Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan lehet megtudni, hogy van-e CD-író a számítógépben? fórum

Honnan lehet megtudni, hogy van-e CD-író a számítógépben? (tudásbázis kérdés)


13. SF
2009. júl. 28. 10:40
Dehogy újdonság! Nálunk már csak ilyeneket kapni, vagyis a cd-t még írja, és mellette az 1 és 2 rétegű dvd-t.
12. syria (válaszként erre: 5. - SF)
2009. júl. 27. 17:54
Szerintem a csak dvd-író se sokáig lesz újdonság. Ahogy száguld a technika!
11. Martian (válaszként erre: 9. - Kisfüles)
2009. júl. 20. 19:59

nekem is lehetne egy kérdésem?

miért írtál minden szót nagy kezdőbetűvel?

10. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 9. - Kisfüles)
2009. júl. 20. 18:26
Szívesen! Kitartás, menni fog! Senki sem születik profinak.:)
9. kisfüles (válaszként erre: 8. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 20. 17:55

Kedves morris07


Nagyon Szépen Köszönöm A Választ.Azért,hogy Ilyen Aprólékosan,Részletesen Írtad Le A Dolgokat Külön Köszönet,Ugyanis Azt Elfelejtettem Írni,Hogy Nagyon Részletesen Írjatok Le Mindent Mert Én Nagyon Kezdő Vagyok,És Nagyon Nem Értek Az Ilyen Dolgokhoz.Mégegyszer Nagyon Szépen Köszönöm

2009. júl. 20. 17:44

A gépház legfelső részén van vízszintes ajtó, azon egy gomb, amit megnyomva kinyílik a "pohártartó", vagyis ahová a cd-t be kell helyezni.

Ennek a kis ajtónak az elején általában szerepelnek a köv. feliratoknak:

-Dvd multi recorder-olvassa a dvd-t (nekem nem beépített íróm van)

-compact disc ReWritable-írja és olvassa a cd-t.

Elnézést, ha nagyon szájbarágósan írtam, csak érthetően akartam fogalmazni.

2009. júl. 20. 17:15

Mindenképp csak el kell olvasni, nem??

A sajátgépben is írja, ha ott van a write szó, akkor ír is, ha nincs akkor csak olvas!! legalábbis nekem mióta íróm is van azóta írja, de lehet csak véletlen :):):)

6. giorcub (válaszként erre: 5. - SF)
2009. júl. 20. 17:09

hahaha, hol elsz te? hogyne lehetne meg kapni... pl:

[link]


es mi van ha most kapott egy gepet (ami valakie volt evekig csak lecserelte)? vagy kapott valakitol egy cd olvasot amirol nem tudja micsoda, kozben a szomszed kolkenek 15 eves cucca, ami meg csak cd-t olvas? stb-stb...

5. SF (válaszként erre: 2. - SF)
2009. júl. 20. 17:05
Mármint a gépre nézz rá! Ha olvassa a CD-t, akkor elvileg írja is, mert már régen nem lehet kapni csak cd-olvasót! Sőt, már cd-író sem létezik magában, csak dvd-író.
2009. júl. 20. 17:01
altalaban az elolapjan mindig feltuntetik valamilyen formaban, keress olyat szotoredeket hogy "write" v "rewirtable" v hasonlo. kicsi betukkel szokott lenni.
2009. júl. 20. 17:00
Talán ha megnézed?
2. SF
2009. júl. 20. 16:59
Ez valami vicc? Nézz rá, és ha nem látod, akkor nincs.
2009. júl. 20. 16:58
Honnan Lehet Megtudni Hogy Van E CD-Író A Számítógépben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook