Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Swimmtrainer- Hol lehet ilyet venni? fórum

Swimmtrainer- Hol lehet ilyet venni? (tudásbázis kérdés)


8. weberkitti (válaszként erre: 7. - Dzsulajla)
2009. aug. 3. 14:33
e-mailt küldtek, hogy hogy smint lesz az egész. Angolul egy német cégtől. És 19 euro a gumi, és kb 7 a szállítás, így kell 26 valamennyit átutali a megadott címre.
2009. aug. 1. 16:42

Én az éjjel rendeltem meg, csak eddig még ott tartunk, hogy majd jelentkeznek a fizetési mód egyeztetése miatt. Nálatok ez, hogy zajlott?

Miért kell eljutnod a bankba, mit kell tenned, átutalni?

6. weberkitti (válaszként erre: 4. - Dzsulajla)
2009. aug. 1. 14:29
Igen, köszi. Én is onnan endelem. Már megrendeltem, de még nem jutottam el a bankig. Majd jövő héten! 26 euro, szóval nem is extra drága!
2009. júl. 31. 23:46

[link]


itt meg lehet rendelni

4. dzsulajla (válaszként erre: 3. - Weberkitti)
2009. júl. 31. 23:40

Szia!


Én hallottam róla, és szeretnék is egyet, de sajnos Mo-on még nem találtam sehol. most ott tartok, hogy lehet, hogy külföldről szerzek be egyet.


Te találtál már azóta?

2009. júl. 21. 10:58
Senki sem hallott róla??
2009. júl. 21. 00:17

Segítsetek, kérlek, nyaralás alatt láttam sok babát ilyenben úszni. Olyan, mint egy patkó, van alja, és van vmi pánt az hátán, ami megtartja. És tud benne úszni a gyerek nem úgy, mint a hüyle normál úszógumikban! Kb 8-10 hós gyerekek tempóztak bennük!!!


Köszi

2009. júl. 21. 00:14
Swimmtrainer- Hol lehet ilyet venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook