Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan válasszam el 9 hónapos kisfiamat? fórum

Hogyan válasszam el 9 hónapos kisfiamat? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 28. 13:05
Sikerrel jártam, köszönöm a segítségeket! Leválasztottam a kisfiamat, 5 napja már nem szopott, és nem is hiányolja. Annyi hogy többször kell ölelgetnem...! :)
13. becseiagi (válaszként erre: 12. - Gligi)
2009. júl. 23. 10:36
Köszönöm, azt a részt pont nem láttam! Majd megpróbálom!
12. Gligi
2009. júl. 23. 06:49

Hellóka :-)


A segítség szülő vagyok című műsorban Jojo olyan elválasztást tanított meg egy hölgynek, mely abból állt, hogy a pici egyik oldalára Anyuka feküdt, a másikra nagy párnát kellet rakni és cumisüvegből tejci. Amikor bebóbiskolt a pici akkor Anyuka a testmelegét párnával pótólta és így elaludt pici.

11. becseiagi (válaszként erre: 10. - Sylvia81)
2009. júl. 22. 21:11

Hát sajna a dokinőm mondta, hogy el kell választanom teljesen.


Azért köszönöm a válaszokat!!!

2009. júl. 22. 18:47

Én nem nagyon értek a hormonosdihoz, de az a kicsi is ártani fog, amit most eszik?

Esetleg add neki a másik (jobb) cicidet. Ha annyira K.O. a szervezeted, mint írod, akkor úgyse fog megindulni a tejelválasztás. De azért néha ellenőrizd! ;) De erről azért kérdezd meg a dokidat, mert elég furcsa megoldás...

Amúgy gőzöm sincs. Esetleg azt megpróbálhatnád, hogy amikor felébred, átöleled, jó szorosan összebújtok és úgy próbálod a cumit.

Jobbat nem tudok ekkora babónál... :(

9. becseiagi (válaszként erre: 8. - M_Marcsa)
2009. júl. 22. 17:00
Sajnos már nem, eddig is húztuk, de a dokinőm azt mondta, hogy ezt most már nem szabad annyiban hagyni. Az első nap mikor megjön, akkor csak csepegek néha. De a 2. naptól úgy ömlik belőlem, akár a 4. vagy 5. napig, hogy óránként cserélem az éjszakai betétet magam alatt. Szóval szörnyű. Meg mint már írtam, igazából már nem szopik. 7 hónapos múlt egy hete, amikor egyik napról a másikra elfordult, és elkezdett enni, pedig addig semmit nem volt hajlandó még megkóstolni sem. Azóta eszik, és az anyatej fogyasztását napról napra leépítette. Így az elkezdett apadni is. Egy idő utána jobb mellemben már nem is volt, előtte is mindig kevesebb volt a jobb oldaliban. A balból ciciztetem már egy ideje.
2009. júl. 22. 16:54
És nem tudod még pár hónapig halasztani?
2009. júl. 22. 16:51
Azért mert ő a 3. babám, és sajnos a szervezetem megsínylette a 3 terhességet és szülést. Sajnos a menstruációm a fiam születése óta teljesen felborult, és annyira vérzek, hogy el kell kezdenem gyógyszert szedni, ami hormon tartalmú, és így le kell választanom. Nap közben már nem szopik, elég sok mident eszik, de éjszaka, ha felébred: nem kell neki se innivaló (víz), sem tápszer, sem cumi (bár ő nem szokott cumizni sem, van neki egy, de inkább csk játszik vele), semmi, csak cici. Pedig már tej sincsen benne nagyon, épp pár korty.
6. mtt80 (válaszként erre: 5. - 4ca460d3e8)
2009. júl. 22. 16:51
Nekem is! :)
5. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 4. - M_Marcsa)
2009. júl. 22. 16:49
Nekem is ez jutott egyből eszembe, hogy miért?
2009. júl. 22. 16:45
Miért akarod elválasztani?
3. Imo
2009. júl. 22. 16:44
miért akarod 9 hónaposan elválasztani?
2009. júl. 22. 16:44
Kérlek benneteket adjatok tanácsot ez ügyben, mert nem tudom, hogy csináljam az elválasztását úgy, hogy minnél kevesebbet szenvedjünk mindketten!
2009. júl. 22. 16:42
Hogyan válasszam el 9 hónapos kisfiamat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook