Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megcsalt a párom, teljesen kivagyok! fórum

Megcsalt a párom, teljesen kivagyok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. febr. 27. 04:45
nem csodalom!
632. Picilanykamarnagylany:( (válaszként erre: 629. - Mstak)
2014. febr. 19. 16:17
írd meg nekem:) mindent. ha gondolod:)
2011. máj. 30. 10:16
Ki, hogy van?
2011. jan. 3. 13:27
Ezért vannak a pszichiáterek nekik elmondhatod
629. mstak
2011. jan. 3. 13:24
basszus teljesen nem rémlett miket írogattam ide csak most olvastam végig még biztos gyógyszer hatása lehetett:( ma meg haza kellett jönnöm munkából mert egyfolytában sírógörcs jött rám. szerdán meg mehetek pszichiáterhez. ebben az életben még nem sok örömöm volt ha egyesével néznénk a bajaimat mindegyik miatt öngyilkos lehettem volna. vannak olyanok amit még soha életbe senkinek nem mondtam el és ez a legnagyobb baj még itt se merném ezeket leírni.
2011. jan. 2. 19:14
nem minden a szex ezt most te is láthatod vannak fontosabb dolgok is az ilyen pasitol jobb megszabadulni elhiszem hogy nehéz de jobb igy mintha férjed és gyerekek is lennének még találhatsz rendes pasit és akkor majd nézd meg hogy ővele mi lett az ilyen embereket hamar kiismerik és megunják nehezek lesznek ezek a napok de ha tudsz beszélges édesanyáddal pár hét és már könnyeb lesz rágondolni
627. mstak
2011. jan. 2. 18:27
jó de annyira nehéz főleg ez a férget is elfelejteni mikor annyira szerettem minden rendbe volt köztünk főleg a sex és még is máshoz járkált vagy ment párhuzamosan . jó lehet éppen össze voltunk veszve de egyből máshoz szalad áhhh nem hiszem el:( pont mikor együtt töltöttük volna a szilvesztert meg tényleg agyonra ki volt nyalva a segge és mégis ez a hála. haverjaival mindig elmehetett
2011. jan. 2. 18:22
nekem is a férjem a mindenem de ha megcsalna vagy elveszteném az borzalmas lenne de mindig kell gondolni a családodra mert csak az van melletted és az segit ha kell föleg egy édesanya ők a legfontosabbak én már sokszor tapasztaltam
625. mstak
2011. jan. 2. 18:03
tudom csak ilyenkor nem gondolok másokra csak arra ,h nem akarok tovább szenvedést okozni magamnak. de mikor láttam ,h anya visz be a kórházba rémülten akkor ott azért már megbántam ,de ez a pasi volt a mindenem ,de már soha többé nem akarnám látni ezek után
2011. jan. 2. 17:56
ha máskor is eszedbe jut gyogyszert beszedni jusson eszedbe,hogy édesanyádnak mekkora fájdalmat okozol ö itt marad nélküled a barátod meg egy disznó és nem érdemli meg hogy ilyet tegyél magaddal
623. mstak
2011. jan. 2. 17:29
tegnap miután megírtam ezt a levelet elkezdtem xanaszozni 55 szemet úgy ,h alkohollal húztam le, még szerencse ,h anyám időben hazaért és észre vette ,h nincs rendbe nálam valami vitt a korházba mert már szinte felszívódott az összes gyógyszer nem emlékeztem már semmire mi történhetett csak reggel arra kelltem ,h sok idegen ember megy az infózió. egy pasi se érdemli meg ,h még mi végezünk a saját magunkkal az ő szemétsége miatt. az biztos soha többet egy pasiba se tudok már megbízni
622. mstak
2011. jan. 1. 11:36
Jó kis szilveszter estém volt:( úgy volt ,h barátommal töltöm a szilveszter elment az egyik haverjáé úgy hagyta a számítógépet én meg az egyik közösségi oldalon elolvastam a kimenő üzeneteket. már az első oldalon kiderült,h 2 lánnyal megcsalt tovább már nem is mertem nézni. másfél évig voltunk együtt márciusiak voltak a levelek. elég sokszor szakítottunk,de mindig csak egy hétre max. mindent megadtam neki sex is naponta többször is és mégis ezt kaptam. még ő volt felháborodva ,h elolvastam ,de tagadott volna még ezek után is. jól kezdődik ez az évem is:(
621. c70923acf3 (válaszként erre: 616. - Akymo)
2010. jún. 2. 19:24
Adj a férjednek akkora taslást,hogy a takony is menetet vágjon a nyakán oszt nem lesz többet kedve csajozni
620. correct (válaszként erre: 619. - Correct)
2009. aug. 1. 11:21
Első mondatom esetében mentségemre legyen szólva, alig aludtam vmit :D
619. correct (válaszként erre: 618. - 00346cf747)
2009. aug. 1. 11:20

Én egyetértek vele spinnel.

De hozzáteszem, a hiba ott van, hogy nem megcsalni kéne, hanem előbb véget vetni a kapcsolatnak. Persze arra is lehet indok, hogyha valaki nem akar végetvetni...bonyolult dolgok ezek :S:)

618. 00346cf747 (válaszként erre: 613. - Spinneli)
2009. júl. 31. 21:40
Jujj, vagy a "majd te is sorra kerülsz" bölcs jóslatok :))
617. kanawiosta (válaszként erre: 616. - Akymo)
2009. júl. 31. 21:19

Akkor írd meg privibe:D

Többet én sem íróm le,ami bánt:(

616. Akymo (válaszként erre: 615. - Kanawiosta)
2009. júl. 31. 21:16
De jó is lenne ezt valakivel kibeszélni... de sajnos a közösbe nem szívesen mondom el.Teljesen kiborít.
615. kanawiosta (válaszként erre: 614. - Akymo)
2009. júl. 31. 21:15

Elhiszem!

Elmondhatod ha akarod!

614. Akymo
2009. júl. 31. 21:14
Lányok én lelkileg lettem megcsalva és ez sokkal jobban fáj :-(
613. spinneli (válaszként erre: 612. - 707655fba1)
2009. júl. 27. 01:31

Sok indok lehet arra, ha valaki megcsaló, arra is,ha valakit megcsalnak.

Mindenesetre ahogyan már megbeszéltük-nem válasz semmire.


Nem csaltak meg soha-de remélem nem azért van a kérdés, hogy aztán nekem essenek a "tapasztalt" megcsaltak.

:)

612. 707655fba1 (válaszként erre: 611. - Spinneli)
2009. júl. 26. 14:36

Hát, igen.

Végülis az is indok, hogy a f.sz feláll, az ész megáll!

Spin!

Megcsaltak már?

611. spinneli (válaszként erre: 610. - 707655fba1)
2009. júl. 25. 22:52
A megcsaláshoz mindig van indok, különben minek csinálná bárki is.
610. 707655fba1 (válaszként erre: 605. - Spinneli)
2009. júl. 25. 17:03

Ahhoz, hogy valakit megcsaljanak nem kell feltétlenül indok!

De ha van is, ha szar a kapcsolat, akkor búcsút kell venni és tovább kell lépni. Nem megalázni.


Én így látom.

609. böbe83 (válaszként erre: 608. - Anikócsajszi)
2009. júl. 25. 16:09

Én mégis sértőnek és gúnyosnak érzem a hszaidat.

Talán emberség ...

Nekem az a tapasztalatom, hogy segíteni tapasztalataink megosztásával, és kérdések feltevésével lehet. Akkor rájön az ember, milyen is a kapcsolat igazából, viszont, ha nem kérdez, csak válaszol, az nem visz előre...

608. Anikócsajszi (válaszként erre: 607. - Böbe83)
2009. júl. 25. 15:38
Tudod ,talán élettapasztalat . Nem belerúgás kérdése ,de nem is hitegetem és nem is biztatom ! És Te valóban úgy gondolod az a helyes út a visszataláláshoz ,amiket itt írtak neki .Nem volt bennetek annyi kurázsi ,hogy azt írjátok ,nem volt helyes ,hogy igy tett. Midön Te sem szeretnéd és( mások sem ),hogy a párjuk kutakodjon utánad( ! !Azt sem értem ,hogy a párja nem akarta a babát ,akkor miért nem védekezett?Az igen nagyon megy ,felelötlenül a világra hozni gyerekeket ,de hát bocsáss meg azt fel is kell nevelni !! Ha Ő kivan lelkileg ,gondolj bele ,hogy az apuka mikor megtudta ,hogy az Ő akarat ellenére egy életen át fizetnie kell ,mindön megmondta nem szeretne gyereket !! Tudom Ő is védekezhetett volna !! Ez sem kifogás .De rákényszeríteni valakit ,az számomra felfoghatatlan . Gondolod,hogy igy valaha is boldogok lennének ? Nem bántottam egy szóval sem ,Ő kezdett sértegetni ,de miért is ,mert rátapintottam az igazságra !! Közben még te is engem sértegettél . Ti valóban azt hiszitek ez a megoldás , jó... fogadja el az egy oldalú véleményt ,és menjen mondja meg a párjának ,hogy mindenki őt szidja ,mert a szemét megcsalta ! De minden oknak okozata is van . Hogy nekem valaki csinál egy gyereket.. az még nem kapcsolat ! Hogy néha összefekszik valaki azt ,soha nem nevezném kapcsolatnak !:De nekik ,most itt van egy kapcsolat a a gyermek ! Ő az ..aki egyedül megérdemelné ,hogy a sok viszály ellenére családban cseperedjen fel !
607. böbe83
2009. júl. 25. 15:05

Ja tényleg nem kéne. Egyszerűen csak érdekelt mi van azzal a lánnyal , aki a topikot nyitotta, mert egy másik fórumról ismerem, és nagyon rossz bőrben volt akkor. Aztán látom, hogy még csak bántják itt is.

Azzal a jelszóval, hogy akárkit bénthatok itt. Nem ismer senki, szabadon rúghatok bele akárkibe, lehetőleg vki olyanba, akire ez hat.

Anikócsajszi véleményében, semmiféle segítő szándékot nem látok. Még, ha úgy gondolom is, h. egy kapcsolat két ember kölcsönhatása, és, ha megromlik mindketten valamilyen szinten felelősek, akkor sem szólnék le senkit ennyire.

Amúgy egy kapcsolatban jelen van a két ember multja is. És néha nehéz megtalálni az elromláshoz vezető okot, de meg lehet találni, és javítani is lehet. Ezért nem szeretem csernus könyvét sem ,mert egyszerűsít. Az emberi kapcsolatokat sokan kutatták, és komoly szociálpszichológiai könyvek születtek erről.

Ha akarjátok leírom, amit ajánlok:)

2009. júl. 25. 14:27

úristen már a helyesírásnál jártok mint "fegyver"..

pff.

605. spinneli (válaszként erre: 581. - 707655fba1)
2009. júl. 25. 14:26
leírtam a folyamatot, hogy szerintem, hogy megy a megcsalás...én nem választanám a kettőt szét, már a szar kapcsolatot és a megcsalást, ezért nem látom, hogy ezek a hölgyek miért csak erre koncentrálnak.
2009. júl. 25. 14:23

Hanyatt vágom magam ,ugyan ez a topik indító ezt írja ! :))


"Külön élünk a páromtól anyagi okok miatt, a szüleinknél lakunk!

Ti meddig bírnátok ezt, hogy külön laktok?

Egyedül neveled? "


Hát a pasi nem birta az biztos :)))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook