Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hosszúhétvége belföldön - hová menjünk? fórum

Hosszúhétvége belföldön - hová menjünk? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 16. 06:40
Én Gyulát javaslom: A Várszínház miatt is, illetve a fürdő miatt természetesen, hiszen arról is híres Gyula, egyébként is egy szép város, ezek miatt, amiket írtam, most aktuális is lenne egy hosszú hétvégét ott eltölteni, javaslatom szerint.
2009. júl. 24. 15:52
Sümeg, Hotel Kapitány- itt voltunk nászúton, fantasztikus volt! Gyönyörű a környék, pont a várra nézett a szobánk..
2009. júl. 20. 22:05

Orfűt ajánlanám.Fiatal,turbékoló párnak nagyon ideális:)

Mi egy kis panzióban voltunk,300 méterre a Pécsi-tóhoz.Az Orfűi-tóban strandolni is lehet,de a panzió udvarában is volt fürdőmedence.Nagyokat lehet sétálni.Körbekerültük a tavat,ami 7 kilométer,de nagyon jól esett a napsütésben.A közelben két kilátó is van,mindkettőt megmásztuk.Malommúzeum,kemencés udvar,ahol hétvégenként az idős nénik isteni finom kelt kalácsokat sütnek kemencében.Érdemes megkóstolni!

22. Ritkó (válaszként erre: 17. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 20. 22:00

Szia!


Mi szeretnénk Eger felé venni az irányt, tudnál nekünk ajánlani valamerre egy jó kis szállást? Kisgyermekkel mennénk, de csak két napra, szombat és vasárnap.

2009. júl. 20. 19:57
a végén már választani sem tudok. 50 évre előre meglesz az ulticél :) Köszönöm! :))))
2009. júl. 20. 07:55
A Balatont ki ne hagyjátok!!!!!!!! Szigliget!!!!! :)))))
2009. júl. 20. 06:23

Mórahalom, ott a fürdő és szép a város.És a környék is.

3000-ért tudok nagyon kellemes apartmant.

2009. júl. 19. 23:35
Bélapátfalva melletti faluban egy nagyon szuper szállást tudok ajánlani. Akit érdekel, írjon privit.
2009. júl. 19. 22:49

Eger mellett lakom, ha segíthetek bárkinek, írjon.:)

Mi pénteken egy napra Aggtelekre utaztunk...hát hegyekben élek, de az valami gyönyörű!

2009. júl. 19. 22:32

Találtam is egy helyes kis apartman-t Tiszafüreden, kinéztük ma az Urammal a tökéletes időpontot is, úgyhogy nagyon köszönöm a tippeket! :)

Egerbe pedig majd ősszel vagy tavasszal megyünk.

2009. júl. 18. 23:13
köszönöm a tippet, rákeresgélek egy kicsit majd holnap a szállásokra. :)
14. tnori78 (válaszként erre: 2. - **Kata**)
2009. júl. 18. 23:03
Egerben nőttem fel, úgyhogy zene füleimnek, amiket írtatok, hiszen én is imádom, mégis más ötletem támadt, ahogy olvastam a hozzászólásokat: Tisza-tó. Ismered? Vízitúrázni járok oda pár éve -Tiszafüredre pontosabban-, és egyszerűen varázslatos a táj, a természet szépségei...olcsó, kedvesek a helyiek, és a vonat is stimmel. Gondold meg...:o)
13. eddit (válaszként erre: 12. - Ritkó)
2009. júl. 18. 21:58
picit korábban tudtam volna szerezni neked...de már sajnos nem :(
12. Ritkó (válaszként erre: 8. - Eddit)
2009. júl. 18. 21:33

Igaz :) már nagyon sok helyen elfogadják :)

Deee nekem nincs üdülési csekkem :(((

11. 454db8ee37 (válaszként erre: 3. - Zuhoj)
2009. júl. 18. 21:27
Én is szeretem Eger és környékét,a Mátrát,Bükköt..De idén Egerben voltunk, nagyon drága hely lett,( a 10 évvel ezelőttihez képest) mindenért, még egy tárlaton belül is több dologért pénzt kérnek .De innen el lehet menni Szilvásváradra,Gyöngyösre,Egerszalókra,Demjénbe.Ez utóbbi egy igen hangulatos, olcsó melegvizes fürdő , éjjel is nyitva, nagyon klassz hely,az egerszalóki fürdő mellett van, csak nem olyan flancos, és sokkal olcsóbb. Javaslom, nem bánod meg, ha megismered.Egerben pedig keresd meg a palacsintázót,érdekes hely, ritkaság.
10. eddit (válaszként erre: 9. - Ében11)
2009. júl. 18. 21:17
A barlangfürdő is klassz, igazad van....és rengeteg panzió van körülötte...
2009. júl. 18. 21:16

hát nekem a balaton ugrik be-az északi part mert az kirándulós is lehet.veszprém és környéke.esetleg keszthely-szigliget.

vagy lilafüred,miskolctapolca-barlangfürdő.

tokaj.

de ha sokat gondolkozom mindent felsorolok ami a térképen van.

8. eddit (válaszként erre: 7. - Ritkó)
2009. júl. 18. 21:15
viszont elfogadnak üdülési csekket :))
2009. júl. 18. 21:12

MI is Egerben voltunk pár éve, csajbulit tartottunk ott, 3 napos volt :) nagyon jó helyekre elmentünk :)

Jaa és Egerszalók is szuper hely, ott is voltam pár éve, és éjszaka fürödtünk :) azóta már megcsinálták vagyis felújították a helyet, és baromi drága lett.

6. eddit (válaszként erre: 5. - **Kata**)
2009. júl. 18. 21:07
Annyi szép hely van Mo-n, nézzetek szét máshol is ha gondoljátok, de az fix, hogy én beleszerettem Egerbe...:)
2009. júl. 18. 21:02
De jó, amúgy is Egerre gondoltam, mert oda jártunk eddig. :) csak azért gondoltam megkérdezem, nem ártana egy kis változatosság. de akkor lehet h az a sorsunk h oda menjünk megint:)
4. eddit (válaszként erre: 3. - Zuhoj)
2009. júl. 18. 20:59
Tavaly én is ott voltam. Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval, csakis ajánlani tudom!!!!!!
3. zuhoj (válaszként erre: 2. - **Kata**)
2009. júl. 18. 20:58

Én Egerbe szeretek így elmenni. Nagyon szép a város, baromi hangulatos. Egész éjjel élő zene szól a téren, és ilyenkor nagy nyüzsi van a városközpontban. Ott van tőle nem messze Egerszalók, természetes forrással (ide éjjel is be lehet menni, akár hajnal 3-kor is)..

Meg persze Eger központjában is van strand.

Engem a vár annyira nem kötött le, inkább a város nagyon kellemes hangulata. Az utcákon rengeteg nagyon kellemes kis beülős hely, jókat lehet beszélgetni, borozgatni. Tényleg klassz.

2009. júl. 18. 20:47
Szeretnénk aug vége felé 3-4 napot eltölteni vhol. Olyan helyre szeretnénk menni ahová vonattal is lehet mert nem biztos hogy kész lesz az autó addigra. Illetve legyen a közelben strand. És ne legyen túl drága,persze:) Előre is köszi!!
2009. júl. 18. 20:45
Hosszúhétvége belföldön - hová menjünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook