Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
15058. XHoneyX
2019. ápr. 2. 06:39

Sziasztok

Nekem is szilikon van a számban.

Es az egyik oldalon nagyon csomós és lelog.

Aki volt kiszedetni hol voltatok?

Nagyon el vagyok keseredve.

Csak kikapartatni lehet!?

Évekig nem volt vele semmi gond.

Koszi

15057. Greta.y1 (válaszként erre: 15056. - Anikocskaaa)
2019. ápr. 1. 19:03
🙌🏽Nekem is nagyon bejött a botoxclinic!
2019. ápr. 1. 10:21

Sziasztok!

Csak a tapasztalatomat szeretném megosztani Veletek.

Tavaly Áprilisban voltam Dr.Gáspár Leventenél ajakfeltöltesen. 1,1ml-t kaptam. ( Töltőanyag: J. Ultra Smile ) Az elsö max. 1 hónapban,észre lehetett venni,de utána "úgy lement",hogy senki sem vette észre. Ekkor döntöttem úgy,h biztos hogy megyek még ajaktöltésre! :-) Aztán a nyáron megismertem egy csajt,aki a Botoxclinic-be jár,Dr. Faludi Péterhez,így Én is oda kértem időpontot. Október közepe fele mentem. 1ml-t kaptam, (TEOXANE Labium). Ez már sokkal jobban tetszett,mint az első. Még úgy éreztem,hogy lesz 1 köröm ide...úgyh hogy rá 2 hétre,ismét mentem! :-D Ugyan ennyit kaptam,ugyan ebből. Aztán mikor megnéztem,ott a tükörben,akkor már éreztem,h elég lesz. De ez is volt a tervem! Azóta néha-néha "belémjön" ,h lehet még kellene,de mindenki a környezetemben azt mondja h ne töltessek bele,bőven elég igy,sőt még sok is. :-) Nyilván magamat Én teljesen máskent látom...de valószinű,h igazuk van. :-D A lényeg: BOTOXCLINIC ;-)

15055. Greta.y1 (válaszként erre: 15054. - Kissszilvia)
2019. márc. 31. 23:56

Szikével dr Rozsos.

Ambulánsan nem tudom.

2019. márc. 28. 22:25
Valaki nem tud esetleg olyan orvost, aki szed ki szilikon olajat az ajakból?????
15053. zsazsi1 (válaszként erre: 15052. - Vombatka)
2019. márc. 26. 22:36
Remélem te is az leszel :-)
15052. Vombatka (válaszként erre: 15051. - Zsazsi1)
2019. márc. 26. 15:50

Köszi,akkor megnyugodtam,mert a hegtől nagyon fèlek.

Örülök,hogy elégedett lettél az eredménnyel.😊

15051. zsazsi1 (válaszként erre: 15046. - Vombatka)
2019. márc. 26. 14:23

Én voltam nála. Elégedett vagyok az eredménnyel. Nekem más műtéttel együtt csinálta, de külön a lip lift úgy emlékszem 390 e.

Szépen gyógyul a heg, ne félj tőle, varratszedés után már vállalható, annyi, mintha náthától lenne kipirosodva. BB krémmel teljesen jól palástolható.

15050. rebeka_0 (válaszként erre: 15048. - Vombatka)
2019. márc. 26. 10:19

Vancsó Péter és Afshin is végez ilyet. előbbi 400.000, utóbbi 350.000 ft-ért, illetve van még néhány klinika, ahonnan nem írtak vissza az emailre, de ezek által már kb. be tudtam lőni az árat. viszont elég nehéz rákeresni, mert ahány hely, annyi megnevezés (bullhorn lip, buffalo lip, ajakműtét, orralap-ajakpír távolság rövidítése...stb.) személy szerint a hegesedéstől nem félek, a legyógyult képeket nézve észrevehetetlen a műtét nyoma, profi plasztikai sebészek kezében, ahol az esztétikum a fő szempont, elsődleges hogy figyelmet fordítanak erre.

amit még olvastam, hogy összesen egy fél órás eljárás, majd 1 hét múlva varrat szedés.

15049. nori_0322
2019. márc. 26. 08:41

Sziasztok!


Szilikonolajról nektek mi a tapasztalatotok?


Köszi! :)

15048. Vombatka (válaszként erre: 15047. - Rebeka_0)
2019. márc. 25. 22:02

Köszi a választ!!😊 Másnál is érdeklődtél?

Èn attól félek,hogyan csúnyàn gyógyul a heg és ugye csak az arcomon lesz.

15047. rebeka_0 (válaszként erre: 15046. - Vombatka)
2019. márc. 25. 21:24

én is erre készülök, már eléggé körüljártam az eljárást és a dokikat. Kárász válaszolt is az üzenetemre:


Igen végzek ilyen műtétet, helyi erzestelenitesben 390 ezer forint altatasban pedig 490 ezer forint !


A mutet indokoltsága és a várható eredmény egyedileg változik ezért azt hogy egyáltalán javaslom e ezt a fajta műtétet az On esetében akkor dol el ha látom a kiindulási pontot és elmondja hogy mit szeretne elérni!

Továbbiakban is állunk a rendelkezésére!

15046. Vombatka
2019. márc. 25. 14:43

Sziasztok!

Valaki járt már Kárász Tamásnál lip liften? Ha igen akkor elégedettek lettetek az eredménnyel?Milyen áron dolgozik?

15045. Adnilla
2019. márc. 25. 12:58

Sziasztok, én most gondolkodom ajakfeltöltésen. Lenne egy pár kérdésem, örülnék a tapasztalatoknak.

-Azt olvastam, a HA feltöltés kb fél évig tart. Változik közben az ajkak formája? Ha csak egyszer szeretném, esetleg nem vagyok elégedett. Nem marad nyulott a szövet?

-Az alsó ajkam asszimetrikus. HA vagy sajátzsír töltés?

-Tudtok orvost ajánllani?

-Mennyi ideig nem lehet utána sportolni, napra menni szaunázni stb?

-kb mennyi idő az eljárás? Mennyivel későbbre kaptatok időpontot?

Köszönöm előre is a véleményeket :D

15044. polremmy (válaszként erre: 14442. - Haunie86)
2019. márc. 21. 21:01
Igen tölt és a legjobb!!!
15043. Rawin (válaszként erre: 15042. - BeatrixSzabo)
2019. márc. 20. 14:50

Amekkora szakmai tudás és hosszadalmas időtartamú anatómiai képzés van a hialuron penes tanfolyamok mögött (1 nap bárkinek), ennyi erővel inkább vennék magamnak egy készüléket (a gépecske 40-60e Ftért megvehető a logó nélkül bárhol, ez nem a márkák saját találmánya, németeknél ennyiért már elérhető).


Ez az e.p.t.q nevezetű koreai termék max 15e Ft-os áron beszerezhető, szintén bárhol, pl:


[link]


Szóval a kettő együtt max 60e Ft. Anyagilag is jobban megéri, plusz a kontárkodásért sem kell másnak fizetni.


Ezek a koreai cuccok nem valami bizalomgerjesztők, elég fapadosak.


Kíváncsi vagyok, milyen terápiás eljárást alkalmaztok probléma esetén, pl staphylococcus, toxikus epidermális nekrolízis, és milyen diagnosztikus eljárással ismeritek fel?

2019. márc. 18. 14:50

Sziasztok kedves Hölgyek 🌺

Van egy jó hírem számotokra. Magyarországon nálam Sopronban már megtalaltok engem, aki a Splendid ® FillAIR hyaluron pen technikával tölt csodálatos ajkakat. Mindezt tű és fajadom nélkül. Tartóssag körülbelül 1év. Sűrített levegő által 800km/h sebességgel egy kis szerkezettel juttatom bele a tiszta hyaluron anyagot az ajakba. Telgesen kiméketes és az eredmény azonnal látszik.

Ár :59990ft /1ml

Keressetek bizalommal.

+36304658163

@microbladingbybeatrixszabo

15041. Helika2. 0
2019. márc. 17. 16:52
Sziasztok! Debrecen tudnátok ajánlani valakit?
15040. Lejlus (válaszként erre: 15039. - Rebeka_0)
2019. márc. 6. 22:07
Köszönöm, hogy írtál! Igazából az zavar, ha a képen nem is adja vissza, de a felső ajkam dúsabb lett, mint az alsó. Szeretném ha az alsó vastagabb lenne, úgy már lehet hogy az összkép is tetszene! Egyébként hál isten nem csomó, hanem kis bőr "hólyagocska" féleség, mintha ott megereszkedett volna az a bőrrész... :/
15039. rebeka_0 (válaszként erre: 15038. - Lejlus)
2019. márc. 6. 14:38
szerintem szuper lett a végeredmény! elégedett lehetnél vele. az enyémben több mint a duplája van és fele ennyire sem látványos. neked a kiindulástól nézve szemmel látható a különbség! a felső ajak asszimmetriáját látom, de megnézve a kiindulási alapot, ott is látható volt ez az asszimetria, így ha csak emiatt mennél korrigáltatni, nem hiszem hogy ezt az eltérést plusz töltéssel lehet változtatni (persze nem értek hozzá) de ha a töltőanyag idáig is felvette a száj eredeti ívét, nem gondolom hogy a 3. töltéssel ez változna. a kis csomóról viszont mindenképp érdemes megkérdezni a dokit.
15038. Lejlus
2019. márc. 5. 17:50
Sziasztok! 1 éve voltam kb Félszerfalvinál töltetni, a jelenlegi állapottal egyáltalán nem vagyok elégedett...készülök megint töltetni, nézzetek be a naplómba kérlek és mondjatok véleményt, hogy lehetne rajta javítani? Köszönöm :*
15037. Broxán
2019. márc. 2. 08:56
Van pár új kep a naplomban ha esetleg érdekel valakit :)
15036. Greta.y1 (válaszként erre: 15035. - Napsugár07)
2019. febr. 27. 08:48

Szia! Nekem 2 hét alatt 2x korrigálták, köv héten megint megyek, kb 1 hétig pufi mert köti a vizet és az előző töltés is bedagad.

le fog menni. A 0.3 az meg kb semmi, lehet inkább a szúrástól dagadt be :)

Ki csinálta? Csak kontúrba tetetted?

2019. febr. 25. 13:26

Sziasztok! :) Tavaly júliusban lett HA töltve a felső ajkamba nagyon kevés, kb. 0.6 ml. Idáig szépen benne maradt, hónapról hónapra csökkent, de még mindig látszódott. Tegnap rátöltöttünk 0.3ml-t, hogy ne tűnjön el teljesen, aznap nagyon szép is volt, mint pár hónappal ezelőtt. De ma reggel iszonyat kacsacsőrrel, ödémával keltem. Tavaly is ilyesmi volt, talán nem ennyire, de hasonló.


Érdekelne tapasztalat, hogy kinek hány napig duzzadt HA után a szája és mennyire? Nekem kb a kétszerese, mint tegnap.



Köszönöm :)

15034. palma_eve
2019. febr. 24. 08:14
Amugy nem akartok a profilotokra legalább a szátokrol kepet kitenni? Sokat segitene. Nekem vannak kepeim.
15033. palma_eve (válaszként erre: 15031. - Janky80)
2019. febr. 24. 08:14

Hm, Hát nem is szeretném, hogy feltünö legyen, mert nem akarom, hogy a környezetem egyértelmüen észrevegye. De igen, hidratálásnak valószinüleg jó lesz! 😊 És tetszene, ha kicsit hatarozottabb lenne az orrom feletti két kis vonalka :))

Szöcs Doktornö szerint Szép szám van, csak ö nem vette fogyelembe (a botoxnál sem) hogy igazabol a philtrum-ot (orr es szaj közötti tavolsag) csökkenteni kéne. Bullhorn-t még nem akarok, szilikon szoba sem jöhet, a permalip valami iszonyu para :D (neztetek már videokat, hogyan csinaljak?! Aucs!!) Szoval marad a méregdrága hialuron. :( Abban bizom, hogyha az elsö töltes utan mondjuk 3 honappal rátöltök, akkor utána elég lesz mondjuk évente tölteni rajta.

15032. nicole07 (válaszként erre: 15030. - Rebeka_0)
2019. febr. 22. 22:35
Nekem alapból nem volt vékony szám lehet épp ezért se látszik annyira.. a csomó miatt kicsit megbántam viszont a folyamatos hyaluront nem engedhetem meg anyagilag magamnak.. remélem nekem is elmúlik a csomó.. egyébként szeretnék még én is fél fél ml-t nála töltetni még..
15031. Janky80 (válaszként erre: 15029. - Palma_eve)
2019. febr. 22. 16:31

Szerintem nyugodtan tetesd bele az 1 milit elsőre. Fél ml az nem fog látszódni szerintem.

Nekem egyébként a dokim nem a számba szokta adni az egészet hanem "körbelövi". Van egy kis ferdeség a számban és azt is szépen lehet korrigálni ha alulról megtámasztja. (Nem a szájba adja hanem kicsit lejjebb, de van hogy az allcsúcsot tölti) A maradékot meg beadja mondjuk a nasolabiális redőbe. Így a végeredmény látható de nagyon természetes. 3-4 hónap múlva szoktam még egyet rátöltetni és után egész sokáig jó. Összességében évente 2 töltés van általában.

15030. rebeka_0 (válaszként erre: 15028. - Nicole07)
2019. febr. 22. 14:56

en elsore szinten 1-1 ml-t toltettem, es mondhatni semmi nem latszott. nagyban fugg az alap szajformadtol. en ezutan mentem meg ketszer, s minden alkalommal 1-1 ml. igy van benne most 3-3. meg mindig nem vagyok elegedett, igy utolag penzben is jobban jartam volna a permalippel, mivel nekem tenyleg csikszam volt. ezzel a 3 milivel pedig olyan mint egy atlagos szaj. most akarok menni bullhorn/buffalo lip mutetre (amikor kimetszenek nehany mili bort az orr alatti reszbol)

toltetni en is szinten Felszernel voltam, nekem mondta is hogy ebbol a szajbol szilivel ennyit lehet kihozni, nem is szeretnek mashova menni pumpaltatni bele meg tobbet, mert o is mondta, hogy hiaba toltene bele meg 2 milit, nem kivulre kerulne, hanem belul vastagodna, ergo semmivel nem lenne nagyobb a szam. ezert gondolom, hogy a bullhornnal az eddig toltott szili latvanyosabb eredmenyt produkalna.

ja meg a csomosodasrol annyit, hogy az elso alkalom utan nekem is volt benne ket pici csomo, ami a masodik toltes utan eltunt vagy felszivodott, azota semmi.

15029. palma_eve
2019. febr. 22. 10:41

Akkor már ketten bombáztuk Szőcs doktornőt ezzel :D

Külföldi fórumokon sehol nem írják, hogy ennyire para lenne, Max hogy nem lehet utána szívószállal inni, de azt meg tok lesz@rom. 😆

Nekem az orr alá adott botox nem jön be, azt azért kaptam, hogy nevetesnel ne látszódjon úgy az inyem. Viszont fura hatást kelt és az ajkaim nevetésnél ugyanúgy eltűnnek, mint régen. :( (ezert akartam a lipflipet)


Március 11-en fogok hialuront tölteni emiatt, de fel milinkénti építésen filozok. (Tehát nem nyomnek bele elsőre 1ml-t). Merthogy úgyis eltűnik allitolag az első töltés :((((

Valaki csinált meg ilyet?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook