Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecen, meddőségi ambulancia, melyik jobb Sápy doktor vagy a Fekete doki? fórum

Debrecen, meddőségi ambulancia, melyik jobb Sápy doktor vagy a Fekete doki? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 3. 05:18
Én Feketét nem ismerem. Sápy dokira esküszöm! Volt már dolgom még proffal is, de a tuti befutó Dr. Sápy Tamás!!!! Csak ajánlani tudom.
2011. máj. 1. 19:47

A leg tutibb doki a világon Dr. Sápy Tamás!!!!!!!!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Úgy végzi a vizsgálatokat, hogy észre sem lehet venni. Emberileg is nagyon rendes! Olyan megnyerő, kedves hangja van, hogy elfelejtesz félni is amikor nála vagy. Van rád ideje, nem úgy mint a többinek, hogy gyorsan megvizsgálnak és már mehetsz is. Vele addig beszélgethetsz, amíg kérdésed van és mindenben segít. Apróság, de pl. a neved szólít és ez olyan kedves dolog. A nőgyógyásznál amúgy is kiszolgáltatott egy nő és olyan jó, hogy minden szempontból megfelel! Hozzá nem rettegek, amikor mennem kell! És ez egy nőnek FONTOS!

Szóval, mint dokit, imádom!

Ő tuti minden szempontból!!!!!!!!!

2009. dec. 30. 20:49
Én Feketét nem ismerem, de Sápy Tamás doktor egy valódi emberi orvos. Nemcsak szakmailag nagyon jó (hiszen vezeti a meddőségi központot), de lelkileg-emberileg is olyan pluszt tud adni egy magunkfajtának, hogy az útravalónak elég nemcsak a meddőséggel kapcsolatos fent-lent érzésekhez, de a terhességben is. Nagyon ajánlom őt mindenkinek!
2009. okt. 21. 15:31
sziasztok!én a klinikán Endokrin szakrendelésen voltam Dr Jakab Attilánál ő is ért hozzá és most készülünk inszeminációra Sápy-rol nem tul jót hallottam a többit nem ismerem.
13. ájrin
2009. szept. 13. 16:57

Török doki is dolgozik a meddőségi szakrendelésen, ugyanúgy csinálja az inszeminációkat, meg minden mást is a műtétektől kezdve a szülésig.

Nekem ő a favorit.

12. kírakitti (válaszként erre: 9. - 43ed48972e)
2009. aug. 4. 14:05
Fekete doki 7000et kér rendelésén
11. lily3
2009. júl. 21. 17:41

Én Csiszárhoz jártam(tudom nem ez a kérdés)Ő szakmailag nagyon jó volt, de mint ember egy 0.

Egyébként nekem nála sikerült az első lombik.

10. igi (válaszként erre: 9. - 43ed48972e)
2009. júl. 21. 16:49
Mikor én jártam még a Török dr is ott volt.
2009. júl. 21. 15:59
Köszönöm Lányok, hááát ezek eléggé vegyes vélemények! :-) A meddőségin csak ők ketten rendelnek, nem? És mennyit kérnek magánrendelésen , azt el tudja valaki mondani?
2009. júl. 21. 14:51

Szia!

Nekem Fekete dr. csinálta tavaly januárban az inszeminációt, ami egyből sikerült is. Akkor nagyon rendesnek tűnt, így fel is kértem a terhesgondozásra is őt. De a 25. héten kórházba kerültem, mert a méhlepényem fedte a méhszájat, így az elkövetkező 12 hetet bent töltöttem..... egyszer jött be hozzám a 12 hét alatt, én keresgéltem állandóan.... éppen csak azt nem mondta, mi a ....ért zavarom..... így a végén nem ő császározott...

De egy biztos, hogy a meddőséggel kapcsolatos kivizsgálásokban, kezelésekben otthon van ő is és Sápy dr. is.

2009. júl. 21. 08:42
Szia! Szakmailag nem tudom, de én eddig mind kettőről rosszat hallottam. Sápy nem foglalkozott megfelelően az ismerősőmmel és ezért orvost váltott, Fekete meg nagyon sokat kér, és egy mási k ismerősőm őnála szült és egy varratott benne felejtett, ! év múlva egy másik doki találta meg betokosodva. Juhász A. Gábor - ő rendes emberi. Más doki nem jöhet szóba?
6. be52089f0e (válaszként erre: 5. - Bun Csilla)
2009. júl. 20. 16:44
Emberségből nekem is negatív a tapasztalatom vele kapcsolatban. A szakmait szerencsére nem tudom.
2009. júl. 20. 15:31
Nekem Fekete dokival negativ tapasztalatom van!!!!
4. igi
2009. júl. 20. 15:17
Valóban mindkettő jó, mindketten teszik a dolgukat. Mikor én jártam, azokon a napokon valahogy többször rendelt Fekete doki, és végül ő hozzá húzott a szívem, őt kértem fel a műtétre is.
2009. júl. 20. 14:53
Sziasztok ! Sok egymásnak ellentmondó véleményt hallottam, melyik jobb, hozzáértőbb, emberibb doki szerintetek?
2009. júl. 20. 14:53
mindkettő jó!
2009. júl. 20. 14:52
Debrecen, meddőségi ambulancia, melyik jobb Sápy doktor vagy a Fekete doki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook