Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 éves kisfiamnak játszópajtást keresek! fórum

5 éves kisfiamnak játszópajtást keresek! (beszélgetős fórum)


10. McKenzi (válaszként erre: 8. - McKenzi)
2009. júl. 24. 21:48
akarom mondani ilyen volt! (mármint a férjem) ma már ezerszer kiegyensúlyozottabb mint én (pedig én barátkozós voltam:)
2009. júl. 24. 17:08
Szia. Az én fiam, most 3,5 éves. Szegénykém tavaly voltunk sátorozni és még egy kislány is kirántotta a lába közül a Fiam motorját. A fiam meg csak állt és nézett nagyokat. Semmit az ég világon nem csinált. Szóval ugy látom, hogy nem csak az én fiam ilyen kis mulya. Amugy mostmár azért változott, mert probáltam arra nevelni, hogy ha megütik, vagy valami, csináljon azért valamit. Nem szeretném ha tényleg ilyen kis mulya lenne. Persze azt sem akarom, hogy nagyon rossz legyen. gyerekek társaságában tök jól elfoglaja magát.
8. McKenzi (válaszként erre: 7. - Selila)
2009. júl. 24. 14:31
nálunk alapvetően a vérmérséklete ilyen :) Viszont arra azért tanítgatom, hogy védje meg magát - néha sikerül is, volt már többször, hogy rászólt a másik gyerekre mikor az el akarta rontani a játékát vagy el akarta venni tőle. Szerintem ha megütnék elbőgné magát, de még kicsi, remélem egyszer megtanulja majd megvédeni magát. Amúgy az apja is ilyen, ő szerencsére (szerencsésen:) mindig kivívta a többiek tiszteletét gyerekkorában - barátságos birkózásokkal :))) Mikor megnyert egy-egy ilyen meccset egy nagydarab fiú ellen a többiek már másképp néztek rá :)))
7. selila (válaszként erre: 5. - McKenzi)
2009. júl. 24. 11:46
Jó olvasni, hogy nemcsak durva gyerkőcök vannak a világban...:))))
6. tixtina (válaszként erre: 3. - Selila)
2009. júl. 24. 11:09

Bencének két barátja van,pontosabban barátnője-mert ugyebár velük jobban kijön:))Viszont a lányos játékokat nem szereti, jobban örülnék,ha fiúkkal barátkozna:)

Fiú játszópajtása nincsen-az oviban volt egy kisfiú,de átment másik csoportba,mert suliba megy-míg Bencus halaszt még egy évet.

Egy kissráccal szokott haverkodni-de nem is értem miért-mikor nagyon durva természetű,mindig bántja Bencét-sokszor panaszkodik rá a fiam.

Szoktatok erre járni?Szuper!!!Akkor összefuthatunk valahol-amikor Nektek is jó.

Mi Wekerlén lakunk-de mobilisak vagyunk.

Írj privit,és megbeszéljük a továbbiakat:))

5. McKenzi (válaszként erre: 4. - McKenzi)
2009. júl. 24. 10:40
sajnos az unokatesó 250 km-re lakik...
4. McKenzi (válaszként erre: 1. - Selila)
2009. júl. 24. 10:38
:))) erre már én is gondoltam - mármint, hogy nyitok egy ilyen fórumot :))) Kár, hogy az én fiam csak három éves - ő nagyon szelíd, mosolygós, félénk. A kislányokat jobban elfogadja. Az unokatestvére az egyetlen barátja, az a szelíd kislány megadta neki azt a kis időt ami ahhoz kellett, hogy feloldódjon, és ha találkoznak folyamatosan együtt játszanak, órákig nevetgélnek :)
2009. júl. 24. 10:01

Szia!:)


Köszönöm, hogy írtál aranyos vagy. Sajnos az ovinkban nincsen hasonló kisfiú és a baráti társaságunkban sem.:( Játszótérre járunk, de ott sem sikerült egy kis barátra szert tenni. A csajok szeretik tényleg, de látom Árpin, hogy mindig a harmadik marad egy játékban, mert igazából nem az ő világa a babázás, mamás-papás...stb...

Kispest nekünk nincs olyan messze, szoktunk járni arra, mert Keresztanyukám ott lakik..!:)


Ti hogy álltok kis pajtás ügyben? Bencének van barátja?

2. tixtina (válaszként erre: 1. - Selila)
2009. júl. 24. 08:44

Szió!


Ha kislányok veszik körül,az jó dolog-nagy hódító lesz:)))

Nekem van egy 6 éves fiam-és az oviban a kislányok társaságát keresi.

Nem értettem,miért-aztán kiderült,hogy a fiúk többsége agresszív-verekedős-és Bence galamblelkű,visszahúzódó-félénk gyermek

Ha megütik elszalad-nem kezdeményező.

Sajnos,messze vagytok tőlünk-mert mi Kispesten élünk.

Szoktatok játszótérre járni?Oviban nincsen hasonló természetű kisfiú?

2009. júl. 24. 08:34

Sziasztok!


28 éves életvidám anyuka vagyok és keresek kisfiamnak kimondottan nem verekedős, visszahúzódó, aranyos kis pajtást. Főleg kislányok veszik körül jelenleg és szeretnénk találni egy egy olyan hasonló korú kisfiút, akivel kölcsönös szimpátia esetén folyamatos kapcsolat alakulna ki. Ő maga is csendes, nagyon vidám, jókedvű, agressziótól mentes, hamar barátkozó, alkalmazkodó kisgyerek. mi Budaörsiek vagyunk, ezért ha lehet, akkor Pest és környékéről lenne a legjobb, ha jelentkezne valaki. Tudtok segíteni????:)))


Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook