Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit lehet kezdeni a csecsemőkori mitesszeres és pattanásos bőrrel?Ki lehet tisztítani valahogy a pórusokat? fórum

Mit lehet kezdeni a csecsemőkori mitesszeres és pattanásos bőrrel?Ki lehet tisztítani valahogy a pórusokat? (tudásbázis kérdés)


19. oprati (válaszként erre: 18. - Tappancsmama)
2009. aug. 3. 22:14
Először én is a tejre gondoltam, mert úgy vettem észre, ha több tejet ivott, jobban begyulladtak a pöttyei. De ezt semelyik vizsgálat sem igazolta. Pedig most, hogy nincs ovi, itthon sokkal több tejet iszik és most több a pattanása is. Engem nagyon zavar, mert egy nagyon helyes kislány -főleg most, hogy ilyen szépen lebarnult- és elrondítják a bőrét ezek a pattanások. Remélem, használ majd a krém, amit kaptatok! Mielőbbi jobbulást!
18. tappancsmama (válaszként erre: 17. - Oprati)
2009. aug. 3. 13:49
Nekünk attól lett,hogy Áriszkám tejallergiás volt kicsinek és azok a nyitott pólusok eltömődtek.Mire elmúltak a pöttyök,addigra miteszeres és pattanásos lett szegény.
17. oprati (válaszként erre: 16. - Tappancsmama)
2009. aug. 2. 11:10
Légy szíves, kérdezd meg, ha tudod, hogy mi a hatóanyaga! Nekünk is volt már gyógyszertárban kevert krémünk, lehet, hogy pont olyan, mint a Tiétek. De ha mégsem, akkor megpróbálnám feliratni a háziorvosunkkal. Egyébként azt nem mondta az orvosotok, hogy mi okozhatja a pöttyöket?
16. tappancsmama (válaszként erre: 15. - Oprati)
2009. júl. 31. 22:54

Szia!


Sajna nem sokat tudok segíteni,mert valamilyen gyógyszertári kevert krémet írt fel,mint utólag kiderült és a gyógyszertárban csak azt írták rá,hogy kenőcs.Tehát nem tudom a nevét,vagy az összetevőjét.De nekünk a gyerekorvos írta fel,lehet hogyha szólnátok Neki,akkor Ő is fel tudna Nektek írni valamit.

De megmondom őszintén,hogy valahogyan nem tudom elképzelni,hogy ez a krém kitisztítja valahogyan a pórusokat Neki.Bár nagyon jó lenne.

De ha gondolod akkor ha jövőhéten pénteken jön a védőnénink megkérdezhetem Tőle,hogy mi is ez,mert hátha tudja.:)Általában mindent tud.Okos nő:))))))))))

15. oprati (válaszként erre: 14. - Tappancsmama)
2009. júl. 31. 22:23
Előre is köszönöm!
14. tappancsmama (válaszként erre: 13. - Oprati)
2009. júl. 30. 14:10
Most a dokinőnk írt fel Neki valamilyen krémet,ma váltja ki apa,ha meghozta megírom a nevét. :))
13. oprati (válaszként erre: 8. - Tappancsmama)
2009. júl. 29. 19:25

Szia!

A kislányomon is vannak ilyesmi pöttyök, mint amiről írtál. Persze nem biztos, hogy ugyanarról a dologról van szó, de ha elviszed orvoshoz, légy szíves, írd meg, mi lett a vizsgálat eredménye!

Nekünk minden vizsgálat eredménye negatív lett. Azt mondta az orvos, szép,egészséges kislányom van, ne akarjak belőle beteget csinálni. Törődjek bele, hogy egy kicsit érdesebb a bőre. Most 5 és fél éves, az arca és a felkarja tele van pattanás-szerű pöttyökkel. A Ti eredményetek talán segíthet nekem is, hogy milyen irányban próbálkozzak még. Köszi!

12. c62e5b7d24 (válaszként erre: 11. - Tappancsmama)
2009. júl. 24. 13:32
igazán nincs mit:)
11. tappancsmama (válaszként erre: 10. - C62e5b7d24)
2009. júl. 24. 13:29
Ok.Köszönöm szépen.
10. c62e5b7d24 (válaszként erre: 8. - Tappancsmama)
2009. júl. 24. 13:19
vidd bőrgyógyászhoz mindenképpen, addig ne kezeld szerintem házilag.
2009. júl. 24. 13:17
alkohollal át lehet törölni mást csak orvos adhat rá.
2009. júl. 24. 13:16
Nem fehér pöttyök.Amikor kicsi volt tejallergiája lett és akkor a piros pöttyök kijöttek rajta mik úgy múltak el,hogy rendes miteszerei lettek,úgy mint a felnőtteknek és ezek rendesen be is tudnak gyulladni és lesznek a pattanások.Na ezekkel mit lehet kezdeni?
2009. júl. 24. 13:10
ha fehér pöttyök vannak az normális magától el fog múlni.az enyémnek is volt.
6. virgilius (válaszként erre: 3. - C62e5b7d24)
2009. júl. 24. 13:08
Így van. :)
2009. júl. 24. 13:08
Az én fiamnak is voltak kis fehér pöttyei az orrán, meg néha később az arcán is olyanok, mint egy-egy kis pattanás. Nem foglalkoztam velük, elmúltak.
2009. júl. 24. 13:07
Szerintem vidd el bőrgyógyászhoz, mert sztem ez vminek a tünete.
2009. júl. 24. 13:07
nem csak az úgynevezett míliák vannak a baba arcán, ami a tejtől van. Az jobb esetben szépen elmúlik magától. Nagyobbikomnak kb. 8 hetesen tűntek el.
2009. júl. 24. 13:06
Azok úgy tudom a tejtől vannak, majd elmúlnak, nem szabad hozzájuk nyúlni, ha egyre gondolunk!
2009. júl. 24. 13:05
Sziasztok!Mit lehet kezdeni a csecsemőkori miteszeres és pattanásos bőrrel?Ki lehet tisztítani valahogy a pólusokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook