Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olaszország! Milano, Venezia. Ha volt már valaki írjon, kíváncsi lennék 1-2 dologra, 2 hét múlva én is megyek :-) fórum

Olaszország! Milano, Venezia. Ha volt már valaki írjon, kíváncsi lennék 1-2 dologra, 2 hét múlva én is megyek :-) (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 16. 13:45

Szia! Mi Velencében voltunk, egy napot töltöttünk ott el. Horvátországból ugrottunk át megnézni. Gyönyörű város, egyszerűen elbűvölő, viszont nekem ami csalódás volt az az étterem ahova beültünk. Alig vártuk, hogy igazi olasz spagettit ehessünk! :) Kikértük majd mikor kihozták el voltunk csodálkozva a mini adag láttán. Én nő létemre mégegyszer kértem az étlapot. Négyőnknek a számla közel 30.000 Ft-ra rúgott, úgyhogy olcsónak nem volt mondható és nem is volt túl ízletes. Séta közben ittunk egy jégkását és mivel le is ültünk (majd leszakadt már a lábam) így felárral 1000 Ft-ért ihattuk meg ülve. Szóval nekem az olasz vendéglátás ott Velencében nem jött be. Persze rosszkor voltunk rossz helyen.

A velencei álarcok szenzációsak, érdemes boltban venni őket, bár drágábbak de nem gagyik. A gondola ha jól emlékszem négyőnknek 40000 Ft lett volna. Mi az ebéd után kihagytuk. :)) Ez két-három éve volt egyébként. Hozzáteszem biztosan visszamegyünk még mert nagyon szép minden. A pénztárcát ki kell nyitni...


Ja olyan parkoló házak vannak ahol a kocsit otthagyod úgy, hogy benne van a kulcs és lehúzva az ablak. Hát nem mondom meglepődtünk. Mi tudatlan túristák először el sem hittük a szitut. De így van mert az autóddal elállnak ha egy mögötted parkoló el akar menni. Csak ilyen parkolóházakban van lehetőség parkolni. Mi kicsit féltünk de nem volt semmi gond. Voltak ott több 10 milliós kocsik is és azokban is bent volt a kulcs, ablak lehúzva. :) Elég érdekes mindenesetre.

2009. júl. 16. 13:37
sok-sok infó kéne mindenről.Aki írj annak megköszönnem.Pl ki volt már gondolával?Mennyibe kerül?mi mennyi?ilyesmi.Előre is köszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook