Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A zsíros bőr helyes ápolását hogyan végzitek? fórum

A zsíros bőr helyes ápolását hogyan végzitek? (tudásbázis kérdés)


27. wanda2
2009. júl. 29. 08:48

Köszönöm a hozzászólásokat, ezeket idővel ki fogom mind próbálni:)

Tegnap hallottam egy ismerősömtől, hogy állítólag a csalántea ha kúraszerűen isszák, beállítja a faggyútermelést.

Bűn rossz íze van, de asszem kipróbálom.

Egyébként milyen alapozót használ, már aki használ?

2009. júl. 28. 21:22
Neutrogena Visible Clear a márka :)
25. wanda2 (válaszként erre: 24. - Marjann)
2009. júl. 28. 13:54
köszönöm, én is megkérdem a kozmetikusom, mert ő is GIGI-vel foglalkozik.
24. Marjann (válaszként erre: 16. - Wanda2)
2009. júl. 28. 11:01

Nem tudom, mert a kozmetikusom rendeli bazi nagy tégelyben és külön porciózza ki kicsibe annak, aki venni szeretne.

Nem emlékszem mennyibe került, olyan 3000+- 500Ft az 50gos tégely (bár többet tesz bele), nekem ez hónapokig is kitart, mert csak esténként használom.

23. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 18. - Wanda2)
2009. júl. 28. 08:59
Szerencsére nálam a stressz nem hozta ki legalábbis nem vagy nagyon, de amikor elkezdtem méregteleníteni gyógyteákkal akkor azonnal kipattogtam, a kozmetikus is mondta hogy nála is igy szokott lenni viszont utána szépen rendbejött. Sajnos a mitteszerektől nem tudtam megszabadulni a kamaszkor végeztével sem, a tvben reklámoztak egy mitesszer eltávolítót (narancs-piros-fehér színű a márka sajna nem jut eszembe) de nem mertek megvenni mert mivan ha nem ér semmit ahhoz drága volt. Régen az Avon orrtapasza se jött be
22. Judita79 (válaszként erre: 20. - Wanda2)
2009. júl. 28. 08:58
mindenképpen jót tesz a szoli, mert szárít!
21. wanda2 (válaszként erre: 19. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 28. 08:52
Na ez egészen jól hangzik.Milyen módszerrel csináltad?
20. wanda2 (válaszként erre: 18. - Wanda2)
2009. júl. 28. 08:51

Nem vagyok egy lelkizős fajta, de eléggé megviselt a dolog....


Egyébként nektek a szoli jót tesz,mert úgy veszem észre, mintha javítana a helyzeten

2009. júl. 28. 08:51
régebben használtam én is különféle termékeket, Nivea,Avon,Garnier Pure de hosszú távú eredményt nem értem el csak egy béltisztítás méregtelenítés után kezdett látványosan javulni a bőröm.
18. wanda2 (válaszként erre: 14. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 28. 08:50
Ha nem tapasztaltad az nagyon jó! Én akkoriban sokat stresszeztem (vizsgák), és még a kozmetikus is alig mert hozzányúlni. Tudom hülyén hangzik, de szégyelltem ismerős kozmetikushoz vele elmenni, ezért körbeérdeklődtem, h ismeretlenek közül ki mit tud ajánlani. Azóta hozzá járok!
17. Judita79 (válaszként erre: 14. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 28. 08:47

az én krémem pl. 1000 Ft-ba kerül, és teljesen jó! gar..er krémek is vannak már 1000 Ft körül zsíros kombinált bőrre, szóval normális áron is lehet jó krémeket taláni!! Kell keregélni!

a kozmetikusokkal tényleg jobb vigyázni, nekem egy ismerősöm 6 hónapig feküdt kórházban, annyira durván begyulladt a bőre, mert egy kozmetikus kontár volt!

16. wanda2 (válaszként erre: 13. - Marjann)
2009. júl. 28. 08:47
A krémed nem lazacszínű tégelyben van?
15. wanda2 (válaszként erre: 12. - Judita79)
2009. júl. 28. 08:47

Priviben megírnád, hogy pontosan melyikről van szó?

Meg akarom találni a nagy ŐT:)))

14. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 8. - Wanda2)
2009. júl. 28. 08:42
Én nem tapasztaltam még, hogy lennének komoly következményei ha lesz is egy két pattanásom az szerintem elfér. Ha nagyon dimbes-dombos a terep elmegyek kozmetikushoz kitisztítja és pár hónapig rendben van. Diákként nem tudok havonta márkás tonikokra meg arctisztító bőrradirokra stb költeni. Kozmetikushoz is ritkán járok azon viszont nem spórolok akkor megyek ha összegyűlt a pénz mert megjártam egy olcsóbbal. Hetekig nem mertem emberek közé menni úgy kicsipkézte az arcomat egy "kezelés" alkalmával. A mesterkozmetikában drágábban bár de szép és rendes munkát végeznek. Sajnos most megint áremelés volt igy az arctisztítás már 6500 ft :( Ez azért elég necces nekem már.
2009. júl. 28. 08:39
Nekem avonos miteszer elleni lemosóm van, plusz egy kozmetikus által ajánlott e vitaminos krémem (azt hiszem GIGI). Lehet, hogy lenne olcsóbb is, de ez bevált, azóta kevésbé olajosodik a bőröm.
12. Judita79 (válaszként erre: 10. - Wanda2)
2009. júl. 28. 08:35
nekem egy oriflame-es krém vált be, imádja a bőröm, és olyan sima lett tőle mint egy barack! Annyira hogy még a párom is észrevette hogy vmi történt! :D
2009. júl. 28. 08:34
én is folyékony szappanos vízzel mosom reggel, és napközben ha megizzad akkor ahányszor igényli, de akkor már csak simán vízzel! és bőrtipusnak megfelelő krémet használok reggel este! Sehol egy pattanás, fénylő bőr! :)
10. wanda2
2009. júl. 28. 08:32
Én még mindig nem tudtam egyetlen krém mellett sem dönteni... Használtam egy ideig a GIGI megfelelő krémjét, de sztem ugyanazt tudja mint egy olcsóbb.
9. wanda2 (válaszként erre: 7. - C4f059c04b)
2009. júl. 28. 08:31
Akkor jobb, ha az aerobicot reggelre időzítem!
8. wanda2 (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 28. 08:30
Az a helyzet, hogy mikor szabadságon vagyok,kiszabadulván a mókuskerékből szeretek magammal is foglalkozni, és akkor napirendre kerülnek ezek a problémák, melyek akár nagyobbá is fajulhatnak, sajnos tapasztaltam már az idő hiánya miatt elhanyagolt zsíros arcbőr okozta komoly problémákat.
2009. júl. 28. 08:30
Megfigyeletem hogy tornázás vagy biciklizés után ha jól leizzadok és fényes lesz az arcom, ha akkor megmosom rendesen, egész nap jól elvan a bőröm.
2009. júl. 28. 08:30
bár nem vagyok kozmetikus, de sokaktól hallottam, hogy az alkohol tartalmú lemosók többet ártanak mint használnak hosszú távon. Vannak nagyon jó mentes készítmények zsíros bőrre is. Kérdezz meg egy szakembert.
2009. júl. 28. 08:28
Köszi az eddigi tippeket!
2009. júl. 28. 08:26
megmosom szapannal az száríja, egyébként magasról sz*rok rá van nagyobb gondom is.
2009. júl. 28. 08:25
Reggel megmosom folyékonyszappanos langyos vízzel. A rendes szappan túlzottan szárítja a bőrt, így még jobban zsírosodhat. Napközben langyos vízzel megmosom ahányszor szükséges. Ha csak a homlokom fénylik azt szappannal is bármikor.
2009. júl. 28. 08:20
Tini tonik nagyon jó és napi többszöri langyos vizes mosakodás, minden szappanféle nélkül.
2009. júl. 28. 08:16
A zsíros bőr helyes ápolását hogyan végzitek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook