Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jók a természetes módszerek a teherbeesésnél? fórum

Jók a természetes módszerek a teherbeesésnél? (tudásbázis kérdés)


13. ecus
2009. febr. 23. 18:43

Én is csinálom az AVIVA tornát azt megmondom hogy csodálatos az eredmény már 2-szer menstruáltam az idén és mellesleg évente egyszer szokott megjönni gyógyszerrel.De szerintem az aviva nagyon sokat segít már csak a babára várok.

majd jön őőőőőő is biztos:-):-)

2008. okt. 9. 05:26
tudok olyan EmberkékrQl Akiknek bevált, sQt ikrei lettek.:-D
11. cica33
2007. nov. 26. 08:15
nem tudom,de úgy hallottam hogy igen népszerű
2007. okt. 8. 16:26

Ha még aktuális, előtte ajánlom szíves figyelmedbe ..


"Az AVIVA-MÓDSZER lényege, hogy a 28 év kutatási eredményeit összefoglaló ritmikus gyakorlatsorok hormonális változást idéznek elő szervezetünkben." - mondja Tóth Lívia rekreációs sportoktató. Lívia egyike azon 46 hivatalos oktatónak világszerte, aki magától a módszer kifejlesztőjétől, Aviva Steinertől tanulta meg a helyes technikát. "A tulajdonképpen végtelenül egyszerű gyakorlatok hatására a fokozott vérkeringés több hormont, vitamint és oxigént szállít a nemi mirigyekbe, szervekbe, és ezek hatására megindul a "gyógyító" folyamat. A korunknak, állapotunknak megfelelő hormonszint visszahat a hipofízisre, a központi hormonális szabályozórendszerre, amely ezután "egészséges" utasításokat fog adni."

A tornagyakorlatok segítségével minden nő hatalmat gyakorolhat havi ciklusa fölött: késleltetheti vagy siettetheti, de akár egy adott napra is beütemezheti azt, lerövidítheti időtartamát, csökkentheti menstruációs fájdalmait, rendszeressé teheti eddig csak hébe-hóba jelentkező mensesét, illetve az idő múlásával csökkenő ösztrogénhormonokat mozgásba hozhatja, amelynek következtében eltűnnek a menopauza kellemetlen kísérő tünetei. Bizonyos időben, bizonyos mozdulatokkal elősegíthető vele a gyermekáldás, sőt a mozgás során létrejött altesti vérbőség akár a petevezetékek letapadását is oldhatja, így megszüntetheti a meddőség egyik okát, illetve elkerülhető vele a nem kívánt várandósság is.


Csodálatos visszajelzések vannak, beszámolnak - ciszta elmúlásról, mióma elmúlásról, havi ciklus rendeződésről. A legcsodálatosabb, hogy babát vár több olyan asszony, aki eddig ezt nem remélhette.


Remélhetőleg az AVIVA MÓDSZER egyre szélesebb körű elterjedése egyre több embernek ad segítséget. Nagy előnye az AVIVA MÓDSZER-nek, hogy a gyakorlatok elvégzése nem igényel semmilyen különösebb létesítményt, szakosztályt, bárhol végezhető - otthon, várakozás illetve utazás közben, stb.

9. mongi (válaszként erre: 6. - 946d387370)
2007. júl. 28. 13:10
Te mikkel próbálkoztál már?
2007. febr. 17. 20:33
Temészetesen,teherbeesni,nagyon jó dolog.
7. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - 946d387370)
2007. febr. 7. 00:15

Ha én vagyok a kérdezett:

Természetes módszernek a szexuális együttlétre gondoltam.

2007. febr. 6. 12:34
milyen módszert tartasz jónak?gyogynövény,Jónás vagy van másmien is
2007. febr. 2. 10:12
Mindenesetre kellemesebb mint a mesterséges !
2007. jan. 27. 23:18

Néha túl jó !

Nem akar gyereket az ember, mégis lesz !

2007. jan. 25. 07:37
Nálunk bevált!
2007. jan. 25. 00:06
Legalábbis kezdetben ezzel próbálkozzon az ember ! :)
2007. jan. 25. 00:01
Jók a természetes módszerek a teherbeesésnél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook