Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerincsérv masszírozható-e? fórum

Gerincsérv masszírozható-e? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 24. 12:47

Nagybátyám csontkovácshoz járt rendszeresen a gerincsérvével, eleinte nem is volt baj, viszont egyszercsak becsípődött neki (ha jól mondom, de nem tudom, hogy a csontkovácstól-e), elment orvoshoz és azonnal kellett volna műteni, hogy ne bénuljon le, persze nem volt hely, csak hetekkel később...

Valahogy kibírta, megvolt a műtét, most már jól van... A körülményekhez képest...


Szóval csak óvatosan vele!!

2009. júl. 24. 10:08

Szia !


Én tudomásom szerint ,lehet , de ez függ attól is

hogy milyen stádiumban van . Nekem is kezdődő .

Bizony mikor melegítem és maszirozóm utána

könnyebb .

2009. júl. 24. 09:43

Szia!

Nekem szeptemberben derült ki, decemberben már nem bírtam a fájdalomtól, találtam Pesten egy kínai dokit, aki ilyennel foglalkozik. Nagyon drága volt (egy óra 4000 ft), de gondoltam, ha vissza tudja nyomni (így mondták), akkor megéri. De sajnos nem ment neki, nem is kérte el a pénzt. Aztán rá két hónapra már műteni kellett, és kiderült miért nem tudta visszamasszírozni a doki: mert kizáródott. Cirka 1 hónap alatt.

2009. júl. 24. 09:43
Tilos!!! Csak szakember nyúlhat hozzá. Még ha semmi baja a gerincnek, akkor sem szabad masszírozni, pláne nem sérv esetén. Bénulást is okozhat, nagyon sok idegpálya fut azon a helyen.
2009. júl. 24. 09:40
Gerincsérv maszirozható-e

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook