Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki mit tud a Gilbert szindrómáról? fórum

Ki mit tud a Gilbert szindrómáról? (tudásbázis kérdés)


5. panini (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2009. dec. 21. 22:14

Szia qui, itt is összefutunk :)

Nekem 14 éves koromban derült ki, hogy van. Kórházba kerültem, mert azt hitték a nagyokosok, hogy valami nagyobb baj van a májammal. Aztán meg azért fektettek be, hogy kiderüljön, tényleg gilbertes vagyok-e.

Annyi, hogy nem szabad alkoholt inni, stresszes életmódot folytatni (hahhaha), vegyszerekkel érintkezni, meg éhezni sem.

Amit nemrég megtudtam, hogy fogamzásgátlót sem lett volna szabad szednem. Majdnem 7 évig szedtem.

És nem szabad paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót szedni (panadol, rubophen...)


egyébként nem sok bajom van vele, néha besárgulok. Akkor megszüntetem az okát és kész :)

2009. júl. 25. 11:56
nekem is van,de soha nem volt vele bajom.viszont a volt párom többször besárgult,stressz és kevés kaja hatására:)
2009. júl. 24. 08:11
2009. júl. 24. 00:33
Nem sokat. De nem veszélyes dolog ha jól tudom, magas bilirubin szint..Alkoholt kevésbé bírják..hajlamosít a depresszióra-de lehet, hogy ez nem igaz.
2009. júl. 24. 00:24
Ki mit tud a Gilbert szindrómáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook