Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Normális, hogy megáll a fogyás a 90 napos diétában? fórum

Normális, hogy megáll a fogyás a 90 napos diétában? (tudásbázis kérdés)


2007. okt. 4. 18:48
Nekem három hét alatt ment le 4-5 kg. Azután három hétig stagnált. Mit mondjak, volt a gondolataim körében az, hogy feladom. A kolléganőim bátorítottak, velem voltak, és most újra elindult a fogyás. Jelenleg a 47. napnál vagyok. Vannak ingadozások fel-le, de gondolom egyszercsak igazán nekilódul. Bízom benne.
2007. jan. 25. 15:11
ha tornazol, sportolsz a dieta mellett, akkor meg konnyebben elofordulhat, hogy kilokban nem, csak centikben merheto a "fogyas".
2007. jan. 25. 15:11
ha tornazol, sportolsz a dieta mellett, akkor meg konnyebben elofordulhat, hogy kilokban nem, csak centikben merheto a "fogyas".
5. edit_kerekes (válaszként erre: 4. - Fiona)
2007. jan. 25. 12:17
Hát tul sok sulyfeleslegem azért nincs.158 cm magas vagyok és 62 kg-rol indultam.Most vagyok 57.5-58 kg.Legalább 50-52 kg-ra szeretnék lemenni,de nem tudom ha sikerűlni fog.
4. Fiona (válaszként erre: 2. - Edit_kerekes)
2007. jan. 25. 09:36
Gondolom, hogy azért is állhatott meg a fogyás, mert kevesebb súlyfölösleggel rendelkezel. amikor én fogyóztam ezzel a módszerrel, 1,5 hónap alatt lement 6 kg, utána már semmi.
3. ördög (válaszként erre: 2. - Edit_kerekes)
2007. jan. 25. 08:38
többször is előfordulhat, hogy stagnálni fog a súlyod. Ílyenkor inkább cm-ben mérd magadat! Majd újból fog indulni, már a mélyebb zsírrétegből! A szervezet ílyenkor próbál alkalmazkodni. Vagy indítsd újra kis mozgással!
2007. jan. 25. 07:47

Sziasztok!

3 hét alatt fogytam 4 kg-t.Egy hete tőbbet egy grammot sem ,nem mozdul a mérleg eggyáltalán.Már kezd idegesiteni.

2007. jan. 25. 07:45
Véleményét kérem azoknak akik csinálták a 90 napost.Normális dolog az hogy megálljon a fogyás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook