Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3 hónapig szedtem fogamzásgátlót, de nem jött be, így nem folytattam. Késhet sokat a menstruációm? fórum

3 hónapig szedtem fogamzásgátlót, de nem jött be, így nem folytattam. Késhet sokat a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 23. 00:58
Másfél évig szedtem fogamzásgátlót,meghíztam tőle,abbahagytam.Május óta egyszer jött meg,de azóta sem.Nem vok terhes.Voltam nőgyógyásznál,júliusban megjött,azóta sem.Mit tegyek?
2009. júl. 19. 13:35
Én is évekig szedtem, és amikor abbahagytam, utána nekem teljesen normálisan és normál időben megjött.
5. c62e5b7d24 (válaszként erre: 3. - Bunnydrop)
2009. júl. 19. 13:15

Szia!

Én ugyan ezer éve szedtem és bajom nem volt a 9 év alatt, de amikor abbahagytam, egy mensim teljesen kimaradt. Mindenképp menj dokihoz és kérj egy vizsgálatot, ahogy elöttem is írták.

4. 37403e3af4 (válaszként erre: 3. - Bunnydrop)
2009. júl. 19. 13:01

Szia!

Szerintem ha nem lettél időközben terhes, akkor kérj kivizsgálást a nődokidtól. Nekem is a harmadik vagy a negyedik gyógyszer jött be. Egy vérvétel az egész. Meg lehet találni a megfelelő gyógyszert, olyan is van ami a cikluszavarokat helyrehozza.

2009. júl. 19. 12:57

Azért nem jött be, mert hullott tőle a hajam, és meghíztam tőle.

Sokaknál olvastam hogy késik nekik a menzesz van akinek hónapokig nem jön meg utána, de ők általában évekig szedték.

Ha szedtem volna a tablettát, tegnap kellett volna megjönnie.

2009. júl. 19. 12:54

Mi az, hogy nem jött be?


Ha valaki abbahagyja a fogamzásgátlót, akkor megjön, nem késik. (Legalábbis ettől nem, vagyis nem hallottam még róla, kiv., ha előtte is összevissza jött meg.

2009. júl. 19. 12:50
3 hónapig szedtem fogamzásgátlót, de nem jött be, így nem folytattam. Késhet sokat a menstruációm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook