Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internetes zaklatás fórum

Internetes zaklatás (beszélgetős fórum)


18. Ágica2188 (válaszként erre: 16. - D4464aaf8a)
2009. júl. 23. 09:43
Ha nem beszélsz angolul, vannak tök jó forditó programok amik az egész weblapot is lefordítják, csak a linket kell bemásolni!! Igy már be tudsz regelni, aztán szerintem nagyon egyszerü, csak a biritékra kell kattintani, a mail-ek meg már ugy is magyarok!! :):):):):)
17. d4464aaf8a (válaszként erre: 12. - Linksys)
2009. júl. 23. 00:16

Nekem is rengeteg külföldről érkező e-mail-em van, sáltalában a sapm-be jön a gmail-en, de nem mindig...

De ezeket nim is nyitom meg, mert mi van,ha kártékony, és csak arra vár, hogy megnyissam...


EGyszer már volt trójaim, és mutatta az informatikus ismerősöm, hgoy teljesen elégette a merevlemezt, nagy barna foltok voltak a zöld színű lemezen, belül zöld, és ki is kellett cserélni...


ÚGyhogy ezeket a nemtudom-melyik honnan jött-eket nem nyitom meg...

16. d4464aaf8a (válaszként erre: 13. - Ágica2188)
2009. júl. 23. 00:13
EGyszer én is néztem a yahoo-t, mert ajánlották, de az a baj, hogy angolul van, és nem magyarul...
15. Ágica2188 (válaszként erre: 14. - Doxikri)
2009. júl. 22. 14:00
De ahoz elöbb tudni kellene ki, telefonálgatott, anélkül a biróság se csinál semmit, meg amugy is felesleges hajcihö az egész, mert magyar törvények szerint már a lopás is megélhetési bünözés, ugyhogy nem hiszem hogy ennek nagyobb jelentösége lenne!!
14. doxikri (válaszként erre: 10. - Ágica2188)
2009. júl. 22. 13:50
Becsületsértéssel a bíróságra menjél, ne a rendőrségre. Azzal ott foglalkoznak.
2009. júl. 22. 13:27
nekem a yahoo-n van e-mailem!! Meg vagyok vele elégedve!! Ilyen leveleket egyáltalán nem kapok!! De még az iwiw-es mail is a spam-ba kerül!! De ha valami nem ok a mailbe, pl a küldö, vagy a téma akkor is a spam ba kerül, ha kapok valamit amit aztán mentek a gépre azt pedig elöbb nortonnal ellenörzi, volt hogy képet nem tudtam menteni mert virust talált rajta!! Ugyhogy ez nekem nagyon bevált!! :):):)
12. linksys (válaszként erre: 11. - D4464aaf8a)
2009. júl. 22. 12:56

Szia! Nekem naponta van legalább 4-5, de néha 10 spam is a gmail-on.Valami orosz meg olyan furcsa betűkkel íródott szövegek-levelek.


Hiába kattintok rá, hogy ez spam, akkor kitörli, de legközelebb megint érkezik hasonló spam máshonnan.


Az jó benne, hogy a levelezőprogramba nem jön be,mert már eleve a gmail-on fennakad a spam szűrőn.


Elég fura dolgok vannak a neten, feltörni mások személyes dolagit, akár levelét--akár mást,...:((


Hogy ez ellen mit lehet tenni, mert mind többet lehet ilyenről olvasni, meddig tud ez fokozódni?

2009. júl. 22. 12:29

Én most naponta kapok a citromail-omra olyan e-mail-eket, hogy jelszóvadászat...


VAlamiért nem szűri meg a spamszűrő, és minden nao érkezik...

Tegnap megnyitottam az e-mail, és abban az volt leírva, hogy hogyan lehet behatolni mások levelezéseibe, az iwiwbe, msn-be, stb...


És most nemt udom, hogy minden nap változtassam meg a jelszavam, mert lehet, hogy azért érkezik nap-, mint nap ilyen e-mail, mert esetleg kártékony e-mail, és önmagát szaporítva saját magát küldi szét minden e-mail címre, és lehet, hogy az enyémet is feltöri majd Valaki??

Érdekes, hogy a gmail-emre nem jönnek ilyen levelek...

És ott van olyan, hogy miután megnyitok eg ylevelet, a felső sorban rákattintok arra, hogy "ez spam", és többet nem is fog érkezni ilyen levél...


De a citromail-ben ilyen nincs...


Olyan van, hogy beírom a spamszűrőbe a böngésző címét, amit egy esetben meg is tettem, ennek ellenére a spamszűrő "fittyet hányt" rá, és ugyanúgy jönnek onnan levelek...

2009. júl. 22. 12:20

becsületsértés vagy fenyegetés egyre megy, nem foglalkoznak vele, sajnos!! Csak a "valós" büntényekkel, amiket viszont nem tudnak megoldani!! :(:(:(:(

Magyarul még mindig igaz az hogy csak ha már vér folyik...............

9. monizsofi1982 (válaszként erre: 6. - Ágica2188)
2009. júl. 22. 11:59

De ez becsület sértés,nem? Mindegy,nem is az a lényeg.

Velem is történt ilyen,mikor összejöttem a párommal,hogy figyelt valaki,ajándékot küldött /virág,csoki/,meg emaileket mindkettőnknek.Bár egyszer fenygetett is.Próbáltunk rájönni ki lehet az.Aztán összeköltöztünk,megtartottuk az eljegyzést,azóta kuss van.

2009. júl. 22. 11:49
Az én facebook adatlapom egy őrült feltörte,s a nevemben egy magyar színész gyerekének írt 6 elég durva,rágalmazó levelet, a gyerek később a myvipes adatlapomra írt levelet,hogy mit képzelek magamról meg stb,nekem fogalmam sem volt,miről van szó.
2009. júl. 22. 11:43
amugy szerintem sem kell vele foglalkozni, van akinek az okoz élvezetet hogy tudja hogy félsz!! Nem szabad!!!
6. Ágica2188 (válaszként erre: 2. - Monizsofi1982)
2009. júl. 22. 11:41

Engem telefonon zaklattak, nem mellesleg figyeltek mert mindig tudta mikor hol vagyok kivel és hogy mi van rajtam!! Elmentem a rendörségre, ahol azt kérdezték (szó szerint), "meg is támadott vagy CSAK fenyeget? " erre én: CSAK fenyeget, Erre a válasz: akkor jöjjön vissza ha meg is támadta, van egy pár való büntényünk is!!

Szóval ennyit a rendörségröl, meg hogy meg is találnák!! Ha ezzel nem foglalkoztak nem hiszem hogy egy e-mail-lel foglalkoznának!!

2009. júl. 22. 11:40

Nem kell rá válaszolni, mindig ki kell törölni, mert ha válaszolsz,akkor aki küldte (elérte célját) tudja, hogy elolvastad és bosszankodsz rajta esetleg lelkileg felfordulást okozott neked.


Merthogy mi lenne más célja az ilyeneknek.:???


Van aki akkor örül, ha a másiknak nem jó.

2009. júl. 22. 11:36
De ez az én véleményem.Főleg,ha azt sem tudom miért...
3. kattyus (válaszként erre: 1. - B7588a8d51)
2009. júl. 22. 11:36
Én is kaptam már, de lesz@rtam. Egy idő után elmaradtak.
2009. júl. 22. 11:36
Visszaírok neki,hogy tényleg nekem címezte-,és közlöm,ha mégegy ilyet kapok,megyek a rendőrségre. /megtalálnák,hidd el!/
2009. júl. 22. 11:34
Mit teszel,ha ismeretlentől kapsz zaklató.pocskondiázó e-mailt,vagy levelet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook