Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés védekezés mellett fórum

Teherbeesés védekezés mellett (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 22. 07:40
elofordulhat,velem is ez tortent.
2014. ápr. 21. 20:50
Nekem a keresztanyam lett terhes a triregol mellett, en yasminelle-t szedtem, es mar csak 1 honapom van szulesig. Szerintem eppen tictacot is szopogathatnank ennyi erovel, tuti tobbet nem fogok fogamzasgatlot szedni, ha megszuletik a kislanyunk. En inkabb a spiral fele hajlok. Lehet, hogy ugyanugy terhes lehetek tole, de nincs tele hormonokkal es nem is kerul annyiba, mint a tabletta.
2014. ápr. 20. 09:19
elofordul.en igy lettem terhes.
2014. márc. 9. 20:30

sziasztok!

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy egy későn bevett tabletta miatt teherbe essek?


A 10. tablettát elfelejtettem időben bevenni, szóval egy hétfői napon kb. este 9-10 között kellett volna bevennem, de csak másnap azaz kedden este jutott eszembe, de addigra már túl voltam két aktuson. Tehát az utolsó tabletta szedésétől kb. 47 óra telhetett el, mire észbe kaptam!Mercilont szedek kicsivel több mint két éve, eddig nem nagyon fordult velem elő ilyen.Úgy tudom h 36 órán keresztül meg kell maradni a fogamzásgátló hatásának, ugye egyszer 24 óra(minden nap azonos időpontban való szedés) illetve a 12 óra (12 órán belül akármikor pótolható). Már szerintem kezdem beképzelni magamnak a beágyazódás jeleit, mintha feszülne a hasam, de fel is vagyok püffedve egy kicsit, egy pár nappal ezelőtt a mellem is picit nagyobb lett...szóval ilyenek!Nagyon rá vagyok stresszelve, h nehogy terhes legyek! Két tesztet megcsináltam, mindkettő negatív, ez az eset február 25-én történt, szóval még csak 12 napja.De most kell megjönnie márc. 11-12 körül. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok?Ahogy olvasgatom a hasonló cikkeket, egyre jobban bevonzom ezeket!

69. samsam (válaszként erre: 50. - Szan.mesike)
2009. máj. 19. 14:05
hello, mi is azt alkalmaztuk évekig, és be is vált... egészen egy évvel ezelőttig. most 3 hónapos a kisfiam!!! szóval, ennél hatékonyabb védekezés kéne. a hormonokat én sem szeretem, nem is vagyok hajlandó szedni.
2009. máj. 19. 14:00
sziasztok én uj vagyok ugyan ugy mint legtöben triregolt szedek az utolso mezszeszem elég gyatrán jött meg 2 nap is alig volt. most már 1 hete késik. a héten csinálok tesztet de amint látom sokan emelet a gyogyszer melet estek teherbe,hányingerem van,szédelgek és kezdenek feszülni a melleim is.ha baba lesz nem tudom mit tegyek a volt páromtom lenne akinek viszont már uj kapcsolata van ő azt monta rögtön elkel vatatni de én nem szeretném és édesanyám sem elenzi,
2009. márc. 9. 07:47
Az első gyerkőc nekem is a triregol alatt jött...
66. Ymanie
2009. márc. 8. 18:12
Én az első gyerekkel a gumi mellett maradtam terhes,a másodikkal a triregol mellett,a harmadiknál a megszakításossal védekeztünk.Valahogy egyik se jött be.Most már több mint egy éve fent van a hurok.Remélem ez már jó módszer.:)
2009. márc. 8. 17:53

Sziasztok!Én tanácsot szeretnék kérni!

3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését,tegnap este kiszakadt az óvszer,de maximum előváladék kerülhetett belém!Most van a menstruáció 1 napjától számított 4. nap!Mekkora az esély hogy terhes lehetek?

2008. nov. 20. 11:32
sziasztok,én szedem a fogamzásgátlót 4 hónapja,vagyis ez a 4-dik hónap,közben iszom a fogyókúrásteámat,és valami furcsát vettem észre,fáradt vagyok,fáj a mellem és türelmetlenebb is vagyok,a mensim még arrébb van,de nem tudom,szerintetek?
2008. nov. 8. 15:25
látom az illető már nem nagyon irkál ide és 15éves ha minden igaz....megkérdezném ha nem akarja elvesziteni a szüzességét akkor mindek védekezik és mi ellen?ezesetben a pasi ellen kellenen nagy erőkkel azthiszem:))
62. 372f7e7275 (válaszként erre: 60. - 1420a63c57)
2008. nov. 8. 15:23
nem értem a kérdést bár már rég van feltéve de akkor sem értem.....
2008. nov. 8. 15:21
sziasztok.szedek régóta gyógyszert de nem a 8.napon vettem be az elsőt hanem egy nappal később kezdtem el a levél szedését a 9.napon.aznap a párommal éltünk nemi életet is.van esélye h esetleg teherbe estem volna? kérlek válaszoljatok!
2008. júl. 15. 00:07
sziasztok! en meg szuz csajszi vagyok de meg 1enlore nem is szeretnem elvesziteni. mien vedekezesi format alkalmazzak? a gumi -n goondolkozom es a huvelykupon vagy a huvelytablettan . segitsetek leci (15 eves csaj)
2008. jún. 29. 21:13
Tiszta dúrva,ha vki gyógyszert szed,mert még nemakar babát,de mégis lesz,mert nem 100%-os a gyógyszer!Ennyiből a véletlenre is bízhatnánk.Nemde?!:-)
58. zsütyi (válaszként erre: 56. - Csia87)
2008. jún. 29. 08:58
Triregol 21+7
2008. jún. 29. 01:27
Sziasztok.Mi is megszakításos módszerrel védekezünk,Én félek gyógyszert szedni(egy évig szedtem).Utálom a gyógyszereket,hiába állítja nekem bárki is hogy ilyen-olyan alacsony hormontartalmú készítmények is vannak,akkor is lehetnek mellékhatásai,ha esetleg nem most,majd később.Egyébként Anyukám is gyógyszer mellett maradt állapotos,így lettem Én.Nagyon durva.Szedjük a gyógyszert,mellékhatásai is vannak,és még nem is biztonságos!!!!!!!!!!!!
56. csia87 (válaszként erre: 54. - Zsütyi)
2008. jún. 29. 01:09
És te milyen gyógyszert szedtél?
2008. jún. 28. 23:45

Sziasztok!


A megszakításos módszer nem szőrnyű a férfiaknak? A párom ki nem állhatja, ezért kezdtem gyógyszert szedni. Yadine-t.

Hallottam egy olyan szerkentyűről, ami kimutatja, ha az embernek peteérése van. Szerintem arra fogok áttérni, mert a gyógyszertől én kapok idegbajt. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de véleményem szerint nem túl egészséges hormonokkal tömni magunkat. Lejjebb olvastam, hogy a bogyó miatt, mikor már nem szedte, elmaradt a peteérése. Nővérem 5 évig szedett fogamzásgátlót és mikor abbahagyta behülyült a szervezete és megtámadta saját magát és a méhnyakon egy óriási heges sebet csinált. Meg kellett műteni szegénykémet. Nem akarok így járni. Persze nem mindenkinek lesz baja tőle, sőt! Csak én úgy érzem, lassan, de biztosan haladok a meddőség felé. Tudtok még esetleg más védekezési módszerről?

(bocsánat, ha valakire ráhoztam a frászt, nem akartam)

2008. jún. 28. 23:32
Nekem nem jött meg amikor kellett volna. Vártam egy hetet, majd csináltam egy tesztet. Az már pozitív is lett.
53. csia87
2008. jún. 27. 18:41

Sziasztok!!


Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen tünetekből vettétek észre, hogy a gyógyszer mellett teherbe estetek? Nem jött meg a menstruációtok vagy csak megéreztétek, hogy valami "nem stimmel"?

2008. jún. 17. 12:27
Sziasztok! Az a kérdésem, hogy vettek tőlem vért tegnap, de nem azért, hogy kiderüljön, terhes vagyok-e, akkor attól még ha terhes lennék, ugye kiderülne? Vagy azt külön kérni kell, hogy azt is nézzék meg?
2008. jún. 17. 11:59
lett vki terhes belara mellett?
2008. jún. 16. 23:27

sziasztok.

A párommal már 2 éve a megszakításos mvédekezést alkalmazzuk és bevált.De lehet hogy ez gond? Lehet, hogy ha babát szeretnénk nehezen jönne össze?

2008. jún. 6. 15:45
Én is triregol mellett estem teherbe.
2008. máj. 29. 11:47
Lett valaki Gracial mellett terhes?
2008. máj. 28. 13:03
Gracialt szedek, elképzelhető hogy emellett is teherbe eshetek? Volt olyan, hogy elfelejtettem bevenni, de másnap bevettem kettőt, ilyen többször is előfordult. Szerintetek?
2008. ápr. 28. 09:53
Novynette tabletta szedése mellett lett már valaki terhes???????????
2008. febr. 22. 13:53
Fu,de durva!Ez már baj,ha ennyien esnek mellette teherbe!100-ból 1,az még valahogy elmegy,de ha minden második nő terhes lesz egy gyógyszertől,az már nem durva?!
44. 61e5310fec (válaszként erre: 42. - Andy1988)
2008. febr. 21. 21:21
Szia!Nővérem is az mellett lett terhes!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook