Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kodolányi Társalkodó angol középfokú nyelvvizsga. Tapasztalatok? fórum

Kodolányi Társalkodó angol középfokú nyelvvizsga. Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

2015. szept. 15. 15:09

Sziasztok!

Régi poszt de azóta van valakinek valami tapasztalata? Hátha itt sikerrel járok mert nem lehet túl sokat olvasni erről a nyelvizsgáról.

2015. szept. 6. 11:39

Sziasztok!


Ahogy látom, hogy régen nem írt ide senki, da azért megpróbálom. :) Én most szeptemberben megyek Társalkodó nyelvvizsgára angol, középfok, komplexre Budapesten. Esetleg valakinek van tapasztalata a vizsgákról? Gyakorolok rá, de azért nagyon izgulok, hogy milyen lesz.

2012. márc. 26. 12:21

Sziasztok!

Elég régi a fórum, de gondoltam próbálkozom, hátha ír valaki :D

Nálam most aktuális a nyelvvizsga és jelenleg a Társalkodóval ismerkedem. Szerintetek miből érdemes készülni erre a típusra? Mennyire nehéz az írásbeli része? Könnyebb, mint az ECL vagy a TELC? Kinek mik a tapasztalatai? Én már háromszor elvéreztem a TELC-en, ezért azt hanyagolnám, bár mindenki ezt tartja a legkönnyebb vizsgának....

2009. júl. 28. 13:57
Az egyik ismerősöm erre ment el, előtte már volt 2 fajtán is, elvérzett rajtuk... Itt egyből sikerült, nem is akármilyen (80%-os) eredménnyel a szóbeli, az írásbelit nem tudom, de az is sikerült. Elég érdekes...
2009. júl. 28. 13:51
Hm, utánanéztem most. A mintafeladatok eléggé könnyűek. A kérdés az, hogy a magával a nyelvvizsgával mi lesz, ha a kezedben lesz. Mivel már magát Kodolányit elítélik, mit fognak erről vélekedni a munkahelyeken?
2009. júl. 28. 13:11
Kodolányi Társalkodó angol középfokú nyelvvizsga. Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook