Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikra, és Inszemre váró Kismamák! Ma az egyik újságban megjelent, hogy anyagilag becsapják a babára várókat fórum

Lombikra, és Inszemre váró Kismamák! Ma az egyik újságban megjelent, hogy anyagilag becsapják a babára várókat (beszélgetős fórum)


1 2
33. Anti75
2013. márc. 6. 18:58
Az inszeminációt otthon is meg lehet csinálni, nem is bonyolult, és akkor nincs átverés meg óriási pénzek!
2009. júl. 22. 15:55
Ha valakit érdekel még az újságcikk,nyugodtan írjon privit,segítek megtalálni a cikket
2009. júl. 21. 18:52
Sziasztok! Elküldené nekem valaki ezt a cikket
30. cikicakk (válaszként erre: 29. - Leonee)
2009. júl. 17. 13:39
Erről olvastam,de nem tudtam, hogy ez a Nyírőben volt.Hát lányok nagyon úgy néz ki, hogy aki csak tudja kerülje a Nyírőt.Én drukkolok mindannyitoknak, hogy becsületes orvost fogjatok ki,és minél előbb ringathassátok a babátokat.
29. leonee
2009. júl. 16. 21:55

A Nyírőben van egyébként egy olyan doki is, aki rengeteg kismamánál beindította hamarabb a szülést, még amikor egy másik kórházban dolgozott, hogy a kismamák nála szüljenek az ügyeletben, és neki adják a hálapénzt.

Tudakozódni kell nagyon az orvosok felől, mert sajnos sok rossz történik.

2009. júl. 16. 21:29
Az a baj, hogy szerintem ezt is eltussolják,mint általában az orvosi műhibapereket, és túlkapásokat.Sajnos az orvos nagyobb úr mint a beteg, és ha nincs számla még igazolni sem tudják a becsapott babára vágyók az irreálisan magas díjakat.Sőt ha egyébként ingyenes lett volna valamelyik vizsgálat, és azért is pénzt kértek,annak sehol nem lesz nyoma.Egy orvosnak meg jobban hisznek mint egy babára vágyó elkeseredett asszonynak.Bár ne lenne igazam, és most az egyszer győzzön az igazság.
2009. júl. 16. 21:24
Köszönöm szépen az üzit mindjárt meg is nézem! Jó éjszakát mindenkinek!
2009. júl. 16. 21:14
Sziasztok lányok!Újra itt vagyok.Remélem mindenkinek aki kérte elküldtem a weboldal címét ahol megtaláljátok a cikket.Felháborító, hogy az orvosok a kétségbeesett nőket képesek becsapni, csak azért mert látják, és tudják, hogy nincs más megoldásuk, csak az inszem, vagy a lombik.Remélem a cikkben szereplő orvosokat végleg eltiltják az orvosi munkától,mert nem arra esküdtek fel a diploma osztón, hogy kihasználják a rászorulókat, hanem ,hogy minden tudásukkal segítenek rajtuk.
25. bfa2a66e9e (válaszként erre: 2. - Cikicakk)
2009. júl. 16. 20:39

Szia cikicakk!

Már tul estem egy sikertelen lombikkezelésen. Nagyon szépen megköszönném ha elküldenéd az ujság nevét s a honlap címét!!! Szép estét!

24. leonee
2009. júl. 16. 20:09

sziasztok!

Cikicakk adatlapján fenn van az újság címe, és az újság oldalán az akutalitásokra kattintva lehet elolvasni.

elég szomorú, hogy ilyen dolgok vannak, és nem az a cél, hogy valaki valóban segítsenek abban, hogy babája legyen, hanem olyan vizsgálatokat is megcsinálnak vele, amire nem biztos, hogy szüksége van, csak fizessen.

23. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - Cikicakk)
2009. júl. 16. 18:33
Nagyon megköszönném,ha elküldenéd nekem is.
22. horvathnegitta (válaszként erre: 2. - Cikicakk)
2009. júl. 16. 17:47
szia!elküldenéd nekem is ha kérhetnélek?előre is köszi!
21. Christineee (válaszként erre: 16. - Cikicakk)
2009. júl. 16. 16:56

Köszi! Ehhez azért kellett egy jó doki.



Kitartást a többieknek akiknek még nem sikerült!!!!!!!

2009. júl. 16. 16:28
a honlapon a hozzászólásokat is olvassátok el,megéri
2009. júl. 16. 16:25

Lányok!

Örülök, ha topikommal valakin is tudtam segíteni.Ne haragudjatok, de nekem most mennem kell, csak ezért jöttem fel a netre, hogy felhíjam a figyelmeteket erre a cikkre.

Aki ezután szeretné tudni az újság nevét, a honlap címét, az az adatlapomon, a profilomban a bemutatkozó szövegnél megtalálja.Kívánok minden babára várónak sok szerencsét, és olyan orvost, aki nem a pénztárcátokat és a rászorultságotokat nézi, hanem őszintén anyagi harácsolás nélkül segít rajtatok.Puszi nektek:cikicakk

18. dangi
2009. júl. 16. 16:22

Sziasztok!

Cikicakk, küldd el nekem is légyszi priviben! Köszi előre is!

2009. júl. 16. 16:20
Köszönöm szépen, elolvastam, valami borzasztó! Sajnos mi is ilyen helyzetben vagyunk , és megmondom őszintén eddig se nagyon rajongtunk az ötletért hogy lombik és hasonlók mostmeg főleg! Nem ítélem el aki évekig próbálkozik és több száz ezret fordít erre, de mi már belefáradtunk! Mi is költöttünk eleget gyógyszerre, orvosra, műtétre, kezelésre....Természetesen semmi haszna , sőt még rosszabb!Remélem hamarosan kiderül ez a sok aljasság és megkapja méltó büntetését!!!!
16. cikicakk (válaszként erre: 14. - Christineee)
2009. júl. 16. 16:19
Sajnos nagyon nehéz becsületes,megértő orvost találni.Biztos van,mert neked is sikerült,de vannak itt olyan babára várók is, akik anyagi helyzetük miatt nem tudnak sok sok kilométert utazni.Ők kiszolgáltatott helyzetben vannak, mert nem csak Pesten a Nyírő ilyen, hanem vidéken is szép számmal akadnak orvosok, akik a vérüket is kiszívnák a babára váróknak.Gratulálok, hogy neked sikerült.
2009. júl. 16. 16:16

Sziasztok!


Cikicakk, elküldenéd nekem is priviben? Előre is köszönöm!

14. Christineee (válaszként erre: 12. - Cikicakk)
2009. júl. 16. 16:14

Teljesen megértelek. Engem is felháborít mert egy korrekt orvos is szépen tud keresni. Tudom. Van elég orvos ismerős meg én is járok dokihoz.

És ez egy olyan téma ami szerintem bárkit felháborítana!!! Kihasználni a babára vágyást!!!


Nekem sikerült a baba de nekem is évekbe telt, bár egyéb gondjaim is voltak. De össze tehetem a kezemet hogy találtam egy ilyen orvost aki viszonylag könnyedén hozzásegített. És komolyan ondom hogy fix díjon kívül nem kért soha semmit, ha baj volt nem fogadott el pénzt.


És kívánom hogy minden ki találjon ilyen rendes és segítőkész nem pénzéhes dokit.

2009. júl. 16. 16:07
cikicakk légyszíves küldd el nekem is! kerestem neten de sajnos nem járok sikerrel! Köszönöm:)
12. cikicakk (válaszként erre: 11. - Christineee)
2009. júl. 16. 16:06
Tudod engem rettenetesen felháborított ez a cikk.Nekem is van egy ismerősöm itt a Hoxán, aki már 2 éve jár orvoshoz,mert babát szeretnének.Ha bele gondolok, hogy az orvos kihasználja őt, mert látja rajta, hogy a babáért mindent megtenne, hát kinyílik a zsebemben a bicska.De nem csak ő miatta aggódom, hanem a többi kismamáért,mert látom itt a Hoxán, hogy nagyon sokan vagytok akiknek már csak a lombik, vagy az inszem segíthet.Mindenesetre én drukkolok mindannyitoknak,mert valamikor én is ebben a cipőben jártam.Nekem már akkor sikerült, 19 évvel az első fiam születése után mikor már nem is gondoltam.41 évesen.
2009. júl. 16. 15:57
Köszi! Elolvastam. Durva. Remélem tényleg nincs sok ilyen gonosz doki. Én befogom mert igaz hogy magán dokihoz járok, de nagyon rendes és nem csikar ki az embertől ekkora pénzeket. Van egy fix dijja és ezen belül minden ingyenes. És okos dolgokat csinál. Hatásos.
2009. júl. 16. 15:48
Akinek már elküldtem a honlap címét, elfelejtettem oda írni, hogy az aktuálisra kattintva találjátok meg a cikket.Én már nem vagyok érintve a dologban,mert 54 éves vagyok, csak tudom, hogy sokan vagytok akik sajnos inszemmel, vagy lombikkal tudtok csak babát vállalni.Mindenesetre remélem, hogy nem minden orvos ilyen,mint ez a kettő, és nem csapja be az utolsó szalmaszálba kapaszkodó kismamákat minden orvos.
9. momo1979 (válaszként erre: 2. - Cikicakk)
2009. júl. 16. 15:48
Elküldenéd nekem a cikket?
2009. júl. 16. 15:39

sziasztok! Engem érdekelne, hogy melyik újság volt! Cikicakk elküldenéd priviben?

Én amúgy odajárok. És hát fontolgatom az orvos váltást.

2009. júl. 16. 15:38
Megírnád nekem priviben az újság nevét?
2009. júl. 16. 15:38
Én nem aggódok mert a dokim baromi rendes és humánus.
5. cikicakk (válaszként erre: 3. - 99279bb06f)
2009. júl. 16. 15:34
Ebben az újságban leírják ,hogy hány lombik ingyenes, és a programhoz szükséges gyógyszerek árát is.Ugyan így az inszemhez kellő gyógyszerek árát, és azt, hogy hány inszemet finanszíroz az OEP
2009. júl. 16. 15:30
Remélem ez nem számít reklámnak, hogy a Nyírő Gyula Kórház két orvosa, és egy nővér eddig a gyanúsított.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook