Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
15148. Nusi 2 (válaszként erre: 15147. - Calcio15)
2019. okt. 17. 11:47
Én sem látom meg mondom őszintén. Duzzadas egyáltalán nem volt csak piros volt 1 napig de ennyi.
15147. calcio15 (válaszként erre: 15146. - Nusi 2)
2019. okt. 16. 14:31

De te látod? Nekem a tűs töltést se vette észre senki, mert annyira kevés az az 1ml. Nagyon meg volt utána duzzadva?

Én gondolkodom azon, hogy itthon kipróbáljam a pen-es töltést két tűs töltés között frissítésnek.

15146. Nusi 2
2019. okt. 15. 16:49
Én múlt héten voltam hyaluron penes ajakfeltöltésen 1 ml lett be töltve de az az érzésem ki dobott pénz volt egyáltalán nem látszik senki sem veszi észre
15145. calcio15
2019. szept. 29. 22:58

Valaki hallott már arról, hogy ilyent nálunk is csinálnak?

[link]

Nagyon érdekesen hangzik :)

15144. Miuci1999
2019. szept. 26. 00:00
Sziasztok! Segítségeteket és véleményeteket kérném! Hyaluronsavas ajakkontúr feltöltésen voltam,nagyon tetszett a végeredmény de sajnos 1 hét alatt mintha meg sem történt volna :( de viszont az anyagot kitapintom benne! 1ml-t töltöttek bele,vajon mennyi kell hogy a végeredmény tartós maradjon ?
15143. Dalmation (válaszként erre: 15131. - Wanda41)
2019. szept. 17. 11:12
Szia! Olvasgattam a fórumot, és érdekel, hogy elkészült-e a szád. Esetleg tudnál előtte-utána képeket feltölteni?
15142. Juli1985 (válaszként erre: 15141. - EdyNew)
2019. szept. 12. 14:51
Ne aggódj,ez helyi duzzanat.1-2 nap és lemegy.1 ml nem lesz látványos.
15141. EdyNew
2019. aug. 23. 00:41

Sziasztok,

Én ma voltam hyaluron pen-es feltöltésen, 1ml - t javasoltak, amit elfogadtam, mivel én nem értek hozzá. Viszont az eredmény megdöbbentő lett! Óriási lett a szám és eltorzította az arcomat, majdnem sírva fakadtak amikor megláttam.

Mennyi idő alatt alakul ki a végleges forma? Van esély hogy 3 nap alatt jelentősen lejjebb megy?

Előre is köszi

15140. Nyuszuli (válaszként erre: 15110. - Any002)
2019. aug. 21. 20:49
Szia! Én is nézegettem őket, mert közel lenne, de azzal riogattak, hogy nem orvos csinálja az ajaktöltést... Te voltál esetleg azóta?
15139. Linda0714
2019. aug. 21. 14:04

Sziasztok!


Van itt olyan lányzó akinek távolítottak el a szájából szilikonolajat? Tunda róla informálni, hogy mennyire fájdalmas a "műtét"? Utána mennyire kellemetlen a gyógyulás? Illetve mennyi idő mire meggyógyul?

Nekem már nagyon rég óta az van benne.. felső ajkam közepéről egy részen eltűnt az anyag kicsit olyan mintha nyúlszám lenne.. és tervezem kiszedetni de kicsit félek... :/ rá töltetni nem akarok semmiképp!

Köszönöm :)

15138. Renyreny
2019. aug. 10. 08:05

Annak orulnek a legjobban!!

Soha többé ilyen hülyeséget nem csinlok!

De a duzzanatnak mennyi idő kell?

15137. andi6020 (válaszként erre: 15136. - Renyreny)
2019. aug. 10. 07:42

Jegeld.

A 0,3 úgy el fog tűnni, mintha nem is lenne benne. Szerintem.

15136. Renyreny
2019. aug. 10. 07:20

Hello ,jo reggelt !

Remelem valaki segiteni fog.

Tegnap hyaluronpenes ajaktoltesen voltam,nagyon kevesett kertem (hal istennek),0.3ml,de szam akkora lett hogy utcara nem merek ki menni.

A no azt mondja ez a normalis es hogy elmulik tehat a duzzanat vissza huzodik.

Kerem akinek volt ilyen az irja le tapasztalatát es hogy mikor ill.mennyi idő kell amig ez vissza huzodik.

Koszonom.szep napot!

15135. Janky80 (válaszként erre: 15134. - Wanda41)
2019. aug. 8. 17:39
Beauty glam hyaluronic booster. Ilyen kis pipettás üveg arcra van de én kenem a számra reggel este. 😊
15134. wanda41 (válaszként erre: 15133. - Wanda41)
2019. aug. 5. 20:58
És mi a márkája?
15133. wanda41 (válaszként erre: 15132. - Janky80)
2019. aug. 5. 20:55

Bízom benne, hogy nekem is csak félévente kell majd mennem, de jó is lenne!


Engem ma lefejelt a kutyánk!


Egy kicsit bedagadt a szám és nagyon félek, hogyha holnap meglátja a doki nem fog tölteni:(


Jegeltem is már de még van egy kis helyen ami be van dagadva:(

Nem tudom mi lesz...

15132. Janky80 (válaszként erre: 15131. - Wanda41)
2019. aug. 5. 20:51

Az elején egymás után mentem 2x. Kb 2 hónap után volt a második. Azóta félévente megyek kb 1 ml-re. Évente 2 töltés szerintem kell minimum.

Szérumból most a müllerben vettem egyet az nem volt 3000 ft asszem. De ebayen is szoktam rendelni. De ez a mülleres egész jó. A krémes polcnál volt a maszkok mellett.

15131. wanda41 (válaszként erre: 15130. - Wanda41)
2019. aug. 4. 22:22

Azt szeretném még megkérdezni, hogy Te melyik hyaluronsavas szérumot használod?


Én is használok de bízom benne, hogy annál van egy kicsivel olcsóbb is(az enyém 10.000.-).

15130. wanda41 (válaszként erre: 15129. - Janky80)
2019. aug. 4. 21:49

Köszi szépen:)


Én is theosyalt szeretnék mert általában jókat írtak róla a fórumon a lányok.

Neked 1 ml meddig bírja?


Tudom, hogy függ a kortól, az életmódtól stb. például aki szolizik, vagy dohányzik annak is benne marad hosszú ideig ?( csak kérdezem én egyikkel sem élek)


Azért szeretnék tartósabbat mert azért ahhoz elég drága hogy havonta töltesse az ember, még ha megengedheti is magának akkor is és macerás is.

15129. Janky80 (válaszként erre: 15128. - Wanda41)
2019. aug. 4. 21:38

Szia,

A zselés is jó főleg otthon, a pattintós az útra jó, egyszer használatos. Nekem theosyal kiss amit most töltenek régebben volt Juvederm is. Nekem a theosyal jobb. Egyszerre 1 ml van töltve.

Ami még szerintem fontos hogy sok folyadékot kell inni és akkor szebb és tartósabb. A bőr sem fog miatta megsértődni 😂 az első hetekben mindig figyelek hogy igyak akkor látványosan szebb. Ha nem iszom reggel szép aztán estére lejjebb megy.Szoktam kenni is hyaluron szérummal (amihez éppen hozzájutok)

Ja és mindenképp kérdezd meg van e lidocain az anyagban. Nekem volt hogy nem kérdezem és nem volt benne. Nem fáj akkor sem mert előtte tesznek rá krémet de amikor el akartra masszírozni kellemetlen volt és csomó (Nem lehetett látni de éreztem) maradt. Később elmúlt utána a lidocainos cuccal nem volt probléma. Bocsi ha hosszú lett. 😋

15128. wanda41 (válaszként erre: 15127. - Janky80)
2019. aug. 4. 21:00

Szia!


Köszi szépen a jó tanácsot:)


Hűtőpárnát már vettem -nem pattintós arról még nem is hallottam:(

Kár pedig olyat vettem volna!


Neked hány ml-t szoktak tölteni egyszerre és milyen anyagot?

Esetleg bizonyos töltőanyagokkal kapcsolatosan vannak-e tapasztalataid?


Előre is köszönöm:)

15127. Janky80 (válaszként erre: 15126. - Wanda41)
2019. aug. 4. 20:50

Én előtte vettem instant jeget (olyasmi mint a melegítő párna meg kell pattintani valamit a tasakban és hideg lesz, a zselé mire vége a procedúrának felolvad) és a töltés után kicsit hűtöttem a szám.

Az én dokim amúgy úgy szokta adni hogy tesz a számba folyamatosan nézhetem a tükörben hogy elég-e, és köré a maradékot, hogy meglegyen a szimmetria. Alulra "megtámasztásképp", felülre a nasolabiális redőbe. Így nem lesz kacsa az eredmény 👄 és Így nem megy kárba ha nem fér bele a szájba az 1ml.

15126. wanda41 (válaszként erre: 15125. - Csikóhal100)
2019. aug. 4. 20:11

Szia!


Köszönöm, nagyon kedves vagy:)


Egyrészről nagyon szeretném, másrészről - igazad van- tartok tőle.


Attól nem tartok, hogy nagyon látványos lesz a változás- én csodálkoznék rajta a legjobban- hanem magától a procedúrától tartok. De azért most megnyugtattál!:)


Leginkább arra gondolok, lehet fel fog teljesen szívódni.


Sajnos botor módon, voltam hyaluron pen ajaktöltésen már - én hülye- jó sok pénzt otthagytam és a töltés után fél órára már teljesen lelapadt a szám.


Olyan csinálta akit már 10 éve ismerek és égre- földre esküdözött hogy ez több hónapig meg fog látszódni. Én kis naiv pedig hittem neki. 55.000.-Ft ment a kukába. Amikor pedig reklamáltam nála azt mondta, hogy bizony-bizony a mi korunkban (40) már több ml-t bele kell tölteni hogy látszódjon, vagy az én szervezetemnek ez a fajta hya nem jó...bla,bla,bla.


Na akkor döntöttem el véglegesen, hogy nem fogom tovább halogatni és megyek szakemberhez(eddig csak az tartott vissza hogy nagyon bedagad a szám).


De nagyon irigyellek téged mert nagyon szép lett a szád, és hogy Te rögtön megtaláltad a megfelelő orvost.


Remélem én is megtalálom hamarosan:)

15125. Csikóhal100 (válaszként erre: 15124. - Wanda41)
2019. aug. 4. 16:57

Szia Wanda!

Szerintem szuper a hozzáállásod! Ez egy fontos döntés, ami bár az első alkalom után már bagatellnek tűnik, de kell, hogy komfortosnak érezd a szitut. Elhiszem, hogy a párod a falra mászik, a férfiak ezt ritkán értik. :) Hallgass a megérzéseidre, és ha nem vagy biztos a dokiban, válts, ha bizonytalan vagy a mennyiséget illetően, akkor pedig keveset töltess. Az első alkalom mindenkinek stresszes. Ha pedig valami miatt mégsem tetszik, amit kétlek, bár ki tudja, felszívódik az anyag, nem marad úgy a szád. :)

15124. wanda41 (válaszként erre: 15123. - Csikóhal100)
2019. aug. 4. 15:25

Szia!


Nagyon szép lett a szád, de neked eredetileg sem volt vékony:)

A szerencsések egyike:)


Igen, teljesen igazad van, én is a természetes hatás híve vagyok. Sokat beszélek erről a beavatkozásról a párommal is- bár ő már kezd hülyét kapni tőle- és valószínű hogy kedden elmegyek a dokihoz de csak konzultációra és ha megfelelő tájékoztatást kaptam csak akkor töltetem fel az ajkamat.


Ha úgy látom, hogy félvállról kezel akkor otthagyom és keresek mást.


Annyira azért nem létkérdés számomra, hogy utána hónapokig ne tudjak tükörbe nézni.

2019. aug. 4. 14:07

Szia Wanda!

Nekem Restylane kysse hyaluronsavval töltötte eddig a számat dr Pónyai Katinka. Nekem több töltés alkalmával alakította a számat, és először csak 0,5 ml-t kaptam. Sokan írják, hogy az semmire sem elég, de én cáfolnám. Nekem fontos volt a fokozatosság a természetes hatás érdekében. Fél évente járok hozzá 0,5-0,8 ml-kre és most vagyok teljesen elégedett a számmal. Idő kell a szöveteknek is, hogy hozzászokjon az ajkad a töltőanyaghoz. Nekem kicsit furi, hogy telefonon keresztül mondja a doki, hogy mit fog tölteni, általában a helyszínen határozza meg az orvos, hogy melyik hyaluronsavat fogja használni, amikor látja az ajkaid, a stílusod és meg tudjátok beszélni az elképzelésed. Mindenestre ha plasztikai sebész, biztos ért hozzá. Nézd meg a képeimet, ott látsz előtte-utána fotókat.

15122. any002
2019. aug. 4. 09:56

Sziasztok!

Van akinek dr. Falus Gábor töltötte a száját? Köszönöm

15121. wanda41
2019. aug. 3. 21:23

Sziasztok! Köszi szépen nagyon aranyosak vagytok:)


Az nagyon jó, hogy Neked ilyen gyorsan elmúlt a duzzanat!


Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat, volt akinek bekékült a szája feletti rész és úgy nézett ki mintha egy fizetett meccset tolt volna le:) 5-7 napokat is írtak.. A fájdalom vagy kellemetlen érzéstől nem tartok hiszen a szépségért meg kell szenvedni, de persze majd kimagyarázom valahogy:)


A fogorvos az jó ötlet lehet hogy bevetem:)


Nektek is hyaluronsavat töltöttek? Hány ml-t és milyen fajtát?


Tartok tőle hogy ez a Perfectha töltőanyag nekem nem fog beválni, megpróbálom de itt a hozzászólásokból leszűrtem hogy a Teosyal termékek a jók.


Nektek mi a véleményetek erről?

15120. AppleC (válaszként erre: 15113. - Wanda41)
2019. aug. 3. 20:40

Szia!

Nekem délután töltötték és masnap délre már nyoma sem volt a duzzanatnak, szóval ne aggódj szerintem :) keddtől-szombatig sok idő!

Sok sikert! ;)

15119. zsazsi1 (válaszként erre: 15113. - Wanda41)
2019. aug. 3. 20:27
Szia, én anno azt mondtam, fogorvosnál voltam és az érzéstelenítés miatt furi még a szám...persze csak ha nem nagyon látványos a töltés. De amúgy nem hinném, hogy a mai világban hírértéke volna egy szájfeltöltésnek :-)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook