Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bencike születése fórum

Bencike születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bencike születése

15. MsMonk
2009. júl. 28. 23:14
jajjjj megnéztem a képeket GYÖNNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰ:):):):):):):):):):):):)
14. MsMonk
2009. júl. 28. 23:11

Nagyon nagyon sok erőt és boldogságot kívánok nektek!!!

Kívánom, hogy minél hamarabb találj valakit akivel csodálatos kis család lesztek!!!!!

2009. júl. 27. 12:09

Én is csatlakozom, gratulálok! le a kalappal előtted!

Megkérdezhetem, hogy apuka mit szólt, hogy született egy kisfia?


Sok boldogságot!

2009. júl. 26. 21:35
Gratulálok na kisfiadhoz! Jó egészséget mindkettőtöknek és kitartást az egyedül neveléshez addig míg nem találod meg a párod!
2009. júl. 25. 21:38

Szia!

Én 7 hónapja váltam anyává,de a terhességem első pillanatától kezdve a lányom szeretem a világon a legjobban.Már akkor anya lettem amikor Ő megfogant.

Le a kalappal az erőd előtt és a kitartásodért csak elismerés illet.

Én ismeretlenül is a legjobbakat kívánom neked és a fiad érzi hogy mennyire szereted és biztosan csodálatos család vagytok így is,hidd el.

Sok boldogságot kívánok Nektek,és sok társam nevében köszönöm hogy elolvashattuk a cikked.

Én már kettőt írtam ide,és jó érzés tudni hogy másoknak erőt ad meghatódást vagy épp megértést vált ki belőlük.

Tökéletesen átérzem amit érzel a fiad iránt.Öröm volt elolvasni a cikked,köszönöm.

10. Virág85 (válaszként erre: 7. - Timihugi)
2009. júl. 25. 21:33

Köszönöm mindenkinek a biztatást! Nagyon jól esett.


Timihugi! nekem egy hónap után lett aktív a cikkem...

2009. júl. 25. 17:11
SZia.Nekem volt türelmem végigolvasni ,és nem is volt nyálas.Az anyaság valami csodálatos dolog lehet...jó egészséget kívánok Nektek és egy szerető apukát társat,férjet!!!
2009. júl. 25. 16:41

Szia!

Gratulálok a picurkához!sok boldogságot,és rengeteg örömet kivánok Nektek.Nagyon jól döntöttél.Egy gyermek ajándék.

kivánom,hogy találd meg életed párját is.

2009. júl. 25. 16:41

Kedves Virág! Igaz, hogy jó hangulatú lett a történeted, én mégis meghatódtam (az én kisfiam most volt 1 éves). Gratulálok a kis Benedekedhez, és a legjobbakat kívánom Neked! Kívánom, hogy az álmaid váljanak valóra!


Megkérdezhetem, hogy mennyi idő múlva aktiválták a cikkedet? Mert én is nemrég írtam meg, be is küldtem, de még mindig nem aktív.

2009. júl. 25. 13:24
Szia, gratulálok...én anno másképp döntöttem és most sírva olvastam a történetedet...nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen...gyönyörű a baba...
2009. júl. 25. 11:57

Gratulálok, jó egészséget kívánok mindekettőtöknek! És szívből kívánom hogy hamar költözzön a szívedbe mégegy férfi...

Büszke lehetsz a családodra is!

2009. júl. 25. 10:40
Az apuka elszégyellheti magát, remélem ezt egyszer visszakapja a sorstól... Mert nem érdemel mást... Neked gratulálok! A Baba csodaszép!!! :) Jó egészséget kívánok, szívesen olvasom továbbra is a történeteidet! :)
2009. júl. 25. 10:15

Szia Virág!

Gratulálok a kisfiadhoz, remélem sok boldogság és öröm vár rád anyukaként!

Nagyon tetszett a történet, annak ellenére hogy az apuka nélkül csináltad végig. Le a kalappal :)

Üdv.

2009. júl. 25. 10:13

Szia!

Először is gratulálok Bencikéhez,gyönyörű baba!

Másodszor pedig,nagyon jó hangvételben írtad meg a történetedet,sokat mosolyogtam!Biztos nem lesz egyszerű apuka nélkül,de ahogy a cikkből kiveszem,nagyon összetartó a családod,biztos mindig számíthatsz majd rájuk!

Sok boldogságot kívánok!

2009. júl. 25. 10:03
Amióta megszületett a kisfiam, minden nap le akartam írni születése történetét... Most végre a tettek mezejére léptem, laptopot ragadtam, és nekikezdtem. Még akkor is, ha ez az éjszakai alvásom kárára fog válni...

Ugrás a teljes írásra: Bencike születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook