Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ananásszal szeretnék méregteleníteni, kicsit fogyni, hogyan csináljam? fórum

Ananásszal szeretnék méregteleníteni, kicsit fogyni, hogyan csináljam? (tudásbázis kérdés)


1 2
45. Cucicsillag (válaszként erre: 41. - Andybaby)
2011. aug. 3. 13:13
Jó pár évvel ezelőtt szedtem, de nekem nem használt semmit.
44. giorcub (válaszként erre: 43. - Zseni60)
2009. aug. 18. 22:58
es ki javasolta? a sarki hentes? menj el 1 ortoped orvoshoz azzal jobban jarsz...
2009. aug. 18. 21:02
Sziasztok! Izületeimmel gondok vannak,s javasolták a méregtelenítést.Ha tudtok valami egyszerűt,kérlek benneteket ÍRJATOK .Köszönöm a hozzáállásotokat.
42. L.Niki18 (válaszként erre: 41. - Andybaby)
2009. júl. 23. 21:36
Nekem a káposztakapszula vagy a szűzkapszula vált be, és sokaknak az ismerőseim illetve rokonaim közül.
2009. júl. 22. 22:17
Én most rendeltem ananász kapszulát,a fogyókúrámhoz +edzek is sokat,meg kevés kaja +napi 3-4liter víz ill.citromos víz..Valaki szedett már ananász kapszulát plusz zsírégetés céljából???Vélemények???
40. L.Niki18 (válaszként erre: 38. - Giorcub)
2009. júl. 22. 21:54
Jaa, én diétás csokira gondoltam. Az ét valamennyivel kevesebb zsírt, kalóriát tartalmaz mint a tejcsoki. Én nem heti 1-szer hanem kb. 2 hetente egyszer 1 kocka csokit kívánok meg. :))
39. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 36. - Giorcub)
2009. júl. 22. 21:34
Ismerős...csak én magamtól szoktam hozzá.:( De ez van! Megszabadulni viszont piszok nehéz a kilóktól...
38. giorcub (válaszként erre: 37. - L.Niki18)
2009. júl. 22. 18:27
hat az etcsokinak ugyanakkora az energitartalma mint a tejnek (sot van amelyiknek meg nagyobb is). gyakorlatilag tomeny zsir. ami igencsak kerulendo fogyo alatt (valojab azon kivul is) de persze heti 1-2 kocka nem szamit, a napi mar erdekesebb (plane tabla...)
2009. júl. 22. 16:56
Én ha nagyon kívánom az édességet, akkor sem szállok el, mert tudom nem szabad. Olyankor bekapok 1-2 kocka ÉTcsokit és kész.
36. giorcub (válaszként erre: 35. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 20. 18:40
en is, mar volt hogy napi egy tablat megettem, pedig nem vagyok edesszaju, sot nem is nagyon eszem edeseket, de melohelyen hozzaszoktunk, hogy kaja utan kimentunk boltba es ha mar ott voltunk akkor valamit venni kell, no nem gyumolcsot vagy joghurtot hanem kakoscsigat (hisz oly jo szaga van) meg egy tabla csokit. aztan masnap is mentunk, meg harmadnap, es mindig elfogyott amit elozo nap vettem...
35. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 34. - Giorcub)
2009. júl. 20. 17:36
Ez tényleg így van, nehéz betartani...főleg az első 1-2 hónap a legnehezebb, amíg átáll a szervezet (nekem komoly szénhidrátelvonási tüneteim voltak, azelőtt rengeteg csokit ettem).
2009. júl. 20. 17:15
eleg 1 hetig szamolni (akar utolag, naplozva). aztan utana mar tudni fogja hogy mennyi az annyi. igazabol diatazni nagyon egyszeru, 3 mondatban el lehet intezni az egyetlen hatekony es tartos modszert. de a legnagyobb baj hogy betartani nagyon nehez (latszolag nem) de a valosagban igen, mert az ember sokkal tobbet eszik mint kene, csak ez nem tudatosul benne.
33. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 32. - L.Niki18)
2009. júl. 20. 16:06

Minimálisat ezekből is ehetsz...a lényeg, hogy minél kevesebb szénhidrátot (a krumpliban is majdnem annyi van, mint a tésztában, a rizsben is sok) és zsírt fogyassz, de ezt nem tudod kikerülni, mert szinte mindenben van. (Még az almában is van 0,03 g zsír.)

Vagyis, mindent ehetsz, csak kevesebbet, mint eddig. Nagyon jó módszer, csak kissé macerás a kalóriaszámlálás. Ha a napi kalóriaszükségletedet lecsökkented 20%-kal, emellett mozogsz is, az már szuper!:)

2009. júl. 20. 16:03
Én is lényegében életmódváltással szeretnék fogyni, és remélem sikerülni is fog mozgás mellett! Ahogy már írtam:kenyér, liszt, tészta kizárva! :)
31. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 29. - 00346cf747)
2009. júl. 19. 22:47
Jaja!:) Az lenne a jó, ha nem diétában és fogyókúrában, hanem életmódváltásban gondolkodnánk és nem kúraszerűen alkalmaznánk, hanem ez lenne az általános...de hát emberből vagyunk.:)
30. 2d5a00656a (válaszként erre: 29. - 00346cf747)
2009. júl. 19. 21:36
:)
2009. júl. 19. 21:36

Néhány nap alatt fogyni semmivel sem lehet.

A fogyás egy tartós folyamat következménye, kb. 30. nap körül indul meg, és továbbra is kitartónak kell lenni, akár évekig, ha a súlyfelesleg túl régi.

A test folyadékmennyiségéből, a béltartalomból, esetleg izomzatból könnyebben lehet veszíteni, sajna mindegyik pünkösdi királyság.

2009. júl. 19. 21:28

[link]

Akira!

A bél kipucolása nem fogyaszt semmit a zsírraktárakból,egynapos diéta pedig nincs ,illetve a diaeta szó kímélő étrendet jelent eredetileg,arra jó,de amire mi használjuk a szót,és a diétát/fogyás/arra egy nap röhejes.

27. Akira001 (válaszként erre: 26. - 2d5a00656a)
2009. júl. 19. 21:20
Az ananász méregtelenítő tulajdonsága abban nyilvánul meg, hogy salaktalanítja a szervezetet. Éppúgy mint a grapefruit. Éppen ezért nem ajánlatos egy naposnál hosszabb diétát tartani belőle. ez alatt az idő alatt éppen eléggé kipucolja a beleket. :D
2009. júl. 19. 19:15

Nincs olyan hogy ananásszal méregtelenítés....

Akinek szüksége van méregtelenítésre valóban/és nagyon kevesen vannak extrém esetekben,mert a szervezet elintézi/az egy sokkal komplexebb folyamat ,mint az ananászevés magában.

Az ananász egyébként nem méregtelenítő hanem zsírégető tulajdonságokkal bír.

2009. júl. 19. 17:39
Elolvasom. De én nem tudom mennyire lesz bonyolult és drága beszerezni amiket kell, főleg itt kint Németországban? :-)
24. NOA (válaszként erre: 23. - L.Niki18)
2009. júl. 19. 15:09

Naplómban talász a nyerskoszt diétál egy címet.Nézd meg a táplálkozást.-nagyon egyszerű .

Esetleg ha valamit nem értesz akkor privibe kérdezz.Igaz holnap kapom meg a könyvet amit megrendeltem erről a témáról de elég világosnak tünik a lényeg kidoborodik:)Nekem nagyon bejön ez a táplálkozás főleg nyáron.

2009. júl. 19. 14:46

Itt Németországban ahol mi lakunk (észak) itt a nyár maximum 27 fokos. Legtöbbször esik az eső is. Én pláne ilyenkor nem vagyok szomjas. Így a folyadék nem megy. De amúgysem ment otthon Magyarországon a nagy melegben sem. A vizet ásványvizet nem szeretem. :-(

Így kicsi gyümilevet higítok fel ásványvízzel/vízzel és azt iszom, legyen pici íze, gondolom ez nem nagy baj. Mellette diétásan eszek. Ahogy írtam, a kenyeret lisztet tésztát nem eszek abszolút.

22. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 21. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 19. 09:21
Tegnap egész nap fát pakoltunk a közel 40 fokos melegben...akkor ittam meg 2,5 liter folyadékot. Egyébként nekem is bőven elég az 1-1,5 l, néha még annyit sem iszom, és nincs narancsbőröm, nem szédülök, nincs rossz közérzetem...sőt! Nagyon jó formában vagyok!:)
21. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 13. - L.Niki18)
2009. júl. 19. 09:18

Rozs- vagy barnakenyeret reggelire nyugodtan ehetsz egy szeletet.:)

A folyadékmennyiség pedig ha tornázol rendszeresen, biztosan nőni fog.

Azért nem írtam, hogy mennyi folyadékot kell(ene) meginni, mert mindenkinek más a folyadékfelhasználása. Lehet,hogy neked ennyi is elég, akkor ennyit igyál! Azért erőszakkal nem kell meginnod egy vödörrel.:)

20. 5e48d37001 (válaszként erre: 18. - Giorcub)
2009. júl. 19. 07:56

Teljesen egyetértek ezzel a hozzászólással.

Ha kipróbálod,ennek úgy is jojo lesz a vége.Tapasztalatból írom.

Nálam csak az vállt be,hogy délután nem eszek semmit csak fehérjét.Hús,tojás,felvágott,sovány tejtermékek.Délelőtt viszont mindent.Persze mértékkel.

Ezt egy hónapja tartom is,úgy,hogy beiktatok hetente egy bűnözős napot mikor délután csokikat is falok:)

Nálam bevállt,simán lement 1 hónap alatt 2 kg az amúgy is nem valami sok tetsúlyomból.54 helyett már 52:)

Ezzel a méregtelenítő kúrákkal csak a pjzsmirigyedet terheled meg,nekem majdnem akkor hullot ki szinte az összes hajham,mikor lébőjtel méregtelenítettem,ill. utána.

Senkinek nem ajánlom!!!!!

19. giorcub (válaszként erre: 16. - Tnori78)
2009. júl. 19. 00:13

na az biztos fincsi lehet... brrrr.

en most epp eszem egy dobozzal es igy edesen sokkal jobb:)

18. giorcub (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2009. júl. 19. 00:12

meregtelenites es zsiregetes nincs nem letezik. ezekre megvan a szervezetnek a megfelelo eszkoze (anyagcsere, maj, vese).

az ilyen dietaknak sincs semmilyen alapjuk. ne csinalj ilyet mert egyreszt az ananasz magas szenhidrat tartalmu (plane a konzerv) masreszt megutalod egy eletre.

tarts normal alacsony kaloritartalmu etrendet, kb 1000-1200kcl/nap, legyen vegyes az etkezesed, sok feher hus es zoldseg, keves szenhidrat, még kevesebb zsir. a siker garantalt lesz, tartos utemu, latvanyos es maradando.

de alairom ezt a legnehezebb betartani, es jobb azt hinni, hogy az evek (evtizedek alatt) felszedett kilokat egy par napos/hetes kuraval el lehet tuntetni...


amugy ha jol szamolom augusztusig meg van 2 het. az max 2-3 kilo (kezdesnel tobb de az csak a viz miatt lesz).

17. giorcub (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2009. júl. 19. 00:05
komolyan ez mar lassan rogeszmes amit ezzel a meregtelenitessel es ivassal kapcsolatban irogattok:(
2009. júl. 18. 22:56
Az ananászkonzerv talán nem olyan ártalmas, ha leöntöd róla a cukrozott levet, és átmosod párszor vízzel...én így fogyasztom, mert így szeretem. Sok sikert a diétához!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook