Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
504. akót
2015. febr. 13. 13:07
Sziasztok! Én is használtam a tapaszt.Valakinek igaza van , nem mindenkinek használhat egyformás.Én semmit nem fogytam. Mindent úgy csináltam, ahogy elő volt írva.Sajnos nekem csinált a ragasztó egy csúnya bőrpírt, ami úgy viszket,hogy megőrülök tőle.Nagyon csúnya lett a bőröm a tapasz alatt.Ha valaki így járt írja már meg.Szívesen átadom a maradék tapaszt valakinek.Arról nem láttam bejegyzést,hogy valaki visszakérte-e a pénzt, mivel nem használt neki.Ez csak mese,hogy visszaadják.
2014. szept. 3. 11:22
Megmaradt Jenfe tapadzt érdekel valakit?
2013. febr. 24. 23:33

Sziasztok!


Használta már vki a Tonific zsírégető masszírozót?

Vélemények? Vagy ez is csak egy nagy kamu....?!


köszi a válaszokat előre is! :)

501. vogyo
2011. márc. 20. 10:44
Olvasgatom, hogy van akinek nem használ a fogyi tapasz. Valóban nem fogyi tapasz, és olyan szer nincs, ami mindenkinek használna. Pl. az alopyrin sem csillapít fájdalmat mindenkinek. Nekem nagyon bevált. Jól alszom, és vesztettem centiket is:):):)
500. Csodatapasz (válaszként erre: 499. - TIMI7110)
2010. dec. 10. 16:41
Nekem jók a tapasztalataim.1 havi adag után ne várj csodát!2-3 hónap után vettem észre,hogy a melltartóm kapcsolóját szükebbre kell állítani. Nagyon kevés vizet ittam előtte, a tapasztól folyamatosan szomjazom. Azóta jobban alszok.Frontokra érzékeny voltam, fájt a fejem,mióta használom a tapaszt,azóta egyszer sem fájt a fejem. Baráti körve ajánlottam egy fejfájósnak, aki elkezdte tapasztani, azóta nrm szed gyógyszert.Fogyasztónak egyáltalán nem nevezném!
2010. nov. 5. 12:26
Használja valaki Jen Fe tapaszt és termékeit?Mik a tapasztalatok?
2010. jún. 19. 04:32

Sziasztok!

Én sem hittem ebben a tapaszban, de a sógornőmön hatalmas változást tett.

No nem azonnal, hanem hónapok alatt.

Karácsonykor kezdte el a tapaszt alkalmazni, akkor 46-48 as ruhákat hordott, melette nem csinált semmit csak nézte a tv-t csokit, meg csipszet evett és mostanra 42-es nadrágot hord. Nem is az az egészséges, hogy ha két hónap alatt adsz le ennyit.

Az italt is kipróbálta. Egy egész kartonnal vett belőle, de Ő is csak aludt tőle. :-)Azt azóta sem használja, de a tapasz neki bejött.

2010. jún. 4. 11:33

Helló mindenkinek!!!


A férjem megvette az energia italát ennek a JenFe-nek, de nemhogy éberebb lenne, hanem többet alszik, mint valaha...pfff...nem ér az egész semmit. Én is hittem benne, de úgy látom, hogy ha az ember fogyni akar, akkor ne egyen , az a biztos :D

496. Dzsana
2010. máj. 25. 21:53
No, én rá is hagytam, mert nem ért egy kalap szamócát sem. A megmaradt tapaszokat meg elkezdtem a feleségemen használni, mert a szülések után felborult a hormonháztartása, és gyulladásos lett az arcán a bőr. No, hát arra sem ér semmit, jó nagy átverés az egész, pedig hittem benne. Becsapva érzem magam, és elszúrtam rá egy valag pénzt.
495. dezy74 (válaszként erre: 494. - Mesi78)
2010. ápr. 29. 21:44
Ez igen! Jók az infók. Saját példámmal erősíteném meg a dolgot. Nekem kb. 1 hónap alatt sikerült 5cm-t leadni a csípőmről, viszont kg-ban ugyanannyi vagyok, hozzáteszem heti 3-4 alkalommal kondizok itthon. Komolyan mondom jól is esik és nem fáraszt le.
494. Mesi78 (válaszként erre: 493. - Dzsana)
2010. ápr. 28. 22:58

Dzsana!

Ha hiszed, ha nem, lötyög!

Viszont érdekes dolgokat írtál: hogy az izomszövetek a vizet magukba zárják? Ezt még sose hallottam... érdekes lenne..

Megjegyzem, az izomszövetek fenntartásához tényleg energiára van szükség, és minél nagyobb az aktív izomszövet mennyisége, annál nagyobb energiára van szükség. Ezt az energiát a szervezet először a legkönnyebben hasznosítható energiaforrásból fedezi, azaz a szénhidrátokból. Így a TV előtt feküdve senki sem fog zsírt égetni. A zsírégetés már csak a második fázis, ez után jön a fehérjék, azaz az izomszövet lebontása.

Emellett a zsírégetés biokémiai folyamatát lehet befolyásolni különböző molekulák (pl. L-Karnitin) szervezetbe juttatásával, mivel ez a vegyület segíti pl. az acetil-CoA-hoz kötött aktivált zsírsavak mitokondriumba történő szállítását, így elősegítve a felhasználásukat.


A másik dolog amit felvetettél:

cm-ben fogyás kg nélkül? Igen, lehetséges... 1 kg zsír elégetése során felszabaduló energia fordítódhat 1 kg izom létrehozására... lám, a testsúly nem változik, de a cm igen! (Az izom sűrűsége nagyobb, mint a zsíré).


6 nap alatt lötyögős gatya? Igen, lehetséges... ez a tapasz méregtelenítő hatású... A méregtelenítés során a zsírsejtek körül felhalmozódott salakanyagot és vizet is eltávolítjuk a szervezetből, és íme, lötyög a gatya. Nem mondtam, hogy hűűű, de sok zsírt égettem el, csak hogy lötyög a gatya... viszont így most már "felszabadultak" a zsírsejtek, innentől kezdve jöhet a tényleges zsírégetés!

493. Dzsana
2010. ápr. 26. 20:58
No, a fogyás kg vesztése nélkül elég érdekes! Ha a derék kisebb lesz, hová tűnik a felesleges zsírszövet onnan, ha nem csökken a kg? Kezdjük ott, hogy egy fogyókúra során is az első pár kg fogyás nem tényleges fogyás, hanem csak vizet veszít a szervezet. Ezért is van az, hogy gyorsan vissza is "híznak" azok, akik hamar abbahagyják a fogyókúrát. Sportolással is azért lehet fogyni, mert az izomszövetek a vizet magukba zárják, ezután az izomszövetek fenntartásához és táplálásához energiára van szükség. Ekkor történik az ún. zsírégetés. Ha tehát valakinek sok az izomszövete, és éppen a TV előtt fekszik, akkor is zsírt éget. Szóval aki pár nap alatt lötyögős gatyákról beszél, az igen érdekes!
492. Dzsana (válaszként erre: 487. - Mesi78)
2010. ápr. 26. 13:24
6 nap alatt lötyögős gatya? Na ne! Mesi, ez mese.
491. Margo34
2010. ápr. 23. 22:04

Elég szomorú, hogy sokan valótlant állítanak, vagy nem mondanak el mindent azoknak akik vásárolják a terméket, vagy akik belépnek.

Nekem azt mondták amikor beléptem, hogy "fogyitapasz"-nak nevezik, de elsősorban energetizáló testsúly kontroll tapasz. Fogyitapasznak hivatalosan nem is lehet nevezni, mert ezért keményen megbüntetnek ha vki azt állítja róla, hogy az. Ahhoz mindenféle papír, meg viszgálat kellene nálunk. (Lenkeit is hányszor megbüntetik, pedig csak vitamint árul) Az, hogy fogyni lehet tőle, az egy mellékhatás. Nálunk például a férjem nem fogyott tőle, de én igen. Bár fordítva kellet volna... Viszont sokkal jobban érzi magát a bőrében, és soha nem volt olyan jó vérképe mint legutóbb. 5 éve minden 1/4 évben nézik a munkahelyén.

Én is nehezen tudom elhinni, hogy 80 emberből senkinek ne legyen pozitív tapasztalata.

Ha ennyire haszontalan lenne a tapasz, nem lenne a cég már 8. éve a piacon...

490. no_nexeurope (válaszként erre: 488. - Dezy74)
2010. ápr. 23. 06:13

"Szóval akinek 80 embere van az üzletben és "fogyi" tapaszként prezentálja a terméket akkor valóban nem lesz hiteles."


gratulálok!! igy adta elő a cég marketingje plusz szponzor plusz felsővonal! igaz, ma már wellness tapasz lett belőle, mert fogyás tekintetében, igen rosszak a tapasztalatok! mindenhol weigth loss patch-nek titulálják, sőt az elején minden fajta diéta és mozgás nélkül is fogyazstó tapasznak !!!


tudod, utána néztem a cégnek is, bár elöbb tettem volna (az ember holtig tanul), kamu a 4 millió felhasználó az USA-ban, kamu az 500 millió dolláros árbevétel (szerény 500 ezer ), sehol nem jegyzik az MLM TOP cégek körében.


Business Categories

Health & Diet Foods-Retail in Akron, OH

Ret Misc Foods*, Food, Health, Supplement Stores

Nexagen USA Business Information Claim This Profile

Nexagen USA is a private company categorized under Vitamins and located in Akron, OH. Our records show it was established in 2002* and incorporated in Ohio*. Current estimates show this company has an annual revenue of less than $500,000 and employs a staff of approximately 1 to 4.



Also Does Business As

Nexagen Usa, Llc*

HQ, Branch or Single Location

Single Location

Annual Sales (Estimated)

Less than $500,000

D&B: $140,000*

Employees (Estimated)

1 to 4

D&B: 2*

Years in Business

8*


mi magyarok, ezt is bekajáltuk :)


itt befejeztem, és remélem tudtam segíteni embereknek, hogy jobban utána nézzenek dolgoknak!

489. dezy74 (válaszként erre: 487. - Mesi78)
2010. ápr. 22. 22:21

Rajtam is lötyögött a gatya pár nap után. :)

Hozzá kellett állítanom az övet, kilóban meg ugyanannyi maradtam. :)

488. dezy74
2010. ápr. 22. 22:16
Hello Mindenkinek! Már megint ezt látom, hogy "fogyi" meg "csoda" tapasz. Nekem amikor az üzlettel megismerkedtem, azt mondták, hogy alakformáló wellness tapasz. Nekem nem hazudtak. Ez teljes mértékben állja a helyét. Mi a wellness fogalma? Szerintem tudjátok, érezd jól magad a bőrödben. Ezt tudja a termék, aki használta már, biztosan tapasztalta. Lehet tőle fogyni, mert olyan folyamatokat indít be a szervezetben amely egyéntől függően, hosszabb vagy rövidebb időn belül mutatkozik meg és elsősorban centikben. Nem szabad időtartamokat mondani mert minden ember más. Aki hajlandó arra, hogy lefogyjon akkor jobb ha csatlakozik a rendszerhez, mert lehet, hogy az adott személynél akár fél év vagy több is lehet, hogy látható eredményei legyenek a folyamatnak. Addig pedig az üzlettel el tudja azt érni, hogy a termék ingyen legyen és még keressen is vele komoly összegeket. Így nem lesz kidobott pénz a befektetett összeg. Szóval akinek 80 embere van az üzletben és "fogyi" tapaszként prezentálja a terméket akkor valóban nem lesz hiteles. Ám én is vitatom azt, hogy azon a 80 emberen semmilyen látható változás ne ment volna végbe. Csak ha nem rendszeresen használják. Saját tapasztalataim a termékekkel kapcsolatban jók és én a hozzászólásom elején leírt módon mutatom be a tapaszt az ismerőseimnek és így tényleg nem csapok be senkit. Újabb terméktapasztalatom, hogy megállította a hajhullást nálam és a páromnál is, két havi használat után.
487. Mesi78
2010. ápr. 22. 21:44

Sziasztok!

Én egy ellenpélda leszek.

Ma volt a 6. tapaszos napom, és anyukám ma megkérdezte: "Te, nem fogytál?"... és én is így érzem... kezd lötyögni rajtam a gatya.

Reggelire egy tejturmixot iszom, ebédre eszek rendesen, vacsira 1 kifli sok zöldséggel. Napi 3 liter ásványvizet iszok.

Sportolni meg nincs időm, meló után a gyerekek vannak, este 10-kor meg nincs kedvem tornázni.

486. guti73
2010. ápr. 22. 20:55
A víz mellé a jenfe italt nekem sem mondták.miért jobb ha azt is iszom a tapasz mellé?
2010. ápr. 22. 20:39
1,5 hónapja használom a tapaszt, és láss csodát még mindig semmi... Kb. 2 liter folyadékot iszok meg naponta. Ennyit erről a csoda tapaszról... és persze mikor szólnak az emberek, hogy nem fogynak, kitalálják, hogy persze, mert ezt is, meg azt is kellett volna hozzá tenni. Ja és hozzáteszem, heti kétszer két órát keményen sportolok...
484. 5afe785ea3 (válaszként erre: 483. - 0bdfb427c6)
2010. ápr. 22. 17:50
ok, köszi a tippet, azt fogom tenni! :)
483. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 482. - 5afe785ea3)
2010. ápr. 22. 17:23
Igen, pontossan !! De Te is jobb ha konzultász a felsővonaladal !
482. 5afe785ea3 (válaszként erre: 481. - 0bdfb427c6)
2010. ápr. 22. 16:56

ami a 3 liter víz előtt van, az kimaradt.... nem is mondta senki hogy a kettőt együtt kell...

ha így csináltam volna, akkor még hatékonyabb lett volna? vagy?

2010. ápr. 22. 16:53

a Jen Fe Full Live-ot ! + 3 liter víz!!


Gratulálok, hogy sikerült lefogynod a JenFe tapaszal :)

480. 5afe785ea3 (válaszként erre: 477. - 0bdfb427c6)
2010. ápr. 22. 16:43

milyen italt? 3 liter vízről volt szó!!! másról nem!


bár én nem panaszkodom....nekem jó tapasztalaim vannak, voltak vele...

479. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 478. - Dzsana)
2010. ápr. 22. 14:58
centik?
478. Dzsana
2010. ápr. 22. 14:14
Én most tartok a második hónap közepén, de még rólam se ment le egy deka sem. :-(
477. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 466. - No_nexeurope)
2010. ápr. 22. 14:10

Hoppáááá, erről beszéltél a szponzorodal vagy a felsővonalal?

Az én csoportomban is vannak akik, nem fogytak le, de használják a tapaszt, mert rengeteg más jó tulajdonsága van..pl, jó a zsebfekélyre :)

Viccet félretéve, az italt is itták? Mert az fontos része a súlycsökkentésnek!

2010. ápr. 22. 13:49

pontossan, sajnos!

nekem is ezt mondták..diéta és mozgás nélkül..!

többször elmentem a rendezvényekre, és bizony a top vezetők is kövérek voltak , pedig ők állítólag már augusztus óta használták a tapaszt..!

475. guti73 (válaszként erre: 474. - No_nexeurope)
2010. ápr. 22. 13:33
Te forgalmazóként beléptél a rendszerbe?Aki nálam járt forgalmazó ő is azt mondta,hogy diéta és mozgás nélkül lehet fogyni.Az első hónapot én is rászántam erre az "igazságra"bár a józan eszem tudta,hogy ez nem így van!Csak azt nem értem,hogy akkor miért ezzel az állítással bombáznak mindenkit?!Most már nem vacsorázom,hetente 3*futok,és egyszer tornázok.Az első szülés után is így csináltam.Most hozzáveszem a tapaszt is,hátha így majd több fog lemenni.Én is a Vaterán vettem és tényleg fillérekért.Több tízezret nem adtam volna érte.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook