.mondjuk 15g por-30g hidrogénperoxid.A hatóidő 35-40 perc hajvastagságtól függően.Lehet,hogy régi volt a hidrogén vagy nem volt jól lezárva a flakon és hamarabb szabadult fel az oxigén.Egészségügyi oka is lehet elméletileg,de én ebben nem hiszek.

3. powerpuffemo2009-07-28 21:01
Nyilván nem kevertél hozzá szőkítőport

2. sniki52009-07-28 20:27
http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=36375
ebben a fórumban egy kedves fodrász válaszol mindenkinek, kérdezd meg

1. ryta2009-07-28 20:21
A vörösre festett hajamba világosabb csíkokat szerettem volna, de a 12 %-os hidrogénnel nem sikerült.Meg sem látszik.Mi lehet az oka?