Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rövid szülés, nagy baba... fórum

Rövid szülés, nagy baba... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rövid szülés, nagy baba...

2016. nov. 5. 22:34
Nekem is nagy babáim voltak: 4500 és 4650g és 56 és 58 cm. De könnyen szültem. Szerintem a nagy babák segítenek a szülésben.
2009. aug. 10. 13:02
Én is gratulálok neked!!!A te "picikéd" sem volt picike :)
12. azure_ (válaszként erre: 10. - B01d68081b)
2009. júl. 29. 07:51
Gratulálok az ikrekhez! Minden elismerésem! :) Hát nem voltak picik...
2009. júl. 28. 23:21
Az én fiam is 4400grammal és 59 centivel született és nekem is könnyű szülésem volt.Nagyon sok múlik a szülész orvoson.
2009. júl. 28. 21:57

Sziasztok

nekem ikreim vannak

2007.04.25.-re voltam kiírva 23.-án nst után kórházba kerültem mondván 2ujjnyira nyitva vagyok,de én nem éreztem semmit!

fél egykor rettenetes fájásaim voltak,mikor kibújtak sorra a bébik az orvosom csak annyit mondott kb. 3kg körüliek.akkor jött a meglepetés,mikor mondták Bence:4050g 54 cm

Ádám 3800g 54cm

nagy meglepetés volt!és sima szülés,amitől nagyon féltem!Bence 15:10-kor Ádám 15:20-kor érkezett

9. gerduska (válaszként erre: 8. - Azure_)
2009. júl. 28. 17:49

hüü a naplómat eléggé elhanyagolom.:(((inkább csak képek vannak benne.majd megprobálok odafigyelni rá:)

Péten elég sok ismerösöm lakik,én veszprémbe jártam/szültem,csak a nagyot palotán,a Beleznaynál..:(

merre laktok péten?mi is akartunk odaköltözni,de nem találtunk házat :S

2009. júl. 28. 17:10

7 hétig feküdtem és akkor azért kissé depressziós lettem. Sok rosszat hallottam a koraszülésről de megpróbáltam ezekre a rossz dolgokra nem figyelni. Persze iszonyatosan rettegtem, főként akkor amikor itt fájt, meg ott fájt.

Fehérvárra járunk dokihoz, nála is fogok szülni. Dr. Blaskó Ervinnek hívják és ajánlásra mentem hozzá. A Blaisehez jártam amíg nem volt gond, de szándékomban állt másik dokit fogadni.

Már a 31. héten vagyunk, úgyhogy remélem kihúzzuk a kritikus szeptember 8-ig. Addig bent kéne maradjon a picur.

Msn-em nincsen de priviben szívesen levelezek. Meg majd ránézek a naplódra. :) Látom neked is van.

7. gerduska (válaszként erre: 3. - Azure_)
2009. júl. 28. 14:48

Hello..de jó,végre egy közeli :)))

akkor ittvagytok egy köpésre csak :))

ha gondolod beszélgethetünk akár msnen is:)

köszönöm a gratulációkat.

Várpalotára jársz dokihoz?

nem féltél hogy 18.héten kinyilt??

engem fojton paráztattak a koraszülés veszélyével:(((,de megnyugtassalak,egyiknél se lett baj :))

6. gerduska (válaszként erre: 2. - Virág85)
2009. júl. 28. 14:45

Szia.

Sziasztok.Köszönöm mindenkinek a gratulációkat.

én is mindenkinek hasonló jókat kivánok.

Látom te szinte ugyanugy szültél mint én :)))

2009. júl. 28. 13:41
Édes a bébi! Gratulálok és jó egészséget kívánok!
2009. júl. 28. 13:15

Moxt látom, hogy egymás mellett lakunk! :) Mi pétfürdőiek vagyunk.

Kicsi a világ...

2009. júl. 28. 13:13

Én is csatlakozom a gratulációkhoz! :)

Nekünk a 18. héten nyílott ki a méhszáj, most vagyunk a 31. héten és bízom benne hasonlóan előbb jön a mi bébink is, mint a tiéd. Persze tudom nem kívánságműsor de azért reménykedem. A hasam már most akkora, hogy mindenki azt hiszi utolsó hetekben vagyunk, nagy babánk lesz nekünk is, mindenki ezzel bíztat. :)

2009. júl. 28. 10:21

először is gratulálok mindhárom fiadhoz!!

az én kisfiam is 4100 gr és 53 cm volt!! puffancsmanók. :) most 3 és fél hónapos és 7 kg 22 deka, 67 cm...nem fogyózunk. de nincs is annál jobb, mint a hurkás kis combját harapdálni, dögönyözni...gondolom, tudod, miről beszélek. :)

a szülésnél, nekem is mondták, hogy 3 tolófájást bírjak ki nyomás nélkül, de mondtam, hogy akkor magától jön ki a baba, annyira feszített. de így legalább segítettek nekünk, Ők is küzdötték magukat kifelé. :)

további jó egészséget mindegyik gyerkőcödnek és persze a szüleiknek is!

2009. júl. 28. 10:03
Sose gondoltam volna, hogy nekem egyszer ekkora babám lesz, és ilyen gyorsan. Bár a terhesség nem volt zökkenőmentes, de a szülés annál inkább.
Igaz, szinte végig egyedül voltam, nem szerettünk volna apás szülést, de még így is nagy élmény.

Ugrás a teljes írásra: Rövid szülés, nagy baba...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook