Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti hetente hányszor tornáztok és mit esztek? fórum

Ti hetente hányszor tornáztok és mit esztek? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 10. 16:38

heti 3x20 perc futás vagy torna

diétásan étkezem/Norbi Update/

2010. márc. 5. 14:38

Kalóriaszegény ételeket próbálok enni, és heti egyszer engedélyezek magamnak egy bűnözést édesség, pörkölt... bármi ilyesmi). Délután ill. este már nem eszem szénhidrátot. Este gyümölcs, joghurt, v sali.

Korábban aerobicozni jártam, most ez átmenetileg felfüggesztve...

2009. okt. 31. 19:19
Mindent amit lehet egészségesebbel pótolok: pl. krémtúrót házilag készítem, vagy a májkrém helyett itthon sütött csirkemájat teszek a pékáruba. Jah, és azt is jobb itthon sütni. :))
2009. okt. 31. 19:16

Tornázni nem, mert beteg a térdem. Régen úszni jártam, de mostanában időhiányban szenvedek.


Viszont sokat dolgozom, és hát ugye emellett a házimunka is jó zsírégető. Sokat sétálok.


Nem zabálom halálra magam, és nem eszek meg minden hülyeséget ami elém kerül. Szerintem ez a kulcsa mindennek. A mértékletesség. Ha fogyni akarok, még kevesebbet eszem, mint előtte (olyankor heti 1-2 kilóval haladok, de ha nem hagyom korogni a pocim, akkor ált. tartom a súlyom). De nem vonok meg magamtól semmit amit megkívánok (szerencsém h a hülyeségeket nem kívánom, ld. csipsz, kóla és barátai).


Nincs esti nagy zabálás, sok rost, sok folyadék. Sok séta, friss levegő, és sosem szabad uncsizni (annak aki hajlamos uncsizás miatt rágcsálni). ;-)

18. Neenaa
2009. aug. 12. 12:19
Én mindent megeszem, heti 5x sportolok, sokat gyalogolok
17. lily3
2009. júl. 28. 20:49

Heti 4-szer Rubint Réka 2.3. dvd-je váltogatva.

Enni; amit megkivánok,bármit.

Én nem fogyózom ,csak szinten tartom a súlyomat.

De amikor fogyni akartam akkor is ettem majdnem mindent csak kevés mennyiségben.Olyan is volt egésznap semmit.

2009. júl. 28. 07:24
Heti haromszor futok es ketszer aerobicozok, ami utan meg egy felora sulyzozast is beiktatok. Egyelore a fogyas periodusban vagyok, majd ha csak sulytartani kell, akkor szerintem 1-el kevesebb lesz az edzesnap, de ez egyelore jo igy. Enni reggelire eszem a legtobbet (tk. kenyer, sonka, sajt, zoldsegek), napkozben almat, natur joghurtot, repat, ilyesmit eszem, vacsira pedig valamilyen szelet husi es melle zoldsalata vagy ha nem tudom elkerulni mondjuk a rizses vagy tesztas kajat, akkor maximum egy feltanyernyit eszem belole. Szep lassan, de ugy tunik, maradandodan csokken a sulyom. Amikor par hetig nem figyeltem az etkezesre, akkor is csak kb fel kg jott vissza, pedig mindent ettem..De utana gond nelkul visszaalltam a fogyis etkezesre. Szoval en is azoknak a taborat gyarapitom, akik az eletreszolo eletmodvaltasban hisznek.
15. el_gapo (válaszként erre: 14. - Szandyhhh)
2009. júl. 26. 18:43
Sok húst eszek, leggyakrabban csirkemell (grillezve, párolva, stb) és halak szintén natúr, nem olajos, pácolt vagy füstölt cuccok. Ha felvágott kerül elém, akkor csirke vagy pulykamell sonka. Mindig figyelem, hogy milyen az összetétele min. 15g fehérje és max. 3-4g zsír 100g-ra. Egy egy étkezésre 200-250 kalóriát eszek. A húsok mellé lassan felszívódó összetett szénhidrátokat eszek pl.: barna rizs, köles, hajdina, teljes kiőrlésű lisztből készült tészta, lencse, bab. Ezek mellett sok zöldség nyersen vagy párolva ezek között kerülöm az olyanokat, amiknek nagyon magas a cukortartalma pl. kukorica, borsó, stb. Néha eszek reggelire kenyeret, teljeskiőrlésű tönkölybúzából készült kenyér valami sonkás felvágottal, paradicsom, paprika és ilyesmik. Figyelve, hogy 200 kalóriát összesen ne haladja meg. Egyszer egy nap valamelyik étkezésre rádobok egy evőkanál lenmagolajat, ez létfontosságú esszenciális zsírsavakat tartalmaz, így nem szabad kihagyni. Néha szoktam enni gyümölcsöt is, de max. egyszer egy nap, és akkor sem megyek vele 200 kalória fölé, mert a gyümölcs nagyrészt cukrot tartalmaz amire nagyobb mennyiségben nincs szüksége a szervezetnek.
2009. júl. 26. 16:20
és milyen kajákat szoktatok enni??
2009. júl. 25. 21:18
Heti 3 intenzív súlyzós edzés. Étkezés napi 6-7 alkalommal.
2009. júl. 25. 20:42
a kajáját én sem eszem de a tornáit szeretem:)
2009. júl. 25. 20:38
Eccer tornázok, és soxor eszek. Mindenfélét. De Norbi kizárva (főleg a kajája:P)
2009. júl. 25. 20:34
kipbóráltam norbi 2008-as ducitréningjét.Nekem bejön simán végigtudom csinálni a 3*25percet nem fáraszt ki annyira.Ráadásul jók a zenék benne úgyhogy szórakoztat is remélem lesz eredménye ideáig 2* csináltam meg, de heti legalább 5 ször szeretném:):)
2009. júl. 25. 19:01
Torna az minden nap, vagy uszas, vagy dvdre torna vagy akarmilyen mozgas legaabb egy orat, es az Update szerint etkezem, nekem ez jon be es ettol fogyok :)
8. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - D879a0c5b4)
2009. júl. 24. 19:37
Szintén..bocsi..
7. 62cc0f78ae (válaszként erre: 4. - Szandyhhh)
2009. júl. 24. 19:36
8 kilót 2 hónap alatt.
2009. júl. 24. 19:34

Tornázni 3x szoktam hetente (pilates)35 perc.

Hetente 2x futkosok, vagy aerobic kb. 30 perc.

Hétvégén biciklizek szabadban kb. 1 óra.


2 hónap alatt 5 kg. Cm-ben nem tudom, de látványos.

Aztán 1 hónapig semmit nem csináltam, a héten újra kezdtem.


Én mindig keveset eszek, így azt nem csökkentettem.

2009. júl. 24. 19:29

En hetente egy pihenonapot tartok. Kulonbozo dvd-kre tornazok, valamint egy taposogepem is van. Egy alkalommal egy orat szoktam tornazni, atlagban. Rubint Reka, Beres Alexandra, Tatarek Rezso, Capoeira aerobic.

Enni.....hat ma annyit mint 2 malac...de nem szoktam en igy enni....csak szabadsagon vagyok...itthon....egyedul.... Szoval, minnel kevesebb szenhidrat, vagyis: semmi krumpli, rizs, tesztafele. Akkor mit is eszek? Sokmindent: fagyit, mert nem tudok rola lemondani, de igyekszem minnel kevesebbet:)) Elore tetem, de nem ez a legfontosabb. Sok zoldsge, gyumolcs, sovanyhus, tejtermek. Ilyesmi. Jollakok veluk, es mar nem is tudnak visszaterni a regi eletmodomhoz.

Az eletmodvaltas a legjobb. Fogytam eddig 5.4 kg-ot, meg szeretnek kb 2t.

Te mennyit szeretnel leadni?

4. szandyhhh (válaszként erre: 3. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 24. 19:25
Na az jóó:D Mert mennyit fogytál??
2009. júl. 24. 19:17

Ez nagyon változó:))


Ha fogyni akarok, akkor naponta-2naponta 2 órát edzek. Ha "csak" szinten akarom tartani a súlyom, akkor max.hetente 2* tornázok. (Ám néha "elfelejtődik" a dolog...)


Kaja: szerintem bármi belefér, én úgy fogytam le, hogy minden edzés után megettem egy szelet csokit-mert megérdemeltem:)))

2009. júl. 24. 19:11
Egyszersem és bármikor bármiből bármennyit :))))
2009. júl. 24. 19:06
Kíváncsi lennék hogy ti mennyit tornáztok,mire és milyen eredményeket értetek el ideáig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook