Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki a hibás?? fórum

Ki a hibás?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. aug. 14. 06:17
valóban.de ő meg úgy állt bosszút,mikor még nem volt senkije,hogy piszkálta állandóan a gyereket.nem tőle vannak a gyerekeim,mert mi mindketten elváltunk,neki is van ,nekem is,és én már nem akartam közöset.de már nagyok,a kisebbik,aki még velünk lakik,20 éves.őt b@szogatta mindig.én meg úgy éreztem,hogy gyűlöli a fiam,akkor én mégjobban elenségeskedtem vele.nagyon-nagyon sokszor mondtam neki,hogy költözzön már el.pedig ez arról szólt,hogyha én bántom őt,akkor ő is engem,mert nekem a fiaim a gyenge pontom,és az fáj a legjobban,ha őket bántják.baromira belemerültünk ebbe a viszályba úgy, hogy hogy minden ki szeret mindenkit különen.nagyon nehéz ezt így leírni,hogy érthető legyen,és mégnehezebb volt visszaállítani a rendet.ami most taljesen jó,azon kívűl,hogy őt kínozza a lelkiismeretfurdalás,engem meg a tudat,hogy máshoz ért.
104. c19f5f79fa (válaszként erre: 48. - 707655fba1)
2009. aug. 13. 14:55

Emőcével értek egyet ezen részével.Először is nyilván ok okozat minden az életben...,de az sem működik szerintem egy párkapcsolatban,hogy ha megkapok mindent elfogadom...feltett kezekkel,ha ne kapok meg mindent duzzogva kihátrálok és keresem az örömet máshol.Nos akkor itt ki mit tesz meg? Főleg ha nevén van nevezve a betegség...Vajon a pasi mit tett azon kívül,hogy kihátrált...mit tett azért,hogy a felesége újra megkívánja még a betegség kapcsán is őt.Csak bepróbálkozott elutasították...aztán kifelé fordult.Hmmm

Vagy Cickány valóban nagyon elutasító voltál vele szemben?

2009. aug. 9. 07:21
a "tatü" az TETŰ!!! /helyesíráshelyesbítés/
102. cickány64 (válaszként erre: 100. - 81f46d06d3)
2009. aug. 9. 07:19
mosmá ár olyan kiváncsi vagyok,mi lehetett a te válságod oka!ha nem publikus,ird már le priviben!!!külömben tök igazad van mindenben.baromira tudom sajnálni magam,holott néha olyan tatü vagyok,hogy még én is félek magamtól.és a férjem nagyon szeretem!a rohadt életbe...azért nehéz néha,mert nagyon kedves-gyengéd velem,és mindig arra gondolok,hogy biztos őt is így szerette.ő azt mondja,hogy soha!!!de hát nem láttam.azt mondja ez a nő csak arra kellet neki,hogy/most szépen kell leírnom/ne kelljen annyit önkielégítenie magát!tudm,hogy szemét voltam,de mostmár jól vagyok,vagyunk és ki is mutatom neki,hogy szeretem,és ő majd el olvad.
101. bared (válaszként erre: 99. - Cickány64)
2009. aug. 8. 14:46

kérlek, majd néha írj priviben, mi van veletek... a fórumot lassan nem nézegetem, nincs értelme már...

a sorsod viszont érdekelne))

100. 81f46d06d3 (válaszként erre: 99. - Cickány64)
2009. aug. 7. 08:59

Nem, de más miatt is kerülhet mélypontra egy házasság. Az enyém is volt válásközelben, de másként döntöttünk.

Egyébként Te meggyőzhetetlen vagy és ennek több oka is lehet... Nagyon beleélted magad a szituba, másfél év alatt nem léptél túl rajta, pedig a férjed veled maradt.

Nézd, nincs tovább... nincs ész érv, nincs érzelem, nincs tudatosság, akarat és cél, amiért Te képes lennél másként gondolkodni. Te nem a férjed és a házasságod félted, hanem elégtételt akarsz rajta venni. Minden hozzászólást, ami nem arról szólt, hogy "Te szegény, megcsalt az a szemét férjed, amikor beteg voltál" támadásnak véltél ("persze, biztos téged is megcsalnak, csak nem tudod, honnan tudnád, mit érzek, milyen tapasztalatról beszélsz te?!). Magaddal vagy elfoglalva, Neked milyen rossz, Téged megbántottak, Téged fognak kiröhögni, Te, Te, Te...

Nem látod magadtól a házasságodat, mert eltakarja a sértettséged, amin nem tudsz túllépni.

Én a saját férjemet mintaférjnek tartom, fantasztikus embernek, de ez nem azt jelenti, hogy hibátlan. Sőt, senki sem hibátlan. Megkérdezted már a férjedet, hogy mit gondol rólad, milyen felesége vagy neki?

2009. aug. 6. 20:51
azt mondtad,nem csaltak még meg!akkor milyen tapasztalatról beszélsz???
98. 81f46d06d3 (válaszként erre: 96. - 40163fd81d)
2009. aug. 6. 14:39
Sajnos tapasztalatból beszélek... Bárki házassága kerülhet mélypontra, nemcsak megcsalás miatt. És akkor el kell gondolkodni, hogy hogyan tovább. Én házasság párti vagyok, persze eltekintve a szélsőségektől (bántalmazó férj például).
97. spinneli (válaszként erre: 87. - 81f46d06d3)
2009. aug. 6. 11:27

azt már szépen kibontottátok ti, több soron is.

Azért nem cífráztam.

:)

2009. aug. 6. 11:26
Lindussal értek maximálisan egyet:))
95. 707655fba1 (válaszként erre: 93. - 81f46d06d3)
2009. aug. 6. 09:05
Köszi! :))
94. 707655fba1 (válaszként erre: 92. - 81f46d06d3)
2009. aug. 6. 09:05

Igen.

Ez így világos és igaz!

93. 81f46d06d3 (válaszként erre: 90. - 707655fba1)
2009. aug. 6. 09:00
Én pedig még halkabban jegyzem meg, hogy csuda nagyon-nagyon aranyos a kutyusod :D !!!
92. 81f46d06d3 (válaszként erre: 90. - 707655fba1)
2009. aug. 6. 08:56

Nem voltam még ilyen helyzetben. De el tudom képzelni, ha nem is tudom beleélni magam. Hogy miért? Ha ez egy-két hónapig tart és látod a végét, akkor az érthető, világos. De egy év hosszú idő, és lényegtelen, hogy Te vagy én voltunk e ilyen helyzetben, csupán azért, mert látod, az ő férjének ez az egy éves időszak már elfogadhatatlan volt. És ez az, ami fontos.

Írta már valaki, nagyon egyetértek vele, hogy el kellett volna menni az orvoshoz és próbálni feliratni esetleg másik gyógyszert, elmondani, hogy a libidó a nullára csökkent és ez gondot okoz a házasságban... Nem külön szobába költözni. Egyébként a gyógyszerszedés, a betegség az egy dolog, de a különköltözés... az egyértelmű jele a lelki elhatárolódásnak is, amit valószínűleg megérzett a férj is.

91. 81f46d06d3 (válaszként erre: 89. - Cickány64)
2009. aug. 6. 08:49

Nem bizony, ideje az egyenlőre nem lenne. Mondd, ismered? Egyébként egyszerűen ő az a pasi-fajta, aki nem olyan, aki soha nem tenné meg, előbb verné itthon a huppot, akár napról napra is, minthogy így kilépjen a házasságból, akárcsak egy időre is. Ő azt mondja, akinek otthon megvan mindene, az úgysem megy máshova...

Én a helyedben nem másokat próbálnék megbántani, hanem elgondolkodnék magamon. Azon, milyenek a megnyilvánulásaim (mert ha itt a fórumon idegenek előtt ilyen indulatosak és "őszinték", akkor a négy fal között ez csak fokozódik...).

Elhiszem, hogy el vagy keseredve, fájnak a történtek és bizonyos fokig sértő, női mivoltodban megalázó az, hogy megcsalt. De tényleg kérdezem, szerinted nem segítetted őt hozzzá? Egyébként nincs értelme vitázni, a Te dolgod. Én egy ilyen helyzetben elmennék fodrászhoz, kozmetikába esetleg, figyelnék kicsit, hogy otthon csinosabb legyek (nem vinném túlzásba azért) és próbálnék nagyon kedves lenni a férjemhez: -azért, hogy megtartsam, mert biztosan szeret még, ha nem hagytad el, csak ellehetetleníted az életeteket most, mert úgy fáj a szíved.

- azért, hogy szép legyen mindennap, jól érezzük magunkat mindannyian (ő is, a gyerkőcök is, ha vannak és Te is),

- és azért, hogy tudatosan megjavuljon a házasságom és ne szorongjak amiatt, hogy megcsaltak.


Nincs más út, mint megbocsájtani és tudatosan rendbetenni a házasságodat, vagy egyedül maradsz a vádaskodásaiddal.


Az első kérdésedre visszatérve... 120 százalékig biztos vagyok benne. Én a férjemet mind testileg, mind lelkileg tudatosan, az ő igényeihez igazodva elégítem ki mind az ágyban, mint az élet többi területén. Úgy, hogy a szava is elálljon és ne vágyakozzon másra... egyébként szerencsére ez az ő elve is. Hidd már el, hogy működik!

Én őszinte szívből kívánom, hogy lásd meg, mitől lesz Nektek jobb a házasságotok és mi az, amitől mindketten boldogok lesztek!

90. 707655fba1 (válaszként erre: 85. - 81f46d06d3)
2009. aug. 5. 21:21

Nem okoskodni akarok, csak szerényen, hallkan megkérdezném, hogy voltál Te hasonló helyzetben?

Voltál hosszabb ideig beteg, olyan beteg, hogy a szex puszta gondolatától kirázott a hideg, ugyanakkor a férjedet/barátodat nagyon szeretted?

El tudod egyáltalán csak képzelni is ezt a két egymásnak ellentmondó érzést?

2009. aug. 5. 21:00
lindus30 különben honnan tudod,hogy te nem vagy megcsalva?csak legfeljebb ügyesebb volt,mint az enyém!persze nem fogja bevallani,ha eddig nem derült ki,meg"neki különben ideje sem lenne"!!!ugye???
88. cickány64 (válaszként erre: 85. - 81f46d06d3)
2009. aug. 5. 20:57
ne haragudj,nem győztél meg egyáltalán!honnan tudnád te hogy milyen érzés,ha nem volt benne részed!et pont olyan,mint mikor meghal a gyereke valakinek mondjuk balesetben,aztán jönnek a hüje dumával"tudom mit érzel"!!!!!!!!!!vajon mitől tudná????
87. 81f46d06d3 (válaszként erre: 86. - Spinneli)
2009. aug. 4. 10:32
Hát, ez egyszerű volt, őszinte, de kell hozzá képesség, amely segítségével érthetővé válik valaki számára... :D
86. spinneli (válaszként erre: 84. - Cickány64)
2009. aug. 3. 22:20
nem, de a te viselkedésed sem-lefordítottam egyszerűre.
2009. aug. 3. 22:18

Nézd, látod, hogy már senki nem győzköd Téged, mert hajthatatlanul csak mondod a magadét és nem látod a valóságot.

Engem még nem csaltak meg, de ez nem a "baromi bölcsességemnek" köszönhetem. Elmondom, hogy minek, aztán vége, verd tönkre a házasságod, mert afelé mész rendületlenül. Szóval:

-a férjem nem tekintem a birtokomnak. Nem azért nem akarom, hogy megcsaljon, nehogy másnak örömet okozzon és beszéljen rólunk a falu. Azért nem akarom, mert szeretem nagyon.

-a szeretetem kimutatom. A szex nem kötelező ha kell, ha nem, de egy évig nem feküdni le a saját férjemmel... nevetséges.

Ha én néhány hónappal is próbálkoznék és külön szobába költöznék, akkor a férjem ide hozná a saját házunkba a kiszemelt partnerét.

Te egy évig nem éltél házaséletet! Haló, érted Te ezt felnőtt emberként? Szerinted a férjed akkor mit érzett, gondolt? Nem szenvedett? Nem gondolta, hogy már nem szereted?

Tavaly óta nem jutottál túl egy gondon, amit tulajdonképpen Te okoztál... :(

84. cickány64 (válaszként erre: 83. - 81f46d06d3)
2009. aug. 3. 20:41

kicsit félreértettél!!!nincs semmiféle csaj!tavaj volt márciusban kb másfél hónapig.te miről beszélsz?

és ha már ilyen baromi bölcs vagy,meséld már el ,te hogyan élnél-éltél meg egy ilyen átverést?mert nagyon kíváncsi lennék más emberre,hogyan hat az ilyesmi,mert úgy vagyok beállítva,mintha ez csak engem sértene!mármint a "félrekefélés".nektek ez BELEFÉR???

83. 81f46d06d3 (válaszként erre: 80. - Cickány64)
2009. aug. 2. 22:22
Bocs, de szerintem zárd kalitkába. Akkor nem kell a szex sem és a tiéd is lesz, nem ölel majd mást. Sok vizet sem zavar majd, csak belököd a sarokba kalitkástól. Ha jön a csaj érte, megmondod, hogy már nincs itthon, "kirepült"...
82. 40163fd81d (válaszként erre: 77. - Cickány64)
2009. aug. 2. 22:18

szerintem nem "majdnem":))

Tönkre is tetted ,vagy teszed.......

81. 81f46d06d3 (válaszként erre: 80. - Cickány64)
2009. aug. 2. 22:13

Nem szereted. Sokmindent érzel iránta, de szeretetet, tiszteletet, megbecsülést és vágyat nem. A hozzászólásaid sértettségről árulkodnak. Te csak azzal foglalkozol, mit mondanak mások és közben szépen tönkreteszed a házasságodat. Úgy írsz, mintha ő a birtokod lenne és ahelyett, hogy szeretettel, odafigyeléssel próbálnád a kapcsolatotokat helyrehozni, egyfolytában üldözöd el magadtól. Ha nem változol, akkor mást fog ölelni, az biztos.

Te nem gondolkodtál még ezen?

80. cickány64 (válaszként erre: 79. - 81f46d06d3)
2009. aug. 2. 18:25
hát szerintem szeretem,mert azt nem akarom,hogy másé legyen!tényleg nem tudom mi a helyzet.de azt nem tudnám elviselni,hogy egy ribancot ölelgessen,főleg ne akit ismerek is,és rajtam röhögjön az egész falu!!!!!
79. 81f46d06d3 (válaszként erre: 77. - Cickány64)
2009. aug. 2. 10:40

Vigyázz -és ezt jóindulatból mondom-, mert el fog hagyni, nagy az esélyed rá. Ha Te ezen nem lépsz túl és nem látod be, hogy ez egy neki "szükséges lépés" volt, mert olyan természetes igényei voltak a szeretetre, az intimitásra, a közvetlenségre, amit tőled nem kapott meg 1 évig (Te Jó Ég!, még leírni is sok), akkor folyamatosan tönkre fogod tenni minden napotokat.


"ezt a házasságot majdnem sikerült tönkretennem!!!megtette,iszonyúan bánja,nagyon röstelli,én meg rendesen a fejéhez is vágom,hagy szenvedjen!szenvedtem én is,mint az állat,amikor megtudtam.hát ennyi..."

Te szereted ezt az embert, vagy csak valami miatt nem akarsz elválni?

78. 81f46d06d3 (válaszként erre: 77. - Cickány64)
2009. aug. 2. 10:38
Egy évig nem volt szex, külön szobában aludtatok és téged bánt, hogy megcsaltak? Hiszen tulajdonképpen elhagytad a férjed, csak éppen egy lakásban éltetek.... És ő szenved? Miért?
77. cickány64 (válaszként erre: 74. - E87e4cce43)
2009. aug. 1. 21:35
engem csak egyetlen egyszer csaltak meg,de ezt se nagyon tudom kiheverni.ha huszon éves lettem volna,azonnal otthagyom-kirugom,ahogy az első férjemmel is tettem.nálam nem fér bele a kapcsolatba a megcsalás,sőt a flört sem.én sem teszem!!!csak annyit várok el a férjemtől,amit én nyújtani tudok,semmi többet.most is csak azért bocsájtottam meg neki,mert köztünk semmilyen szex nem volt már egy jó éve.külön szobába is aludtunk.ezt a házasságot majdnem sikerült tönkretennem!!!megtette,iszonyúan bánja,nagyon röstelli,én meg rendesen a fejéhez is vágom,hagy szenvedjen!szenvedtem én is,mint az állat,amikor megtudtam.hát ennyi...
76. 707655fba1 (válaszként erre: 73. - E87e4cce43)
2009. aug. 1. 09:36

Gyagyának éppen nem tűnsz, de kezdem kapisgáni miért is csaltak meg téged olyan sokszor!


Attól, hogy valaki elvárja a társától a hűséget, még nem uralkodik rajta, és nem lesz a tulajdona.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook