Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, mert közösüléskor fájdalmat érzek és már több fajta gyulladás csökkentőt kaptam, de egyik sem jó? fórum

Mit tegyek, mert közösüléskor fájdalmat érzek és már több fajta gyulladás csökkentőt kaptam, de egyik sem jó? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 27. 18:33

sajna nekem is igy volt 2007-ben és laparozni kellett, nekem akkor derült ki, hogy endometriózis miatt volt a fájdalom.



Remélem, hogy Nálad nem az csinálja a problémát!

2009. júl. 27. 15:35

Nem lehet,hogy túl nagy a párod nemi szerve?

Mert van olyan is,hogy emiatt van mindíg fájdalom,mert a méhszájat nagyon erősen "igénybe veszi" az aktus.Vagy esetleg nem vagy elég nedves? Nekem ez volt a gond,síkosítót kell használni.A nyálkahártya begyulladt nálam .

2009. júl. 27. 15:30
Állítólag lehet gombás fertőzéstől,de valóban,lelki okai is lehetnek.Szerintem is keress fel másik orvost,vetess kenetet,aztán kiderül.Lehet,nem is jó gyógyzert kaptál...
2009. júl. 26. 15:19
És nem lehet,hogy azért érzel fájdalmat mert lelki okok vannak a háttérben?Mert ha szervi bajod nincs,akkor más még mi lehet?
2009. júl. 26. 15:16
Menj el egy másik orvoshoz szerintem.
2009. júl. 25. 16:42

Szia!


Hagyd a gyulladáscsökkentőket! Én évekig szenvedtem vele. A vége az lett, hogy 9 év után közölték, sosem lesz gyermekem. Elkezdtem használni a gynevac injekciót, amit tényleg csak ajánlani tudok, de most álítólag nem lehet beszerezni, háziorvos is felírhatja. Ezenkívül egy kis lúgosítás sem ártana. Nem kell túlzásba vinni, a dm-ben kapható a zöld varázs nevezetű tea, abból 2 filterrel naponta, de nagyon jó a búzafű kapszula is. Ezenkívül a lejobb gyulladáscsökknető tea a mezei zsúrló, aminek viszont nem a filteres fajtáját ajánlanám. Ebből ülőfürdőt is vehetsz, ha gondolod leírom privibe hogy kell. Ez a tea nagyon jó arclemosónak is. Elmúlnak tőle a pattanások, összehúzódnak a pórusok.

Ne szedj gyógyszert, hacsak nem derült ki pontosan van-e valamilyen fertőzésed.

2009. júl. 25. 16:38
MIT TEGYEK MERT KÖZÖSÜLÉSKOR FÁJDALMAT ÉRZEK ÉS MÁR TÖBB FAJTA GYULLADÁS CSÖKKENTŐT KAPTAM DE EGYIK SEM JÓ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook