Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szoktatok álmodni?És sokszor emlékeztek az álmotokra? fórum

Mit szoktatok álmodni?És sokszor emlékeztek az álmotokra? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 18. 10:57
tobbnyire nem emlekszek ra,de szep,jo alomra meg vegkepp nem emlekszek.
26. o.andi
2009. júl. 23. 12:14

Ma álmodtam...hogy megcsalt a férjem..megint!!

nem ujdonság...

már nemsokáig mert elválunk,lassan:-)

25. @IviBaba@ (válaszként erre: 17. - Gligi)
2009. júl. 23. 12:08

Kiváncsi leszek, de tényleg a terhességem előtt nem álmodtam ennyit :) Nagyon komoly,mennyire megváltozik a testünk, szerveztünk mialatt kihordunk egy kis életet! :O :)

Néha rossz gondolatokat kell elhessegetnem,mert nem tudok elaludni...ilyenkor jön a "mesém"ami megadja az első álmom alapját :)

24. a9e1c02a7b (válaszként erre: 23. - 021a029148)
2009. júl. 21. 09:01
Nem tudom. Bár ha rossz érzés álmomban, akkor inkább más lehet. Álmoskönyvben biztos benne van, van is nekem egy valahol, de olyan kevés dolog van benne és olyan talányosan.
2009. júl. 21. 08:55
Rejtett exhibicionizmus?
22. a9e1c02a7b (válaszként erre: 21. - 021a029148)
2009. júl. 21. 08:54

Igen, ez jó szó rá. Mókuskerék. Biztos jelent valamit...


Na, meg még ami néha előjön. Valahol vagyok, aztán észreveszem, hogy nincs rajtam bugyi. Próbálom takargatni magam, de nem nagyon van mivel. Ez is elég gáz, biztos ennek is van magyarázata. Takargatnivalóm van? Vagy szívesen megmutatnék valamit? :DD

2009. júl. 21. 07:51
Az tényleg szörnyű, amikor egy ilyen mókuskerék jellegű álomból nem tudsz kilépni.
2009. júl. 21. 07:50
Én egy időben annyit játszottam számítógépen, hogy azt álmodtam, muszáj végigjátszanom egy játékot. Már nagyon be akartam fejezni álmomban, de nem tudtam kilépni, sem kikapcsolni a gépet. Csak játszottam, játszottam gépiesen... Ráadásul egy szörnyes szerepjáték volt. Olyan is volt, hogy élőben kellett eljátszani egy számítógépes játékot.
2009. júl. 21. 07:42
Én szinte minden nap emlékszem arra, mit álmodtam. Általában jókat, de van egy visszatérő rémálmom is, mégpedig, hogy valaki benyomja a bejárati ajtót és bejön a lakásba. Brrrrr...
2009. júl. 21. 07:30
Jajjj... tegnap elfelejtettem, hogy pasizni is szoktam és repülni csak úgy, mint a madár.
17. Gligi
2009. júl. 21. 06:02

Hellóka :-)

Én nem szoktam álmodni, mert rossz alvó vagyok és nemtudok abba az alvásfázisba kerülni vagy ha igen akkor nem emlékszem rá DE a várandósság alatt álomkórban szenvedtem és rendszeres álmodtam amire emlékeztem is :-)

Ha túl leszel a szülésen akkor elmulik az álmodós hullámod :-)

16. Gligi (válaszként erre: 4. - Petra 24)
2009. júl. 21. 06:00

Hellóka :-)

Én nem szoktam álmodni,mert rossz alvó vagyok és nemtudok abba az alvásfázisba kerülni vagy ha igen akkor nem emlékszem rá DE a várandósság alatt álomkórban szenvedtem és rendszeres álmodtam amire emlékeztem is :-)

2009. júl. 20. 23:36
Mostanában kétszer is álmodtam a Rém álom az Elm utcábanból Freddyvel...
2009. júl. 20. 23:32
Én sokat álmodom az exemmel. Pedig régen lezártuk már a kapcsolatunkat. Azóta alig találkoztunk. De álmomban gyakran jelen van...
13. 40163fd81d (válaszként erre: 11. - @IviBaba@)
2009. júl. 20. 23:21
:))
12. @IviBaba@ (válaszként erre: 8. - Gyöngyszemü)
2009. júl. 20. 23:18

Én rám sokszor mondják, tipikus álmodozó vagyok :))

Mindig meséltem a szüleimnek,hogy sokat fogok utazni mindenfelé a világban :) Persze,apám mondta,hogy bilibe lóg a kezem :P én pedig aztán beváltottam az ígéretem és vágyam :P jó munkám volt :) hihi

11. @IviBaba@ (válaszként erre: 9. - 40163fd81d)
2009. júl. 20. 23:14
Jó..de én nem foglalkozom ilyesmi dolgokkal...:)
10. @IviBaba@ (válaszként erre: 6. - Leoborta)
2009. júl. 20. 23:13

Ez jó:))

Volt,hogy -gondolom a sok film hatására- szupernő voltam álmomban :))


De régen sokszor vágytam rá,hogy láthatatlan lehessek..akkor azt álmodtam,hogy elmegyek egy nagy bevásárló centerbe és új ruhákkal,ékszerekkel sétálok haza :P

9. 40163fd81d (válaszként erre: 7. - @IviBaba@)
2009. júl. 20. 23:12
Én a tudatalattidról beszéltem,nem arról amit a tudatod mond:)))
8. gyöngyszemü (válaszként erre: 3. - @IviBaba@)
2009. júl. 20. 23:10
Az álmoskönyvben énsem hiszek! Biztos van olyan amit nemértek és fura, most így konkrétan nemjut eszembe semmi ilyen.. De van olyan amit igazából szertnék az életembe hogy legyen, és ott az a vágyálom megvan, és amikor felébredek nagyon rossz érzés hogy ez csak álom volt, igazi vágyálom!! :-((((
7. @IviBaba@ (válaszként erre: 5. - 40163fd81d)
2009. júl. 20. 23:10

Nem, nem így értettem,amiket írtam. Csak elmeséltem.

A szüléstől egyáltalán nem félek, nagyon várom már....és az életem megváltozott azóta,hogy férjemmel együtt vagyok!

Várjuk nagyon,hogy család legyünk és más legyen minden :))))

2009. júl. 20. 23:09

Sokat utazok meseszép tájakra, bulizok, jól érzem magam ott. Néha emberéleteket mentek, futok, lövök, ütök, mint Dzsémsz Bond :oDDDDD. Én vagyok a szuperhős!

Ritkán rosszat is álmodom.

5. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - @IviBaba@)
2009. júl. 20. 23:05
Szerintem ezek az álmok a tudatalattid megnyilvánulásai,talán kicsit félsz még az ismeretlentől,attól ,hogy a gyerek után más lesz az életed,és félhetsz attól is mélyen,hogy a gyereked megszületése után már nem teheted meg azokat a dolgokat ,amiket kihagytál az életedből.
2009. júl. 20. 23:05
Én rendszeresen álmodom, hogy lezuhan a közelemben egy repülő vagy helikopter, mikor melyik, de ez nekem visszatérő álom. Több álomfejtőben is megnéztem, és mindegyik azt írta, hogy ez azt jelentheti, hogy az életemben jelenleg valami elől menekülni akarok, akár kapcsolat, akár valami életforma, amit másképp szeretnék élni. Hiszem hogy lehet benne valami, de még nem jöttem rá, mi nem tetszik nekem, de mikor álmodom gyakran töprengek, hogy mi lehet az, amit én tényleg nem szeretek a jelenlegi életemben. De a felébredéskor mindig úgy érzem, mintha már ez történt volna, és iszonyatos félelem és szorongás fog el. Amúgy repülőn már többször is ültem és semmi félelmem nem volt, most sem félnék felülni rá. Kb. havonta egyszer nekem ez az álmom már úgy 2 éve.
3. @IviBaba@ (válaszként erre: 2. - Gyöngyszemü)
2009. júl. 20. 23:03

Én régen nézegettem ilyen álmos könyvet, de nem hiszek benne...szerintem az álomnak nem kell különösebb jelentőséggel bírnia.

Amiket álmodok,mindnek az az értelme,amit álmodtam :) Neked van olyan,amit nem értesz?



Szeretek álmodni én is, sokszor én indítom el...ha nem tudok elaludni,mert sokat gondolkozok,elkezdek gondolni valami szépre...mondjuk hogy elmegyek nyaralni a férjemmel egy szép szigetre :)))

2009. júl. 20. 22:56
Én szinte minden éjjel álmodok, és emlékszem is rá. Szeretek álmodni mert olyan mintha egy másik életet élnék. Állítólag fontossak az álmok, és összefüggésben van az életünkkel, vagyis megvan az oka mit miért álmodunk, állítólag meglehet fejteni, de hogyan?? Én próbáltam már, de sefüle se farka.... :-(
2009. júl. 20. 22:48

Én nemsokára kezdem a 3.trimesztert és amióta várandós vagyok,sokszor álmodok...nehezen tudok elaludni is...

De mikor felkelek,mostanság az esetek 80%-ában tudom,mit álmodtam.

Én sokszor álmodok olyan dolgokról,amiket nem tettem meg és megbántam...az álmomban persze megteszem,vagy másképp teszem :)

Meg persze a szülésről, de ez az én esetemben természetes.

És ti,miket álmodtok?

Vagy megfigyeltétek,hogyha későn esztek és telihassal alszotok el,rosszat álmodtok? Én nálam ez így van átlagban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook