Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti is jártatok már így? fórum

Ti is jártatok már így? (beszélgetős fórum)

13. BenKír (válaszként erre: 12. - 52d3e0b8a8)
2009. júl. 23. 23:11
Most vettem észre, hogy a "becsületes" emberek közül már valamelyik újonnan regisztrált, új névvel, csak hát az ember felismeri őt kép alapján
12. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 11. - BenKír)
2009. júl. 19. 20:22
Ez bunkóság volt a részükről....:(
11. BenKír (válaszként erre: 10. - 52d3e0b8a8)
2009. júl. 19. 16:16

Árat nem szoktam írni, mert minden ruhafajtának más az ára. Függ márkától, mérettől stb.

Az egyik esetben nagyon aranyosnak tűnt a csaj, sok levelet váltottunk, megvolt a végösszeg is, hogy mennyi lesz pk. a csomi, ezt el is fogadta, ígérte, hogy a következő hét szerdán, amikor megkapja a GYED-et akkor utalja. Ezt meg is vártam, mert mindenkinek adódhat már hónap végén nehezebb időszak, de miután rá 1 hétre írtam Neki, már vissza sem írt.

A másik meg szintén félre tetette, hogy kedden vagy szerdán utal, de ez nem történt meg péntekig, írtam neki, az volt a válasz, hogy inkább adjam el másnak.

Igazán az szomorít el, hogy már nagyon sok emberrel kapcsolatban álltam üzlet kapcsán, de még ilyet senki nem csinált, mint itt a portálon tapasztaltam.

2009. júl. 19. 10:41

Szerintem se add fel! Igaz itt egy hónapig vannak fent a dolgok ingyen, de max. utána megint felteszed.

Tegnap írtam, hogy biztos azért ilyenek, mert nem írtál árat a hirdetésben. Gondolom ingyen akarják...

Aki nem fizetett (meacska írta) az többek között kritari volt. Rendesen behülyítette az egyik ismerősöm, húzta a fizetés határidejét, aztán szépen törölte magát. Mondjuk olyannak eleve nem szabad küldeni, aki nyafog valamiért, hogy ilyen-olyan gondjai vannak, meg x gyereke van, mert az tuti átver.

Előre semmit se küldjetek, csak ha fizettek!!!!

9. BenKír (válaszként erre: 5. - D879a0c5b4)
2009. júl. 17. 17:42

Szia!


Azért szerencsére ez a veszély legalább nem fenyeget. Előre soha nem küldök el semmit, csak miután valaki átutalta az összeget.

8. BenKír (válaszként erre: 4. - Petra 24)
2009. júl. 17. 17:41

Szia!


Eltűnni semmiképp nem fogok a portálról, mert nagyon jó, de hirdetni biztos nem fogom a gyermekeim ruháit.

7. BenKír (válaszként erre: 3. - F32049905f)
2009. júl. 17. 17:40

Szia!


Én is árulom a gyermekeim kinőtt ruháit a teszen is, csak gondoltam, hogy itt más emberek is megfordulnak, mint ott, és még feltöltési díjat sem kell fizetni. De lehet, hogy többet nem is próbálkozok, mert elvették ezek az emberek a kedvem a próbálkozástól.

6. BenKír (válaszként erre: 2. - 7d6a4534c5)
2009. júl. 17. 17:38

Szia!

Köszi a hozzászólást.

Elszomorít, hogy eddig vad idegenekről is jó véleményem volt, megbízhatóak, de akikkel itt üzlet kapcsán kerültem kapcsolatban, csalódnom kellett.

2009. júl. 17. 16:28

Az az igazság, még jól jártál, mert olyanról is hallottam, hogy valaki megkapta a kért dolgot és utána "elfelejtette" kifizetni...

Ilyenek is vannak sajnos, van is róla egy topic itt valahol..

2009. júl. 17. 16:24
Én még itt mindenkit szerettem akivel kapcsolatba léptem. Nekem nincs ilyen tapasztalatom. Rossz szándékú emberek pedig mindenütt vannak, elkerülhetetlen, hogy valahol kapcsolatba ne lépjünk velük. Hát jobb vásárlókat mint eddig! Szerintem ne tűnj el erről a portálról teljesen.
3. f32049905f (válaszként erre: 1. - BenKír)
2009. júl. 17. 16:23
én a vaterán árulom a ruháinkat. itt még nem próbáltam, de valahogy nem is szeretném.
2009. júl. 17. 16:23
Szia.Sajnálom hogy így jártál,bár én csak segítséget kértem az itt megforduló hoxásoktól de velem mindenki tök ari volt.Lehet hogy kereskedni nem túl szerencsés,hisz ismered a mondást mi szerint messziről jött ember azt mond amit akar.!!! Üdv.
2009. júl. 17. 16:20

Mielőtt a Hoxa portálon elkezdtem árulni a gyermekeim kinőtt ruháit, csak jó tapasztalataim voltak a vevőkkel. Amiket elrakattak, azért 1-2 napon belül jelentkeztek is, és utalták a pénzt.

Gondoltam, itt is megpróbálkozok az eladással, mert rengetegen megfordulnak ezen az oldalon.

1 hónapja ennek, de már két esetben is "átvertek". Elrakatták a ruhákat, majd volt aki teljesen eltűnt, a leveleimre se válaszolt, hogy bocs, de mégsem kérem, a másik meg a megkeresésemre nyögte be, hogy adjam el másnak, mert ő mégsem kéri.

Milyen emberek ezek?

Járt már más is így közületek?

Nekem elég negatív tapasztalatom van az itt megfordult emberekkel!!! Persze vannak kivételek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook