Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Msn-en meg nem erősített emailcímet hogy lehet megerősíteni, ha nincs már meg az e-mail, amit akkor küldtek? fórum

Msn-en meg nem erősített emailcímet hogy lehet megerősíteni, ha nincs már meg az e-mail, amit akkor küldtek? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 20. 20:24
de ha nem erösíti meg akkor egy idö után (pár hónap) letiltja a címet és csinálhat ujat!! öcsém is így járt!!
2009. júl. 20. 18:06
köszi szépen majd megprobálom ott akkor mert én szoktam neki segiteni bár én nem ragaszkodnék annyira hogy most megerősitsem szerintem mindegy soknak van úgy hogy nincs megerősitve az a lényeg hogy működjön .
2009. júl. 20. 15:38
lehet kérni új e-mailt!! azt hiszem ott ahol az adataidat módosítod!!
2009. júl. 20. 15:36
Egyik barinőmnek most jutott eszébe hogy megerősitené az emailcimét az msn en amit anno nem csinált meg most mindenképp megakarja csinálni de már nincs meg az az email amit akkor küldtek hogy tudja így megerősíteni?köszi aki segit
2009. júl. 20. 15:34
Msn -en nem erősitett emailcimet hogy ehet megerősíteni ha nincs már meg az email amit akkor küldtek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook