Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
14908. Mayatuning
2018. dec. 9. 01:31
Azt tudja valaki h Félszerfalvi milyen hyaluronnal tölt? Vagy aki volt nála? Mennyire tartós?
14907. Mayatuning (válaszként erre: 14902. - Greta.y1)
2018. dec. 9. 01:27

Tényleg szép a szád most nagyon nem mo dtam volna meg h mennyit szenvedtél vele .

Jajj de én már tényleg nem tudom ezt a szilikon témát annyira megoszlanak a vélemények is meg ugye egyén függő is szerintem .mindenkinek más. De h az ember elmegy hyaluronos töltésre h szép kis szája legyen kifizeted a sok pénzt és felszívódik pár hét múlva az annyira bosszantó.. én csak a tartóssag miatt rakatnám a szilikont .igaz lehet megbánnám egy életre utána.

14906. Carmensita (válaszként erre: 14905. - Greta.y1)
2018. dec. 8. 20:01
Most lehet en vagyok vaksi de nekem nagyon tetszik a szad , a kepeken en nem latok csomot es semmit:) szerintem csini lett :)
14905. Greta.y1 (válaszként erre: 14904. - Egri maja)
2018. dec. 8. 13:22

Tölt szilikont??? Nekem ő is mondta ( kb fél éve) , hogy nem volt jó döntés a szilikonszáj. Hm. Ez érdekes🤷🏽‍♀️

Megköszönném azt a kontaktot.

14904. egri maja (válaszként erre: 14903. - Greta.y1)
2018. dec. 8. 11:20

Krasznai is tölt szilikont....

Azért az egy nagy csalódás volt,h 1 hónap után 120eFt/ml semmi sem látszik...

Ha esetleg érdekel,van nagyon jó sebész ismerősöm,ha vmi gondom lenne csak hozzá mennék.

14903. Greta.y1 (válaszként erre: 14896. - Egri maja)
2018. dec. 8. 09:48

A Krasznai is letolt miért kellett szilikon a számba...

Vagy nekem kamuzott vagy valóban elitéli és nem találsz nála ilyen anyagot.

De ő nagyon szép szájakat csinál! Jó választás!

14902. Greta.y1 (válaszként erre: 14893. - Mayatuning)
2018. dec. 8. 09:37

Nekem kb 4 év után kezdett eltávolodni kettő szélére.

A baj, hogy ez a saját szöceteidbe teljesen beépül és soha nwm lehet eltávolítani teljes egészében.

Ahova csak megyek dokihoz sokszor megkapom, hogy ez jó nagy butaság volt.

Mellesleg olvasom itt a borza niki nevét, nekem ő előadta, hogy nem tölt szilikonolajjal, mert aki azt rak az idióta, hogy rakatjat valaki olyat a szájába ami nem felszívódó?!

És elküldött László Zsolthoz, hogy ő profi és sok kiszedést csinál.

Az orvos nem volt sem szimpatikus, ill. Mo dta is alig csinált pár ilyet. Ès kiszámíthatatlan a végeredmény.

Tozsos csinálta a voksá nal, de ugye az a nő mindenhogy para.. kiszedte, fellvarta az orra irányába- nem tudom a szakkifejezést


Nulla foknál köt rz a szemét anyag a számban és hülyén mozog. Nagyob gáz.

Teszek fel fotót, hogy lássátok kinézetre nem gáz, miutàn 12x lett javítva juvedetmmel, amik ugye össze sem tehetőek, de annyira gáz volt a szilolaj, hogy bevàllaltam.

Senkitől nem irigylem a szép szákat, felreértés ne essen, taasztalatból mondom!

Nagy hibát követ el aki szilikont kér!!!

14901. egri maja (válaszként erre: 14897. - Kekszexlesz)
2018. dec. 8. 09:21

Ezen a Borzak Nikin egészen elvagyok képedve....nekem is kozmetikus végzettségem van,de hogy ez a lány hogyan mer ilyen beavatkozásokat végezni ez szinte félelmetes!😱

Van fent a Fb-on egy elég csúnyácska kép egy fiatal lányról aki igen csak ádozatául esett vmi fura plasztikai sebésznek,erre ő kitette a képet,mindent elfog követni,segíteni fog rajta???!!!

Az eszem megáll....szegény lánynak már csak az ő segítsége hiányzik....

14900. egri maja
2018. dec. 8. 09:15

Nekem 2 éve a küzdelmi ráncomba (szemöldök közötti) lett betöltve teosyal 1ml,akkor azt mondták 1-1,5 évig fog tartani,még a dokim is meglepődött mert még mindig tart!;)

Azt én is csak ajánlani tudom!;)

14899. Janky80 (válaszként erre: 14894. - Nicole07)
2018. dec. 7. 23:12

Azért nem volt annyi rémtörténet, mert nem lógott mindenki fórumokon. (Nem is volt ennyi) Most az információ hiper sebességgel terjed. Ilyen beavatkozásnál akár 5-10 év után is beüthetett a baj. A nagy szilikon generáció most kezd szétesni. Sorra szedetik ki a kétes minőségű implantátumokat meg a beadott cuccokat.

Az orvosok meg szerinten nem azért nem javasolják mert nincs benne biznisz, hanem mert unják helyrehozni amit néhány doki elcseszett...

14898. Janky80 (válaszként erre: 14897. - Kekszexlesz)
2018. dec. 7. 23:04

Jesszus eddig csak hyaluront hallottam, hogy tölt az a csaj... Szilikon olajat is?? Még orvosnál is necces,a legtöbb országban tilos is.

Amúgy a teosyal nekem is sokkal jobb volt mint a juvederm.

Tényleg gondoljátok meg a szilikonolajat, lehet néhány évig jó lesz, de nincs rá garancia hogy utána ne kelljen szétnyirbálni hogy kiszedjék a csomókat.

2018. dec. 7. 13:08

sziasztok gondoltam megosztom a tapasztalataimat én is veletek :)

3 éve kezdtem el tölteni az ajkaimat hyaluronnal az első 3 töltést Pónyai doktornő csinálta teosyal kiss-el és nagyon szép és természetes eredménnyel...


utána gondoltam kiprobálom az akkor még a VIP beauty szalonban dolgozo Sári Márti nevű kozmetikus hölgy töltését... 1 évig jártam hozzá sok sok milit(5+) betöltött minden töltése kb 1 hétig volt szép és leapadt de tele lett csomoval(nagy látható csomokkal amik nagyon zavartak) a szám.


elegem volt az egészböl visszamentem Pónyai doktornőhöz aki elküldött hogy nézessem meg milyen anyagot raktak be a számba mert szerinte ez szilikon olaj(majdnem leestem a székröl) és nem akart rátölteni semmit(egyik barátnőmnek Pónyai doktornő tölti a száját és gyönyörű szép munkát végez mindig)


soha nem szerettem volna szilikont a számba, nekem egy ilyen idejétmúlt gagyi és veszélyes anyag sose volt opcio


utána mentem el dr Szőcs Hajnalhoz aki felszurta és kinyomta az anyagot a csomokbol(kiderült hála az égnek csak hyaluron volt bent) és ő hozta rendbe a számat. elöször juvedermet(prémium volift) töltött ami nekem 1 honapig birta de visszatértem végleg a teosyalhoz is, ultrát töltött a husos részébe és globalt a konturba. 3,5 milit töltött be az utobbi fél évben nekem én őt nagyon ajánlom mindenkinek. a teosyalokbol semmi sem szivodott fel.


mivel még nagyobbat szeretnék és ki szerettem volna probálni a kanülös töltést ami amerikában és ausztráliában trend de itthon nem nagyon, pár napja dr Bense Márta(hozzá járok amúgy esztétikai kezelésekre) töltött nekem 0,7 mili teosyal globalt kanüllel. nagyon szép és természetes eredményt lett, és a kanülös modszernek hála nem lettem kék zöld foltos az ajkaim be se dagadtak töltés után és nem fájtak pedig érzéstelenitést se kértem. nagyon kedves a doktornő és nagyon szép a rendelője is a corvin negyednél.


+ érdekesség: egyik barátnőm elment a Borzak Nikihez szilikonolaj töltésre. egy darabig szép is volt bár sztem nem volt tul látványos se de most kb 1 éves a töltése és mintha kezdene a felső ajkában egy nagy csomoba állni egyik oldalon az anyag. és látom a 40 éves korosztályt akik anno szilit töltettek, idővel lesüpped az anyag és pici göbökbe vagy nagy csomokba áll kb mindenkinek.


a tanulság: kizárolag orvoshoz szabad menni esztétikai kezelésekre!!! és csajok ovakodjatok a szilikontol, olcso husnak hig a leve...

14896. egri maja (válaszként erre: 14878. - Rebeka95)
2018. dec. 7. 09:06

Szia!:)

Nézd meg a képeimet.Voltam Krasznainál kb.1 hónapja hyaluronos ajakfeltöltésen.Szerintem nagyon szépen dolgozik,csak ahogy itt már írta vki,egy hónap és tényleg nem látszik szinte semmi.A következő időpontom március 26.....na,akkor már szilikonnal szeretném megcsináltatni.

14895. Janky80 (válaszként erre: 14894. - Nicole07)
2018. dec. 6. 22:15

Sokszor nem rögtön látszik a baj, hanem több év után. Nem hiába van tiltva sok országban.

Nekem csak hyaluron van, de van ismerősöm akinek szilikon van akinek artecoll van. Mind a kettőnek kellett csomót kivenni. Még az artecollal volt kevesebb probléma, de a doki szerint neki is szerencséje volt. Nagyon sok múlik azon kinek hogy reagál a szervezet az idegen anyagra.

14894. nicole07 (válaszként erre: 14892. - Mayatuning)
2018. dec. 6. 16:49
Igen Nekem is luxus lenne a hyaluron, ès azèrt szerintem règen sok szilikon volt és nem volt ennyi rémtörtènet. Biztos van benne igazság de szerintem tényleg benne van hogy az nem üzlet. Remèlem jól sikerül az enyém is ès nem lesz vele gond.
14893. Mayatuning (válaszként erre: 14891. - Greta.y1)
2018. dec. 5. 20:12

Neked mennyi idő után lett csúnya? OLYAn szépek vannak pedig a facen.

Mondjuk ettől azért tartok én is h gond lesz vele csak ugye az ember úgy van vele h egyszer megcsinálják neki szépre és nem kell vele foglalkozni.de igen hallottam már horror sztorikat is nem is egyet.

Mitől kezd lehúzódni az anyag?

14892. Mayatuning (válaszként erre: 14887. - Nicole07)
2018. dec. 5. 20:07

Kiváncsi leszek a végeredményedre a plasztikás csoportba nem mondanak róla rosszakat.

Nekem már volt töltve hyarulonnal 1ml kb 3 hónapig látszott de az se volt egy nagy durranás.. azt meg h 3 havonta tölteti az ember egy kicsit luxus. Mondjuk azt mondják az első töltés mindig hamar felszívódik. Én is azért szeretném a szilikont valami szép kis husi szájat 😋😊

14891. Greta.y1
2018. dec. 4. 19:21

Atyaég!

N E. Kérjetek szilikonilajos feltöltést!!!!!!

Borzalmas!

Függöny effektusba le fog húzódni és ha baj van vele nem lehet eltávolítani.

Sajnos egy része nekem is az, dr Rozsos próbálta korrigálni jucedermmel, de nem feltétlenül ajánlom a dokit....

Ugye a kettő anyagot nem is lehetne használni együtt.

A Félszerfalvit sem ajánlom, bunkó kokos pökhendi.

Nézzétek meg instán dr esho -t, ott láthatjátok a szilikon mit okoz.

14890. nicole07 (válaszként erre: 14888. - Kittyna1990)
2018. dec. 4. 13:38
Megnéztelek, hàt kicsit beijedtem, jovohet kedden megyek.. viszont vègül tènyleg szèp lett! Csak az elsô napok ijesztôek :) remèlem nekem is rendben lesz, èn is 2ml szeretnèk, 1-1 re gondoltam de majd akkor ô meg mondja!
14889. nicole07 (válaszként erre: 14888. - Kittyna1990)
2018. dec. 4. 13:26
Jaj de jó! Köszönöm!
14888. Kittyna1990 (válaszként erre: 14885. - Nicole07)
2018. dec. 4. 12:17

Szia!

Nekem is ő töltötte. Van naplóm megtudod nézni

14887. nicole07 (válaszként erre: 14886. - Mayatuning)
2018. dec. 3. 23:01
Nagyon hamar kb. azt hiszem 2 hètre..jovoheten megyek kedden, varom mar, mert a hyaluron nekem nem fèr bele a költsègeimbe, ezert valasztottam ezt a tartos megoldast.
14886. Mayatuning (válaszként erre: 14885. - Nicole07)
2018. dec. 2. 20:16
Szia én is hozzá szeretnék majd menni szilikonosra. Mennyi idő múlva kaptál időpontot? Facebookon van egy plasztikai sebeszetes csopi ott vannak infók bővebben.
14885. nicole07
2018. dec. 2. 19:34
Sziasztok! Nekem december 11.-re van időpontom Dr. Félszerfalvi Jánoshoz szilikonos ajakfeltöltésre! Esetleg valaki járt nála ilyen beavatkozáson és mutatna képet? Köszönöm!
14884. Aligirl93
2018. nov. 30. 19:18
Sziasztok inditottam egy ajakfeltöltős naplót 💋👄👄
14883. ff4b6f308e (válaszként erre: 14873. - Mirucska)
2018. nov. 29. 13:58

Sziasztok


En voltam Karasz dokinal. Ugy emlekszem 90 volt 1ml hyaluron. Ez 2017 ev vege volt. Felemas lett... nagyon elkeseredtem. Visszahivtam es mondta kikorrekciozza de az anyagarat fizetnem kell. :D

Inkabb elmentem Afshin dokihoz. Hozza kellett volna elsore is de ugy gondoltam o inkabb cicikben utazik. Nem bantam meg sot. Gyonyoru lett Afshin munkaja es 10 olcsobb mililiterenkent. Plusz 10 honapja mar, hogy voltam nala es most veszem eszre h ujra mennek. Szoval szerintem tartos!

Az anyag nevek:

Karasz akkor juvederm termeket hasznalt.

Afshin is mondta sajnos nem jegyeztem meg a nevet. Mutatta a csomagolasat, svajci hyaluront hasznal ajakba ami surubb es az elejen erezhetobb 1-2 hetig de szepen kisimul es sokkal tartosabb o szerinte mint a juvederm vagy restylane.


Remelem tudtam segiteni.

Szep napot nektek!

14882. barbus1991 (válaszként erre: 14877. - OroszSzandi)
2018. nov. 29. 01:46
Igen, csinálnak! Kárász Tamás is, és a Driss Plasztikai Sebészeten is, utána néztem, csak tapasztalatokat gyűjtök, kevés sikerrel sajnos.
14881. srenie87
2018. nov. 27. 15:54

Sziasztok!

Szilikonolajos töltőanyagok milyen márkanéven futnak, nem találok sok infót róla?

Olvastam más töltőanyagokról Artecoll, Metacrill ,Biopolymer

Ezekről tud valaki. alkalmazás ,árak?

Ezek mind tartós megoldást ígérnek.

köszi

2018. nov. 27. 10:41

Sziasztok!

Dr Faludi Peternel volt mar valaki szajfeltoltesen ? Kivancsi lennek a tapasztalatokra, sok jot olvastam rola.

Nekem janur 24-re van hozza idopontom, eloszor 0,5 ml -t szeretnek toltetni :)

14879. Anika000
2018. nov. 26. 15:51

Sziasztok! :) Mar ketszer volt hyaluron savas ajak feltoltesem, de mindig felszivodik..

Szilikon olajjal szeretnek, hogy most mar vegleges legyen. Tudtok ajanlani valakit aki csinal ilyet??

Mennyibe kerul 1ml?

Valaszokat elore is koszonom!! :)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook