Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Escapelle tabletta bevétele után két héttel korábban megjött a menzeszem.Mennyi az esélye, hogy a vérzés ellenére terhes vagyok? fórum

Escapelle tabletta bevétele után két héttel korábban megjött a menzeszem.Mennyi az esélye, hogy a vérzés ellenére terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 4. 08:52

Sziasztok!

Én is ezt az Escapelle tabláttát vettem be egy hétfői napon, a vérzésem vasárnap kezdődött ugyan azon a héten...

De nekem a nőgyógyász azt mondta ciklusközbeni vérzés előfordulhat, és hogy a menstruációmnak normál időbe meg kellene jönni!

Tud valaki arról valamit mondani, hogy ez a vérzés meddig kellene hogy tartson? Nekem rendes menstruáció erősségű, gondolom ez nem baj...

Jelenleg németországban vagyok, még nőgyógyászhoz se tudok elmenni...fontos lenne a válaszotok, tanácsotok...de ahogy olvasom terhes szerintem nem vagyok, ha van vérzésem...

Ha valaki hasonló cipőben járt ossza meg!

köszi

2010. febr. 10. 11:17

Sziasztok!


Feldobnám újra a témát, mert nagyon szükségem lenne tapasztalatokra! Sajnos nekem is szükségem volt escapelle tablettára. Bevétele után már másnap elkezdett fájni a hasam, ami azóta csak ritkán múlik. Most, a bevétel utáni negyedik napon tartok és iszonyatosan émelygek és mellérzékenység is jelentkezik! Vajon ezek a mellékhatások vagy már a terhesség első jelei?Nagyon izgulok, bár tudom, hogy mindenkinél máshogy zajlanak a folyamatok, de jó lenne ha valaki írna, hogy neki is voltak ilyen tünetei és nem lett terhes!Köszönöm!

2009. aug. 27. 18:44
Sziasztok! Én a barátommal voltam és akadt egy kis komplikáció. . kivette, de nembiztos hogy éppen időben, úgyhogy elmentünk venni escapellét, amit beis vettem kicsit több mint 24 órára rá, tegnap. A mensim nem teljesen két hete volt, és nincs is teljesen beállva időpontra, olyan 40pár naponta jön meg, szóval még addig rengeteg nap van hátra. A tablettának semmilyen hatása nemvolt nálam, pedig már eltelt 24 óra a bevétel óta, és úgy tudom hogy ilyenkor 24 órán belül kb meg kellene jönnie a menstruációnak. De nekem sehol semmi, mellékhatás sem volt. Szerintetek kellene aggodnom? Vagy ez természetes ?
2009. júl. 18. 17:01

A tabletta a magas hormontartalma miatt okozhat rendkívüli időben jelentkező vérzéseket.

Mivel a vérzés annak a jele, hogy levált a méhnyálkahártyád, szinte 100 % hogy nem maradtál terhes.

2009. júl. 18. 13:46
Vagy csinálj tesztet és kiderül!!
2009. júl. 18. 13:44
szeretnél az lenni?Menj Dokihoz sztem!
2009. júl. 18. 13:10
Sziasztok!Escapelle tabletta bevétele után két héttel korábban megjött a menzeszem.Mennyi az esélye, hogy a vérzés ellenére terhes vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook