Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mikortól kezdek fogyni? fórum

Mikortól kezdek fogyni? (tudásbázis kérdés)


11. cca887cff8 (válaszként erre: 8. - Booo-bi)
2010. ápr. 28. 21:23
én sürgősségi fogigátlótól híztam 13kilót és az istennek nem akar megindulni lefelé!!!
2007. nov. 10. 21:23
Érdekes amióta nem hajtom a fogyokúrát, azóta nem hízom. Igaz nem is fogyok, de közel nem eszem annyit, ami meglepő.A férjem szerint jó vagyok ahogy vagyok szeret. Lehet hogy ezért nem hízom???
9. dominika2121 (válaszként erre: 8. - Booo-bi)
2007. szept. 27. 17:09
Hát lehet, hogy szerencsés, nem tudom! Lehet, hogyha abbahagyom, akkor meg meghízom! Fenáll az esélye! De bízok magamban annyira, hogy amit megtanultam, annak még akkor is hasznát fogom venni! De azért köszönöm :-) , keményen megdolgozatm a dolgokért, sokat szenvedtem, mert sokat csúfoltak miatta! De megérte,2 éve kisebb nagyobb gondokkal, de boldog párkapcsolatban élek! Hát megérte a küzdelem!
2007. szept. 27. 15:33
fogamzásgátló és fogyás?!?!?!?! hűűű, szerencsés vagy!
2007. szept. 27. 14:31

Szeretném elmondani az én kis történetemet!

Én úgy fogytam 13 kgt, hogy szinte nem is erőltettem meg magamat! Normálisan étkeztem, napi 3x, odafigyeltem a testemre, hogy mikor mondja azt az ennivalóra, hogy állj, köszönöm, nem kérek többet! Ennél az állapotnál kellemesen érzed magad, nem éhezel! Heti 3szor edzettem, cardio, és alakformálás! 5 óra után már nem ettem, csak ittam! Ja és elkezdtem fogamzásgátlót szedni,amitól megint csak lement pár kilo! Hát ennyi lenne, szerintem ez nem nehéz! Nem kell az embernek koplalnia, ne egyetek fehér kenyeret, és figyeljétek, hogy mikor mondja azt a gyomrotok, hogy állj! Ezt kell elsősorban megtanulni, nehéz, de meglehet! Sok sikert

2007. febr. 3. 18:50
Én azt olvastam, hogy már az első héten beindul, majd a második héten leáll és ismét beindul.Nem tudom, hogy igaz-e én mindig csak 1 hetes diétákat csinálok.
2007. febr. 3. 17:43
Köszi, nem adom fel. Egyenlőre a munkám mellett, suliba is járok, és 2 gyereket nevelek így örólök a heti 2 alkalomnak amikor el tudok menni tornázni. Ahogy levizsgázom heti 3 x fogok menni majd később 4x. Most sajnos 1 teljes hét kimarad, mert hétfőn fekszem be korházba és műtenek. Az a hét tuti kimarad. Nagyon örülök annak hogy elkezdtem, mert jólesik, kikapcsol felfrissít,de el is fáraszt. Már most hiányzik az az idő amikor nem fogok menni. Sose gondoltam volna hogy egyszer ezt fogom mondani. Sokat számít az is ki tartja.Itt fiatal lányok, és nagyon szuper szerintem a stílusuk. Az zavar engem, hogy én vagyok a legkövérebb a csoportban, de ez változhat. Ők aranyosak mosolygósak, tényleg jó.
2007. febr. 2. 22:41

Az, hogy mikor kezdődik el a fogyás mindenkinél más. Ami biztos meghozza az eredményt, az a kitartás. (Én mondom, akinek kevés van belőle. :-))

Szóval ne add fel!!

3. ViBo
2007. jan. 27. 19:03
ezek tök jó tanácsok én is meg fgom fogadni(((:
2. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Virkina)
2007. jan. 26. 14:39

Tapasztalatom szerint heti 4-gyel jobban jársz és persze mellette nagyon jól kell kajálni, semmi túl evés, nasi, meg egész nap nem evés, aztán este mindent bele meg hasonlók.


Heti 0.5-1 kiló már kellene, hogy lemenjen, feltéve, hogy mindennap megiszol 2.5-3 liter széndioxidmentes ásványvizet.


Ha nő a súlyod, annak több oka lehet, az egyik az, hogy többet eszel, mint amennyit elégetsz vagy nem iszol eleget vagy nem eszel elégszer, esetleg este eszel és nappal nem.


3 hét alatt már kb. 2 kilónak le kellett volna mennie, mivel az elején látványosabban reagál a szervezeted.


Ja, és kellene valami aerob is az alakformálás mellé heti háromszor (bicikli vagy dinamikus gyaloglás kb. 45-50 perc azonos intenzitással).


3 aerob és 2 alakformálás és három hónap alatt 10-15 kiló le fog menni (ha rendesen kajálsz, olyan 1400-1600 kcal-t naponta legalább 4-5 részre bontva, iszol 2.5 liter vizet/zöldteát és kerülöd a gyorsan felszívódó szénhidrátokat, amennyire csak tudod).

2007. jan. 26. 12:30
Járok alakformáló tornára, elég nehéz a 90 kg-nak. hetente 2x megyek 1 teljes órát. Úgy megdolgozom mindig hogy vizes rajtam minden. 3 hete járok. A mérleg nyelve nem lefelé hanem felfelé megy egyenlőre. Mikortól várható fogyás????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook