Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » G1 intézet- tapasztalatok, vélemények fórum

G1 intézet- tapasztalatok, vélemények (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jan. 24. 21:43

Sziasztok!

Én emlő tomoszintézisre kértem és kaptam időpontot. Most voltam először ilyen vizsgálaton. 15 órára kellett érkeznem, rohantam, hogy odaérjek időben, majd 3/4 4-ig ültem és várakoztam. Nagyon kedvesek voltak, sűrű elnézéseket kértek a csúszásért és abszolút fájdalommentes volt a vizsgálat. Összességében - az időrablást leszámítva - minden jó lett volna, ha a pénztárban nem ér a meglepetés! Én ugyan csak tomoszintézisre kértem időpontot, a vizsgálat közben közölte a doktornő, hogy minden rendben van, de még UH-gal is megvizsgál. Gondoltam, valószínűleg ez a protokoll. Mindent rendben talált, majd elköszöntem és mentem a pénztárba. A kért vizsgálat 28 ezer Ft-ba került. Ehhez képes a pénztárnál közölték, hogy 49 ezer Ft-ot kérnek szépen! Elkerekedett a szemem, de kifizettem és elhatároztam, hogy ez volt az első és utolsó alkalom, hogy a G1 Intézetben végeztettem vizsgálatot! Ez így nem fair, szerintem! 30 éve járok magán nőgyógyászhoz, de mindig tudom, mire számítsak, van választási lehetőségem, hogy kérek-e plusz vizsgálatot, vagy sem!

40. Vinx
2017. márc. 19. 10:34
Sziasztok! Én terhesgondozásra járok ide, de eddig nagyon pozitív tapasztalataim vannak. Eddig mindíg kedvesek voltak velem, és a nőgyógyászom mindent elmagyaráz, a monitoron megmutogat, és bátorít hogy kérdezzek. Nem sürget, nem próbál lerázni. Bármilyen problémával fordulhatok hozzá. Nekem ez nagyon megnyugtató.
39. NLbaby (válaszként erre: 38. - E8904d6748)
2017. márc. 14. 21:41
Nekem mar ranezesre sem szimpi, de ezek utan mar vegkepp nem. Koszi, hogy megosztottad a tapasztalatod.
2017. márc. 14. 18:01
TN
37. NLbaby (válaszként erre: 36. - E8904d6748)
2017. márc. 14. 16:04

Ez nem jo elmeny lehetett.

Legalabb az orvos nevenek a kezdobetuit megirnad?

2017. márc. 14. 16:02

Sziasztok!

A tapasztalatomat szeretném megosztani veletek:

Kiválasztottam egy nődokit,akit "ISTENÍTETT"egy ismerősöm...Akartam egy + szakvéleményt...

-3hétre kaptam időpontot,nem túl kedves hangnemben

-nem kellett várnom

-a dokit megláttam és gondolatban seggbe rúgásokat osztottam magamnak,milyen barom vagyok:KELL EZ NEKEM???

-amikor kiderült,hogy mit szeretnék majdnem kidobott a francba...de "kértem" egy vizsgálatot.

Nagy nehezen megvizsgált,az egyik miómát észre sem vette...

-kioktatott,nyegle,sőt inkább közönséges és lekezelő stílusban beszélt velem


Úgy gondoltam,hogy ki innen.Soha többet nem tenném oda be a lábam.A pénzt elvette,számlát nem kaptam,sőt papírt sem,hogy ott jártam...Jelzem ez egy nődoki!Ez egy vélemény!

2017. febr. 20. 10:17

Sziasztok.

Én a Pop Andrea doktornőhőz járok. Csak ajánlani tudom. Nagyon kedves, alapos, nagy szaktudással. Sikertelen teherbeesés miatt választottuk a G1et voltak különböző vizsgálataim . Majd januártól elkezdtem szedni a Clostylbegit tabit 3 cikluson keresztül. Utána kell 2 hónap kihagyás és aztán jön az inszeminálás. Nagyon bizakodó vagyok.

34. floranda (válaszként erre: 21. - Mirabell)
2017. febr. 17. 10:42
Szia! Most én is a G1- be járok de nincsenek jó tapasztalataim. Szeretnélek megkérdezni, hogy hol sikerült végül neked az Inszemináció! köszönöm
2016. júl. 6. 05:27
Genetikai szűrést csináltatott itt valaki?
2016. júl. 2. 14:09
Sziasztok! Én kétszer voltam náluk eddig rákszűrésen. Mindkétszer másik doktornőnél,nekem eddig csak jó tapasztalatom volt. Pedig én is Brigád kuponnal mentem. Most teherbeesési problémák (PCO)miatt járok vissza,bár gyógyszert nem írtak fel. Inofolicot és Mastodynont ajánlottak. Most egy kicsit elbizonytalanodtam a sok negatív tapasztalat miatt.Noncsi a Te eseted egyenesen felháborító,nagyon sajnálom 😩 Adri
2016. máj. 10. 08:06

Mi 4 d babamozin voltunk a G1 ben, tobbet nem mennek oda.

1. a vizsgalat alatt siman bejott mas kollegina ahoz aki vizsgalt, elkoszonni mert o megy haza, meg egy ket kinti pletyot elmondani.

2. elmertek az addig mashol normalisnak mert baba mereteit, ezzel a fraszt hoztak ram, az allami korhazban mertek le ujra, ahol szerencsere minden ok volt.Ja az elmeretezest a dokim is soknak talalta ezrt kuldott el kulon uhura. A G1 be termeszetesen mondtak hogy menjek vissza 2 het mulva...

3. Aki csinalta marhara eletunt volt, kb 3 betanult mondatot ismetelgetett.


Semmi kreativitas, lelkesedes. Nem azt varom, hogy huuuu jatsza agyon magat, de ettol meg az allamiban is sokkal lelkesebbek.

30. 388b941089 (válaszként erre: 29. - Noncsi40)
2016. máj. 6. 06:34
Jesszusom 😱
2016. máj. 5. 23:52

Sziasztok!!

Én most DIREKT azért kapcsoltam be a gépemet, hogy leírjam a kálváriámat a G1 intézettel kapcsolatban.

Ahogy a kezemben lesznek az ellenőrző vizsgálatok ellenőrző vizsgálatai BEPERELEM őket!!!!

Én is a híresneves Szőnyi doktorhoz mentem. 1 órás várakozások után !!! még csak elnézést sem kért soha. Igaz hogy kb a duplája a vizsgálat meg bármi, de szerinte ezt is megteheti.

Azzal kezdte, hogy talált egy 5 cm-es cisztát. a jobb oldali petefészkem mellett. Azaz egy endimetriózist. Elkeserített, hogy ez nagyon gáz, nem is laparoszkóppal, hanem hasfelvágással lehet kivenni, mert a tartalma nem ürülhet a hasba. Ennek ára a klinikájukon kb 650.000 Ft.

Aztán miután 2 hete nem jelentkeztek a rákszűrésem ügyében felhívtam őket, kiderült 1 hete ott van már...amúgy nem P2 hanem P3 -as lett. (Itt is éreztem már, hogy semmibe vesznek!! ) Az ismétlő rákszűrésem rosszabbodást mutatott illetve HPV 16 ost...úgyhogy s.o.s műtétet követelt!! Na itt már holt gyanús volt a dolog, hiszen 4 évvel ezelőtt megkaptam a HPV 16 elleni védőoltást...(negatív lelet előzményekkel)

Felkerestem az én SZUPERCSODA régi orvosomat...akit 20 év után azért akartam lecserélni, mert sajnos otthagyta a kórházat.. elege lett belőle. (Így műteni sem tud sehol, se szülést vállalni). Megnézett ultrahanggal és teljes biztonsággal állította, hogy ez már nem is 5 cm, hanem csak 3.7..és szinte biztosra veszi, hogy nem is ciszta hanem egy bevérzés, ja..és nem a jobb hanem a bal oldalon van... A rákszűrést is megcsinálta a Medservhez elküldve (ők most a legmodernebbek)ahol SEMMILYEN romlást nem igazoltak, sőt kis kockázatú citológiai eredményt írtak és KIZÁRTÁK a HPV 16 ost !!!!

Ezek után elmentem még egy nagyon elismert dokihoz (direkt nem írok neveket, hogy senki ne higgye hogy ez itt a reklám helye)akinek 5 D -s UH-ja van !! és igazolta a régi dokim diagnózisát. NEM javasolta egyik műtétet sem !!

És a végére : Ma voltam ismét Uh-n.. 1.5 hónappal ez előző után...és SEMMILYEN ciszta NIIINCS !!!!!

A végtelen boldogságom mellett hatalmas düh van bennem.. hogy mennyi bosszúságot, pénzkiadást, rettegést és álom nélküli éjszakát okoztak nekem...

Június elején lesz a kontroll kontrollja.. az eredményekkel visszamegyek Szőnyi dr úrhoz. Természetesen minden vizsgálati összeget vissza fogok követelni..a további lépéseket meglátjuk..!!

28. noncsi40 (válaszként erre: 22. - Napos csibe)
2016. máj. 5. 23:30

Nem orvos a Keszthelyi Zsuzsa???????

Páromnak azt mondta nem lehet gyereke.....

Felháborító!!

2016. máj. 4. 21:55
Én is a Bónus Brigád kuponakció keretein belül mentem el hozzájuk. Én is nőci dokihoz akartam menni, előtte fotó alapján valasztottam ki a legszimpatikusabb doktornőt. Felhívtam őket, rögtön kaptam is időpontot, amit sajnos az én hibámból kifolyólag később le kellett mondanom. Nagyon kedvesen, készségesen segítettek szintén telefonon új időpontot választanunk! A dokinő aranyos volt, minden kérdésemre készségesen válaszolt, nem kapkodott, nem siettetett. időben is kezdte a vizsgálatot! Nekem nagyon szimpatikus volt minden, összességében elégedett vagyok velük. Jövőre szerintem újra hozzájuk megyek.
2016. ápr. 20. 15:39

Sziasztok!

A G1 Intézetbe végül én nem tudtam eljutni, leírom, hogy miért.

A Bónusz Brigádon találtam nőgyógyászati szűrésre egy kedvezményes lehetőséget. Mivel mindenképpen nőhöz szerettem volna kerülni, előtte felhívtam őket, hogy vannak-e a bónuszos szűrésre kijelölt orvosok között nők? Kedvesen tájékoztattak, hogy az 5 orvos közül 4 nő, aki részt vesz ebben a programban, és külön kérték, hogy ne interneten foglaljak időpontot, hanem hívjam vissza őket! Ezek után gyorsan kifizettem a bónuszt, majd időpont egyeztetés miatt felhívtam a G1 Intézetet. Akkor derült ki, hogy legközelebb kb. 3 hétre tudnak csak időpontot adni. Mivel a közel 1 hónapos várakozásra nem készültem fel, mondtam a hölgynek, hogy úgy rémlik, az az időpont valószínűleg nem lesz jó nekem. Azt kérte, hogy hívjam újra és majd nézünk másikat! Megnéztem a naptáramat, majd visszahívtam őket, hogy jól sejtettem, azon a napon maximum csak beszélgetni tudunk, nem igazán tudnának megvizsgálni... Ekkor közölte a hölgy hogy a bónusz, a felajánlott vizsgálat napján lejár, vagyis csak az utolsó nap, utolsó 1-2 órájában tudom igénybe venni a lehetőséget. Javasolta, hogy beszkennelve küldjem el nekik a bónuszomat és „talán” tudnak későbbi időpontot nézni. Ezek után felhívtam a Bónusz Brigádot, akik azt mondták, hogy eszembe ne jusson érvényesíteni a bónuszt, mielőtt a vizsgálatra megyek, mert ha nem kapok új időpontot, akkor elveszítem a befizetett összeget! Így most rohangálok, hogy visszautalják a pénzem és nézhetek másik nőgyógyászt, mert köszönöm, a G1-be ezek után biztos nem megyek.

Csak azt nem tudom, hogy ha nem akarják ezeket a szűréseket olcsóbban elvégezni, akkor miért hirdetik magukat?

2016. ápr. 3. 09:00

Én 4d babamozin voltam, nem jött be. A hölgy, aki csinálta, eléggé szét volt esve, figyelmetlennek tünt. 3szor kellett megnéznie uh-n, hol is van a méhlepény.

Aztán a lapomról lehagyott egy infót, nekem kellett szólni.

Biztos nem mennék oda újra.

24. 388b941089 (válaszként erre: 23. - Tina87)
2016. márc. 18. 14:13
Mondjuk nekem furcsak voltak kicsit az uhn, nem tuntek annyira profinak. A recepcioscsaj total szet volt esve. A magzatdiagnosztikai kpban sokkal jobb szakemberek vannak sztem.
23. Tina87
2016. márc. 18. 00:11
En egyenlore csak jot tudok mondani roluk.Mindent elmagyaraznak sokkal jobban mint mashol, rendesen szannak es hagynak idot a dolgokra, nem sietettnek.En elegedett vagyok eddig :)
2016. febr. 21. 15:41

Sziasztok!

Én sem ajánlom senkinek az intezetet.

Mi minden vizsgálatot ott csináltattunk, rengeteg pénzt lehúztak rólunk.

3indzeminációt csináltattunk meg a híres Szőnyi drnál. Nem is ért hozzá, valahogy mindig akkorra esett a tüszőrepedésem mikor neki volt a rendelése :((

A tüszőrepesztőt felajálja hogy vedd meg ott, közbe kiderült hogy duplájáért adja mint a gyszertárban!!!

Keszthelyi Zsuzsanna egy cuki rendes nő, aki sajnos nem is orvos!!!!!!!!!!! A pàrimnak android gyezert írt ki 6hónapig szedette vele. A mostani orvosom azt mondta nagyon nem kellett volna, inkább ártott mint használt!

Szóval én senkinek NEM AJÁNLOM A G1-ET !!!!!!!!!!

2016. jan. 14. 19:45

Sziasztok,

Kétoldali petevezto elzarodassal és 21-es fsh!-val kerultem a G1 Intezetbe. Életem legnagyobb tevedes volt...

Laparoscopias műtétet javasoltak, nyilvan belementem, ezután következett 2 sikertelen inszeminacio, majd a 3. Inszemet nem vállaltam m 5,5 mm lett a mehnyalkahartyam, ami nem túl biztató, persze az orvost ez nem zavarta.

Az elvekonyodast a clostilbegyt okozta, 3 cikluson át szedette velem. A nagy tudású doki Merckformint írt fel, közben nem vagyok IR-ES, sőt toketes a cukorterheles eredményem!

A magas fsh val nem is foglalkoztak, nyilvan én sem m azt mondták h nem számít.

Mondanom sem kell h nem kevés pénzt hagytunk ott, amit nem is sajnaltam volna, ha lett volna értelme, eredménye... Valóban érdekes h nincs náluk kártyás fizetési mód...


Elkerultunk egy másik magánintézménybe, (mivel az allamibol kivagtak a leleteim miatt - magas fsh) ahol egyből IVF-et javasoltak, a clostilbegyt rol hallani sem akart az orvosom és kidobatta velem a Merckformint, sőt a férjemet újra vizsgáltattak és azt mondták h mindegy h hol végzik a vizsgálatot, csak a G1-ben ne.

Szeptemberben volt a lombik, annyira jól sikerült h jelenleg 20 hetes terhes vagyok és ikreket várok. :)

Senkit nem szeretnék befolyásolni, de soha nem mennek a G1-be.

20. Tina87
2016. jan. 14. 13:22
Nem tudom mennyire él a fórum, de érdekelnének a tapasztalataitok ha esetleg van valaki aki olvassa :) és leírná :D Köszi
2014. szept. 29. 13:12

Sziasztok!


Én is szoktam a G1-be járni, de velem mindig kedvesek voltak! A recepción is, a bejelentkezésnél is, ha telefonon hívtam őket akkor is!

És gondolom a többit orvosa válogatja, előfordul, hogy várnom kell, de a kórházban 10szer ennyit ülök, ha megyek valamiért..

A dokim kedves, rendes, ő vizsgál, ő lát el, tehát okom nem lehet panaszra, én választottam és az első pillanattól elégedett vagyok vele! Az meg, hogy 5 percet várni kell, mire fizethetek, nekem nem okoz problémát:) Ha a csekket kell feladjam a postán a genetikai vizsgálatra, ott állok terhesen 3/4 órát...

De jelzem, ez az én véleményem:) Nem kell vele egyetérteni ;)

2014. szept. 12. 10:29

Sziasztok!


Sajnos nem túl sok jót mondhatok róluk! Annak ellenére vágtam bele, hogy sok rosszat olvastam róluk! És sajnos minden igaz volt. A költségek igen magasra rúgnak, kedvesség csak eleinte jár... Ami kiverte a biztosítékot: Az a hölgy akivel az elején kezdtem konzultálni, sajnos még 6 hónap után sem tudta a számkijelzés ellenére, hogy én keresem. Azt hiszem ez sokat elmond arról, hogy mennyire figyelnek az emberre.

2014. febr. 27. 19:10

A G1 intezet egy igazi KAOSZ!!!

Belepeskor a recepcios holgy a holdon jar, azt sem tudja hol van...

Regisztralas ossze-vissza tortenik. Nincs szisztema, nincs rendszer, csak az ossze-visszasag. Senki nem tudja, hogy mit kell csinalni. Egyszer az egyik szobaban van a felvetel, maskor a masikban. Fizetesre rendszeresen sorba kell allni, kartyaval nem lehet fizetni (vajon miert is???). Az orvosra 45 percet kell varni. En Balaicza doktornohoz mentem, 45 percet vartam ra es utana O siettetett engem. Vicc!!! A klinikanak nevezett helyiseg a vicc kategoriaba tartozik! Ha tenyleg kivancsi vagy, hogy mi a bajod, avgy jo orvost szeretnel, akkor ide NE MENJ!!!

16. Eperke_eperke (válaszként erre: 14. - Cec20e66f6)
2013. márc. 13. 22:47
Az egyik legjobb, legkorrektebb hely, ahol valaha jártam. Csakis jót tudok róluk mondani.
15. jucie (válaszként erre: 14. - Cec20e66f6)
2012. márc. 29. 12:51
Szia! Mire vagy kíváncsi? Én kb. 1,5 éve rendszeresen oda járok.
2012. jan. 23. 20:41

Sziasztok!

Éppen (nő)nőgyógyit keresek! Utána olvastam ennek az intézetnek. Szimpatikusak. Esetleg van valakinek friss tapasztalatai????????

Köszi!

13. Maui
2011. márc. 30. 15:09
Kíváncsi vagyok, várom a fejleményeket.
12. b543554330 (válaszként erre: 11. - Maui)
2011. márc. 28. 20:03

Igen,szerintem is futószalagon működik , de olyan jó ,hogy a dokim keni vágja a témát(mármint Bálint doki).

Sajna évekkel ezelőtt egy másik nőgyógyi azt mondta,hogy nincs semmi problémám szedjek E vitamint.

Most azt mondták,hogy a lombik gyógyszer 50-150.000.-Ft között mozog,a Kaáliban fizetni másért nem kell.

A G1 honlapján láttam ezt a 240.000 körüli összeget,de úgyis megyek vissza a nőgyógyászomhoz és megkérdezem tőle,hogy most az első 5 náluk is ingyenes-e,vagy sajna ott még a gyógyszereken felül ki kell fizetni ezt az összeget.(Majd megírom mit mondott.)


A színvonal az valószínűleg magasabb,mert amikor kifakadtam,hogy még miért nincs gyerek akkor 2 olyan vizsgálatra is rákérdezett amit nem is kért a Kaáli.

Jövő héten megkérem,hogy csinálja meg nekem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook