Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás.Általános vélekedések erről az ezer éves "szokásról" fórum

Tetoválás.Általános vélekedések erről az ezer éves "szokásról" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. júl. 28. 09:53

ma már müvészi a dolog igen,az én párom is tetovált nekem is ö csinálta és nagyon kreativ igy másban is és rajzban festésben is.

én pl imádom a miami inket.

ott is jókat tetoválnak.

de most már vannak többféle tetoválások,a hegtetoválás például.

na olyat nem csináltatnék az tuti.

2009. júl. 28. 09:49

kár hogy nem lehet ide feltenni a mintákat.párat feltennék-mert van olyan ami szerintem nem közönséges.beszélgettem erről rajzoló-festőművészekkel és ők is azt mondták eszméletlen miket lehet tetoválással elérni a bőrön.elmúlt a börtöntetkó szeretlek meg anyám korszak.

egyébként a legtöbb jó tetováló festő is egyben,és képzik magukat-festőművészhez járnak,grafikáznak stb.

a pálmafás szeretlek stb. dolog nekem se jön be.szerencsére ilyet nem szoktak kérni.

amúgy igaz hogy fájdalommal jár, és pénzbe is kerül.főleg ha jó a tetováló és nem egy otthoni barát hobbiból készíti el, azok a művek néha kritikán aluliak.

2009. júl. 28. 09:48

nekem is van tetoválásom és nem is egy éa még szeretnék is.

ez is az önkifejezésnek egy módja.

én például nagyon is szeretem ha egy férfi tele van varva vagy éppen ha nem is tele sok ékesiti a testét.

nekem nagyon tetszenek a teljes karos és hát tetoválások mégsem ott van az enyém,de csak azért nem csináltattam merta munkámban igy sem örülnek neki.

van olyan ismerösöm aki szerint a tetoválásnak jelentése van ,ezzel tudat alat olyat tetováltatunk magunkra ami befolyással lesz az életünkben és a sorsunkban.

külföldön ez a dolog elfogadott,Mo. nincs még erre teljesen felkészülve.

ezek ma már remelmüvek ,nem pedig ronda pacák.

és nem értem akinek nincs az miért aggódik azon milyen lesz öreg korunkra.

ezt mi vállaltuk és el kell fogadni.

ha vkinek nincs tetkója lehet neki van piercinge .

és az mivel jobb.???

én nekem is volt,én eljutottam oda hogy minek.

ez a divat,és csonkitom valamilyen szinten magam.

ja és folyton bajok voltak vele.

szóval mindenkinek más tetszik,azt hiszem a tetoválás olyan kultura ami csak fejlődni fog még és még és még.........

11. Dyna22
2009. júl. 28. 09:47
Ahogy írták az előttem szólók hogy mennyit változik idővel, hízással stb. Akik bevállalják nem ezen stresszelnek!Nekem tetszik és ha máson látom is szépnek találom -persze azt ami igényes-nem ami szép mert ugye mindenkinek más a szép.Én nő vagyok és kicsit sem érzem közönségesnek magam amiért tetováltattam.
2009. júl. 28. 09:40
Ha tudnák azok, akik beszólnak, hogy milyen fájdalommal és menyi költséggel jár, akkor talán kicsit máshogy gondolnák. De mindegy, szerencsére nem az ő fejükkel kell együtt élned, hanem a tieddel és csak ez a fontos.
9. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 7. - Dyna22)
2009. júl. 28. 09:39
Amíg ez a beszólós korosztály ki nem hal, addig itthon ez lesz. Azért egyre kevesebb szerencsére. Politikai gondolkodásban is így vagyunk itthon. Már jó lenne ha nem egy bögre, vagy kg hús miatt döntenénk egy olyan fontos kérdésben, hogy ki vezessen bennünket 4 éven át. Remélem nemsokára a fiatalos gondolkodás és friss szelek jönnek el itthon is kishazánkban.
2009. júl. 28. 09:38

Szerintem ez a téma mindig meg fogja osztani a véleményeket. Soha nem lesz olyan, hogy mindenki meg legyen elégedve..

Én már megszoktam, hogy ha meglátnak elszörnyűlködnek. Nekem tetszik, másnak nem kell, elég, ha elfogadja!



Zebracsikó hogy érted konkrétan, hogy közönségesnek találod egy nőn?

2009. júl. 28. 09:36
Na igen ha már akkora amekkora legalább legyen önkritikája,ha valaki molett még öltözhet normálisan.Én már nagyon unom hogy megszólnak a tetoválások miatt pedig nem vagyok tele varrva. Nem értem az embereknek miért jó ha ha a másiknak beszólhat.
2009. júl. 28. 09:23
Ez egyfajta testékszerezés. Van aki fukszokkal rakja tele magát ami sokszor sokkal rondább mint a tetoválás, van aki a testét festi ilyen módon. Túl kellene lépni ezen a sarkos gondolkodáson, megszólhatjuk azt is aki rogyadozik az ékszerei alatt vagy kifolyik a nadrágjából olyan kövér. Mindenkinek saját dolga, régen nem tetszett, ma pedig már máshogy látom. A sablon emberi külsőtől való eltérés minden fajtáját észrevesszük és "beszólunk". Én sokkal undorítóbbnak tartom ha egy 100 kg-os 16 éves hölgyike úgy öltözik, mint az 50 kg-os barátnője. Néha hányni tudnék tőlük. Ja és le is nézem őket, pedig kétszer annyi idős vagyok, de az alakom azért még megállja a helyét.
2009. júl. 28. 09:20
nálunk elfogadják a szülők is,sőt tetszik nekik.nekem is van,tényleg jó hogy a kezdetleges pöttyök csíkok után eljutott oda a dolog hogy egy festményt is fel lehet tetováltatni és szinte bármit-annyit fejlődött.szerintem egyre kevésbé kelt felháborodást-pl. smink tetkója szinte mindenkinek van-már pasiknak is csinálják.
2009. júl. 28. 09:19

A tetoválás egyéni ízlés kérdése, ennélfogva nincs igaza senkinek ezzel kapcsolatban, nincs tökéletes álláspont.

Mindössze egy baj van vele, ami objektív, tehát nem lehet vele vitatkozni: az, hogy maradandó. És a bőr változásai is alakíthatják:fogyás-hízás, nőknél terhesség, stb.

Én nőn közönségesnek találom (egyéni ízlés)

Férfin elfogadom.

2009. júl. 28. 09:18
Nem tetszik, de nem ítélem el.
2009. júl. 28. 09:16
Máson tetszik /ami igényes/ , de magamnak soha nem csináltatnék.
2009. júl. 28. 09:14
Évek során tapasztaltam,hogy mennyi különböző vélekedés van erről a nem épp mai szokásról. Mint tudjuk már találtak olyan múmiát amiken tetoválást találtak.A mai tetoválások már nagyon kidolgozottak színesek és művésziek, mégis sokakban kelt felháborodást. Én a családomról tudom hogy amint elkészült egy tetoválásom azonnal nekem estek. A mi kis családunknak van a szüleinknek nincs. Ez mindig vita forrás.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook