Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi az az átkonvertálás? Mire jó? Hogy kell csinálni? Legyetek szívesek mindent nagyon részletesen leírni. fórum

Mi az az átkonvertálás? Mire jó? Hogy kell csinálni? Legyetek szívesek mindent nagyon részletesen leírni. (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 27. 18:06

Zenéket és videókat lehet átkonvertálni. Meg sokminden mást is persze de szerintem neked erre van szükséged. Azt jelenti hogy van egy wav típusú zenéd mondjuk és nem játssza le gép akkor át kell konvertálni egy konverterrel mp3-ba. Persze ezek más kiterjesztésekkel is mennek. A kiterjesztés a file neve után . és egy három karakterből álló valami. ugyan így videóknál is. A konvertálás azért kell mert nem minden kiterjesztést lehet lefutattni bizonyos codec-kel csak azokat amiket visz a codec. Ha az adott kiterjesztést nem viszi akkor átkonvertálod olyanba amilyen viszi. Vagy ha épp nem a codec nem viszi hanem a cd/dvdlejátszó, vagy mp3 lejátszó, vagy telefon nem támogat valamilyen típust akkor azért. Konvertálni konverterrel kell. Ezt nem írom le mert bazihosszú. Én pl a

xilisoft video converter 3-at használom.

5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2009. júl. 27. 17:50

[link]


az itt letölthető programmal át tudod konvertálni az mp4-et mp3-má

2009. júl. 27. 17:49

ez nagyon hosszú így

pld:

küldtek nekem egy képet, nem fért ki a képernyőre. Ezt kellett átalakítani úgy, hogy kisebb legyen, és ne 2 megabájt, hanem 500 kilobájt legyen

2009. júl. 27. 17:46
Köszönöm,Én MP4 formátumú zenéket szeretnék MP3-á "átvarázsolni"
2009. júl. 27. 17:41
FÚ, annyi mindent lehet konvertálni, azaz átalakítani!
2009. júl. 27. 17:34
Mi az az átkonvertálás?Mire jó?Hogy kell csinálni?Legyetek szívesek mindent nagyon részletesen leírni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook